Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fontosabb lányok: hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb lányok: hogy a pasi diplomás legyen, vagy hogy átlag felett (nettó 300ezer +) keressen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 11:30
 71/96 anonim ***** válasza:
95%

63.as nagyon jól leírta.

Tegyül fel, hogy összejön egy csinos, sikeres Nő - A saját reszedet tudod fizetni a programokon? (Wellnes, koncert, utazások)

2021. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:
15%
67 Erre csak annyit mondok,hogy nézz meg egy igazi önfenttartó parasztembert! Nézd meg mit csinál és mennyi mindent csinál ,aztán csináld utána sok sikert! :) Nem fogok tovább érvelni sem bizonygatni amit akartam leírtam mindenki azt szűr le belőle amit akar engem igazából nem érint a dolog !
2021. ápr. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:
0%
Mire mész a műveltségeddel? Eltudsz szavalni 10 verset meg operákra jársz és színházba? Hát ez nagyszerű! A műveltség amúgy sem egy papír és nem is lehet rangsorolni !
2021. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
78%
Senki nem vonta kétségbe az önfenntartókat. A diploma értéke volt a téma. Az érdemi reakciók hiánya, az egymásnak ellentmondó gyenge érvek és az érdektelenséggel takarózás alapján neked már felesleges vitatkozni. Teljesen hiteltelen vagy és az arroganciád nem kárpótol érte.
2021. ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:
3%
A diploma értéke ahogy a fizetések és a kereslet is bizonyítja lósz.rt sem ér többségében szóval még mindig nincs mire verni magad!
2021. ápr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:
74%

Én már rég nem írtam a pénzről. Te írtad előbb büszkén, hogy neked milyen jól megy, aztán szomorúan, hogy nem ez alapján kéne ítélni, aztán megint ezzel jössz. :D

Azt már meg sem merem említeni, hogy a különféle diplomákat külön kéne kezelni, meg hogy vannak itt egyéb szempontok, amik árnyaltabbá teszik a képet.

Mindegy, én nem p0csméregetek, ki a jobb. Diplomás vagyok és örülök annak, hogy vannak másmilyen emberek is, mint én. Nem akarok lenyomni senkit. És általában a szakmunkások sem ilyenek, akiket ismerek.

2021. ápr. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
68%
A #76 nagyon jól hozza azt, amiért ragaszkodom a diplomához.
2021. ápr. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelmű, hogy a pénz a fontos, ráadásul a mai prolifétises világban a diploma egyre inkább ciki. Azért egy férfi legyen férfias, nem? Ne ilyen nyámnyila kis értelmiségi, hanem igazi gladiátor, akinek pénze is van. Najó, a magyar férfiak nem lesznek gladiátorok, de a pénz még bejátszhat. Tehát a mai ideális feréfi lehetőleg a (NER lovag) vállalkozó apuci fiacskája! Lányok, az ilyenekre kell hajtani! Mindenki más selejt!!!!
2021. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/96 anonim ***** válasza:
23%

Ha a pénz számít ma ebben az országban a szakmunkások a királyok, 10-15 éve még takarítottak maguk után, könyörögtek a munkáért, ma már csúnyán nézel egy szakmunkásra, többet nem látod, legyen 8 diplomád beszélj 5 nyelven, ha nem vagy szimpatikus vagy macerás vagy megy máshová. És Te könyörögsz neki, hogy jöjjön megcsinálni a munkát és el is jön 2-3 hónap múlva 2-3 napi munkáért 2-300 000-ért. Mivel a legtöbb szakembert elszívta nyugat európa, aztán meg itthon is elkezdett dübörögni az építőipar, óriási a hiány szakmunkásból. Úgyhogy, ha valakinél a pénz számít, akkor politikus vagy NER közi ember, utána szakmunkások következnek. Én nem vagyok az, de néha irigykedem mennyit keresnek, bár a munkájukat nem irigylem, elég kimerítő lehet minden nap fizikai munkát végezni, főleg, hogy annyi a munkájuk, hogy hétvégén is nyomják. Persze soknak van egy stílusa, meg buták is vannak köztük, de vannak okosak is köztük, megint csak nem szabad általánosítani, nem mind kezdi a napot kőműves actimellel, és még helyesen sem tud írni... vannak értelmesek is.

És ismerek olyan diplomást, aki elment szakmunkásnak, mert 3-szor annyit keres, mint a diplomájával.


Aki ragaszkodik a diplomához, az sznob nekem olyan nő nem is kell, aki ez alapján ítéli meg az embereket.

Az csak egy darab papír, nem az határozza meg az embert. Büfészakokat hagyjuk, mert oda csak vizsgázni mennek be, 0 tanulással 4-5-re levizsgáznak. Vannak akik ügyenesen végig puskázzák az egyetemet... és nem lesz tőle műveltebb az ember.

Jártam egyetemre, de felénél beszívott a munkaerőpiac, mivel IT szakmám van gyakori. Amit ott tanítanak már rég elavult, főleg a mi szakmánkban, élesben tanul az ember. Otthon persze képeztem magam, magasabb kezdőfizetésem volt emiatt mint a frissen kijött diplomásoknak, mert használható tudással rendelkeztem.

És persze tovább képeztem magam, egyre több tapasztalatot is szereztem, nem szürkültem bele a munkánban, hanem érdekeltek az újdonságok, pár év alatt felsővezetői pozícióba kerültem, érettségivel irányítottam egy 100+ fős céget és amikor új kollégát kellett felvenni a tudás számított nem a diploma, hiába járt mesterképzésre beszélt 3 nyelven, de jött olyan aki már dolgozott hasonló pozícióban, utóbbi nyert, mert neki valóban volt tudása és nem kellett megtanítani, alkalmas arra a pozícióra, egy kezdő meg lehet jól tanul, de életképtelen.


Bőven 300+ felett kerestem, de ez csak pénz... ez a legfontosabb???

Én pár év után felmondtam ebből a pozícióból, 200-l keresek kevesebbet mint korábban, mindenki hülyének nézett, viszont, aki dolgozott felsővezetőként, az tudja, hogy milyen stresszes és mellette nincs nagyon élete. Kialvatlan éjszakák... egészség és az idő a legfontosabb.

Csak egy életünk van, az idő a legdrágább, nem mérhető pénzben, ezt sokan elfelejtik. Most is 300 felett keresek, megélek belőle normálisan, nem kell számolgatni a pénzt, de nem élek luxusban, előtte igen, de nem érte meg.

Persze a volt osztályfőnökömmel bármikor találkoztam, mindig azt hallgattam, hogy fejezzem be az egyetemet a diploma kell, hiába kerestem 4-5-ször annyit mint ő. Plusz állami cégek kinevetnének maximum gyártósor mellé vennének fel ezzel is tisztában vagyok.

És a cégnél is amit vezettem a portás nő lenézett, mert ő diplomás volt én meg nem. 50 felett járt egybüfészakos diplomával, normális munkát nem kapott.


Szóval lehet jól kereső diplomás kirakat férje valakinek, akivel együtt lehet karácsonykor, meg a nyári luxus nyaraláson, de máskor meg nem látja, csak ritkán, akkor is stresszes ingerült. Max 50 évesen meg szívroham elviszi és boldog házasság volt, de legalább BMW-vel tudott menni plázába, nem vacak Corsaval. Persze ilyenkor, úgy is az asszony becsúszik más ágyába, mert a férje elhanyagolja.


Szóval ne a végzettség és a papír alaján ítéljük meg az embereket, lehet valaki okos és művelt anélkül is és fordítva is, van rengeteg buta és életképtelen diplomás is. És nem is ez dönti el, hogy ki a jó és a rossz ember.

Plusz lehet okos és művelt, de ha a félvárost d*gja melletted sokra nem mész vele vagy ha agresszív esténként elver, unalmas... rengeteg más tényezőnek kellene meghatározni a párkeresést, nem ennek. Akivel megvan az összehang.


ja és a pénz sem a világ legfontosabb dolga... ebben az országban mindenkinek az, csak még azt hajszoljátok elmegy az életetek.


Persze megértem, ha valakinek vannak minimum életszínvonal beli elvárásai, nem a BMW, de ne kelljen a hónap végén azon gondolkozni, hogy mit együnk és számolgatni a pénzt...

2021. ápr. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 anonim ***** válasza:
did not read, lol
2021. ápr. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!