Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fontosabb lányok: hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fontosabb lányok: hogy a pasi diplomás legyen, vagy hogy átlag felett (nettó 300ezer +) keressen?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 3. 11:30
 21/96 anonim ***** válasza:
62%
Miért is alap a diploma? Egy jó szakember akinek még érettségie sincs csak egy szakmája amibe jó a keresete a csillagos ég! Csinál egy vállalkozást nincs hül.e főnöke havi 600ezer-2misit keres most csak egy átlagos kisvállakozást mondtam ! Munkája mindig lesz külföldön ha alkalmazottként megy ki a havi keresete 2500-4000euro közt van stb! Ezt hány diplomás mondhatja el magáról? A többség biztosan nem! Tudom,hogy sokaknak fáj az igazság ismerek nem egy ilyet akik meki ,gyár stb helyen kötöttek ki !
2021. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 anonim ***** válasza:
19%
#20. Ugyan annyit keresel ugyan abban a pozícióban, ha garantálod, hogy a munka az első. Csak ezt anyaként egyrészt fura lenne, másrészt a munkáltatód nem kérhet ilyet tőled. De ha nincs a megjött, a beteg a gyerek, fáj a hajam stb, akkor ahogy mondtam, ugyan abban a pozícióban, ugyan azzal a papírral, ugyan annyit fogsz kapni. Szerintem meg lehet beszélni a góréval, csak akkor nincs pardon, nekik is a nyakukban lihegnek. Elég fura a jogi környezet.
2021. ápr. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
91%
Jopar olyan ismerosom is van, akik diplomasok, pl kornyezetmernok, biologus, stb es kozelebe sincsenek a 300 nettónak.
2021. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
46%
Már ki lett fejtve, hogy nem a kereset miatt alap a diploma, hanem hogy ne tolja agresszívan a pofámba a hülye komplexusait. Nem vagyok az ápolónője egy sértett pasinak sem.
2021. ápr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
100%
De vegyunk egy államigazgatasi egyetemet vegzett ferfit, aki onkormanyzatnal koztisztviselo videken. Tudok ikyet. Netto 260 at keres 38 evesen. Nem, nagyon nem alap a 300 netto. Sok helyen nem adnak ennyit videken. Pesten lehet.
2021. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
100%
Kovetkezo eset egy regi ismeros. 5 eves kozgaz egyetem. Mávnal osztalyvezeto Debrecenben 35 evesen. Netto 250. Pestre felment szetnezni es kezdesnek 410 et kinaltak neki. Szoval videk es Pest kozott eg es fold a kulonbseg.
2021. ápr. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:
76%
Nekem mi közöm a másik pénzéhez? Ad zsebpénzt, vagy mi a manó?
2021. ápr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:
27%
Penz😝
2021. ápr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
74%

"Miért is alap a diploma? Egy jó szakember ... havi 600ezer-2misit keres"


És még ti jöttök azzal, hogy anyagiasak a nők, mikor ti nem tudtok más értéket elképzelni, legalább is jópáran. Amúgy meg akinek alap a diploma, annak alap. Mi közöd hozzá? Még az a jó, hogy mindenkinek más fontos.

2021. ápr. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
81%
Nekem alap a diploma. Az volt a kérdés, hogy nekem, mint nőnek mi a fontos. A diploma az. Hogy ne kelljen már elnézést kérnem, amiért nekem van és még pénzt is kapok érte. 20-nak: Én nőként egy klasszikusan férfiak dominálta szegmensben soha életemben nem szenvedtem hátrányt sem fizetésben, sem előrejutásban. Sőt a képzés során sem. Szóval elhiszem, hogy van üvegplafon, de én még nem láttam. És az ismeretségi körömben sem. Egyik kolléganőmnek, vagy barátnőmnek sem kellett lehúznia a klotyón a karrierjét, mert családja lett. Nem értem, miért neked kéne menedzselni a családot? Nálunk munkamegosztás van és minden más családnál a környezetemben, ahol a nők letettek valamit az asztalra. Az én családomban már a nagyszüleim idejében se volt divat ennek az ellenkezője. Pedig középkorú vagyok. Inkább ott lesz a kúlönbség oka, amit írtál: nem is akarsz feljebb jutni. Ezzel semmi gond nincs. De ne kenjük már az ambíció hiányát a nemi diszkriminációra. Ha valaki akar, akkor tud érvényesülni a tudásával nőként is. Ehhez pedig megfelelő társ kell. Akinél a diploma és a vele járó pénz egyaránt alap. Nem fogok elnézést kérni érte, amiért magamhoz hasonló társat választottam. Nem az én problémám, hogy ez nem az átlag.
2021. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!