Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen lehetetlen kereszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen lehetetlen keresztyénként párt találni? Ill egyáltalán ismerkedni is.

Figyelt kérdés
A gyüliben csak idősek vannak, társkeresőn ezzel kb kiröhögnek, munkában esélytelen. Nem az a legfőbb baj, hogy párt választani nem tudok, hanem még csak megismerni sincs lehetőség, találkozni olyannal aki szintén református, protestáns értékrend szerint képzeli el a jövőjét, családban. Ha van is ők meg kifejezetten “anyámasszony katonái”, anyuci kisfiai…. Tényleg nincs egy igazi férfi az egyházunk köreiben? Kezd kicsit csalódottá tenni… Szerintetek? Sokat várunk mi keresztyén lányok?

2021. okt. 25. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/89 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy kivétel, ugyanis több vallásos fiúval is beszélgettem itt :) de szerintem is trágya ez az ismerkedős részleg, egyik fiút se ebben a kategöriában ismertem meg :)
2021. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/89 anonim ***** válasza:
100%
#11 vagyok 9esnek válaszoltam
2021. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/89 anonim ***** válasza:
100%

#11


A kivételt arra értettem, hogy innen sikerült összejönnöd valakivel. Azért ez elég nehéz teljesítmény, főleg itt.

2021. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/89 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, mondjuk ebben egyetértek :D de mint látod nem lehetetlen, van itt még pár vallásos srác tutira :)
2021. okt. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/89 anonim ***** válasza:
75%

Miért kevés? Mert eleve népszerūtlenek a vallások. A másik ok hogy a mai társadalom erkölcsi szintje, értelmi és erzelmi intelligenciája mérhetetlenūl alacsony. Ma amikor már divat a homoszexualitást támogatni amit a biblia meg isten gyülöl csak egy példa. Az emberiség nem ismer már el semmilyen életutat életformát, elvek szabályok nélkül, teljes szabatosság van. Önfegyelem, önmegtartóztatás, értékrendek, nincsenek.

Engem erkölcsösösen neveltek keresztény családban. A vallásokban csalódtam de próbálok aszerint élni. 25 éves vagyok, 3x volt barátnõm, midegyik szakított mert egyrészt házasodni nem céljuk csak céltalan élni. szexet meg csak házasság után akarok az ugye meg felejtõs úgy.

De mondom 25 éves létemre ugy néznek rám mint ufóra hogy nem voltam nõvel

, pedig iszonyat önfegyelmet ingényel hogy betartsam . Azt veszem észre hogy a 30 túlí elvált vagy gyerekes szingli nõk már jobban ragaszkodnak egy olyan férfihoz aki nem az tipus hogy a 2. Randin már a bugyiban túrkàl. Hát kivánom hogy találj magadnak egy olyan férfit, aki erkölcsi szintedet eléri. És hidd el ne az iskolázottságot nézd, semmit nem jelent. Sõt.

2021. okt. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/89 anonim ***** válasza:
100%

Hát adott témakörben nem nehéz beszélgetni itt emberekkel, az már egy más kérdés, hogy beszélgetés közben jól ki is jöttök egymással. :D


Mindenesetre gratulálok nektek! :)

2021. okt. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/89 anonim ***** válasza:
89%

#15


A két dolog nem függ össze. :D

2021. okt. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/89 anonim ***** válasza:
100%

Az a vicces, hogy a barátomat nem is ilyen témaban ismertem meg, és utólag, beszélgetés közben derült ki róla, hogy vallásos :D

Köszönjük!:) nem lehetetlen keresztényként se párt találni:)

2021. okt. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/89 anonim ***** válasza:
100%

17 es. De eleinte ugy gondoltam hogy egy stabil családi háttérrel rendelkezõ iskolázott diplomás vegyész mérnõk lány, biztos nem az a hétvégén rotty részegre ivós csaj akit aztán félhulla állapotban az húz fel aki csak akarja. Hát ez van.

Te házasságot akarsz vagy csak barátkozni? Milyen céllal ismerkedsz az sem mindegy

2021. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/89 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit hasonló cipőben járunk. Én se igazán találok párt. Bár én úgy vagyok vele, hogy az üdvözülés feltétele nem az, hogy párom legyen. Persze azért lehet boldogabbá tenne.


Lehet te is rosszul állsz hozzá. Azzal, hogy ezt gondolod a veled egyidős hívő fiúkról, egy kicsit el is ítéled őket. Úgy akarsz párt találni magadnak, hogy vannak elvárásaid, és ha valaki azoknak megfelel, akkor összejönnél velük. Én nem akarok a társkeresésre úgy gondolni, hogy úgymond megnézem, leszkennelem az összes olyan lányt, akivel össze tudnék jönni és kiválasztom a legkevésbé rosszat és elkezdek udvarolni neki. Inkább hagyom, hogy engem találjon meg a szerelem, ahelyett hogy keresném. Ha keresném a szerelmet, ahelyett hogy hagynám, hogy megtaláljon, akkor annak nem igazi szerelem lenne a vége, hanem egy érdekkapcsolat. Bár lehet azért látom csak így, mert még nem volt barátnőm, ki lehet javítani nyugodtan.

2021. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!