Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen lehetetlen kereszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen lehetetlen keresztyénként párt találni? Ill egyáltalán ismerkedni is.

Figyelt kérdés
A gyüliben csak idősek vannak, társkeresőn ezzel kb kiröhögnek, munkában esélytelen. Nem az a legfőbb baj, hogy párt választani nem tudok, hanem még csak megismerni sincs lehetőség, találkozni olyannal aki szintén református, protestáns értékrend szerint képzeli el a jövőjét, családban. Ha van is ők meg kifejezetten “anyámasszony katonái”, anyuci kisfiai…. Tényleg nincs egy igazi férfi az egyházunk köreiben? Kezd kicsit csalódottá tenni… Szerintetek? Sokat várunk mi keresztyén lányok?

2021. okt. 25. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 anonim ***** válasza:
* és nem szopódsz be.
2021. okt. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/89 anonim ***** válasza:

#46 (nem a 45-ös vagyok)


Ezeket a parancsolatokat Isten a testi zsidóságnak adta és azóta már Jézus megváltoztatta. Isten nem parancsol nekünk rabszolgatartást.

2021. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy élje mindenki úgy az életét, ahogy akarja, ahogy szeretné elképzelni.


De ezt a túlfűtött istenhitet, amit egyesek tényleg úgy tartanak be az élet minden egyes területén, többek között a párkapcsolat, házasság terén is, ezt egyszerűen nem tudom megérteni.


Miért kell egy olyan könyvnek hinni, amikkel manapság az emberek nagyrésze egyáltalán nem akar azonosulni, mert nem látja értelmét?

2021. okt. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:

#53 vagyok.


Ez az én véleményem.


A magánéletem, az esetleges családalapításom normáit nem egy olyan dolognak vetem alá, ami nem is biztos, hogy megtörtént, hanem inkább a gondolkodás, érzelmek és szeretet alapján.

2021. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:

#52


ez a te véleményed, nem tudod bebizonyítani, hogy a vallásod picit is szilárd lábakon áll

sőt kereszténységen belül több száz ha nem ezer ág van

miért pont neked lenne igazad?


mellesleg szerintem akkor sem volt morális a rabszolgatartás, az öljünk meg népeket isten parancsolatára és tartsuk meg a fiatal szüzeket magunknak


komoly gondok vannak

2021. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 anonim ***** válasza:

#53-54

Pont ugyanígy gondolom.

Alap értékrend kell hogy legyen az emberben, de az elvakultsággal én sem értek egyet.

2021. okt. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/89 anonim ***** válasza:
#53- as te mi a pcsáért vagy még itt amikor jól láthatóan fingod sincs a témáról. Nem mondta neked anno senki, hogy nem muszáj mindenhez odaböfögni haver?
2021. okt. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen már én sem értem, hogy aki nem is keresztény és semmit nem tud a témáról, tapasztalatból sem tud beszélni, az minek osztja itt az észt.
2021. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:

#57


ez egy fórum itt az válaszol annak aki akar

2021. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:

mellesleg csak mondok dolgokat, amik eléggé borzasztóak és a keresztények próbálják takargatni


mi ebben a probléma? szerintem ha beszélhetünk dolgokról az pozitív

mellesleg a kijelentésem még mindig áll

nem értem miért kell egyből a másikat támadni mert más szavakkal elmondom ami a bibliában van, de beilleszthetem az egész idézetet is, ha akrjátok

2021. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!