Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen lehetetlen kereszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen lehetetlen keresztyénként párt találni? Ill egyáltalán ismerkedni is.

Figyelt kérdés
A gyüliben csak idősek vannak, társkeresőn ezzel kb kiröhögnek, munkában esélytelen. Nem az a legfőbb baj, hogy párt választani nem tudok, hanem még csak megismerni sincs lehetőség, találkozni olyannal aki szintén református, protestáns értékrend szerint képzeli el a jövőjét, családban. Ha van is ők meg kifejezetten “anyámasszony katonái”, anyuci kisfiai…. Tényleg nincs egy igazi férfi az egyházunk köreiben? Kezd kicsit csalódottá tenni… Szerintetek? Sokat várunk mi keresztyén lányok?

2021. okt. 25. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/89 anonim ***** válasza:

#58


Éppen eleget tudunk róla, ezért nem is akarok vele azonosulni teljesen, mert a mai világban már semmi értelme nincs.

2021. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/89 anonim ***** válasza:

#57


Ezt a keresztényi szeretetben írtad, ugye? :D

2021. okt. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/89 anonim ***** válasza:
na ja ez a keresztény "szeretet"
2021. okt. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/89 anonim ***** válasza:
Talán mert ez a társadalom nem olyan, mint ahogyan azt Viktorta mondja, hogy full vallásosak lennének a lakosai.
2021. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/89 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a kérdezőn kívül más sem kíváncsi a gagyi ferdítésedre meg a saját olvasatodra. Érdemben nem tudsz hozzászólni de itt vergődsz a saját igazadat mantrázva hátha egy ketten még meg tudják támogatni a hülyeségedet. Ez nem a tipik keresztény válasz mert sokan nem tudják megvédeni magukat és inkább bele se mennek ilyenbe. Na az nem én vagyok. Javaslom a vallás témakört de szerintem jól ismered mert hasonló agykapacitású emberekkel van tele. Jó szórakozást ott. BB
2021. okt. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/89 anonim ***** válasza:

#65

hogyan tudjuk kideríteni melyikünknek van igaza?

2021. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/89 anonim ***** válasza:
Kinek van igaza gyerekek ??!!
2021. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/89 anonim ***** válasza:

Nekem nem ír valaki? Nem kell vallásosnak lennie. 29F

De lány legyen :D

2021. okt. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/89 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kéne ilyen Lyézus imádó szuka.
2021. okt. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/89 anonim ***** válasza:
100%

#65


igen az a buta meg kevés az agykapacitása, aki kérdez meg biztos akar lenni abban amiben hisz


itt is a keresztény "szeretetet" látom előbújni

2021. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!