Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen lehetetlen kereszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen lehetetlen keresztyénként párt találni? Ill egyáltalán ismerkedni is.

Figyelt kérdés
A gyüliben csak idősek vannak, társkeresőn ezzel kb kiröhögnek, munkában esélytelen. Nem az a legfőbb baj, hogy párt választani nem tudok, hanem még csak megismerni sincs lehetőség, találkozni olyannal aki szintén református, protestáns értékrend szerint képzeli el a jövőjét, családban. Ha van is ők meg kifejezetten “anyámasszony katonái”, anyuci kisfiai…. Tényleg nincs egy igazi férfi az egyházunk köreiben? Kezd kicsit csalódottá tenni… Szerintetek? Sokat várunk mi keresztyén lányok?

2021. okt. 25. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim ***** válasza:
Tökéletes nem létezik, mindenhol vannak problemák, csak ma az a divat hogy elmulik a rózsaszinköd, a feleség szülés után felszed 10 kilót, aztán apuka elhanygoltnak érzi magát mert anyuka csak a gyerekkel van elfoglalva aztán apuka félrekefélget. Vagy forditva, feleség elhanyagoltnak erzi magát bepasizik. Ma ez megy. Nem. mindent mindent meg kell beszélni nekünk férfiaknak kell családot alapítani hát több felelõséget is kell vállalni.
2021. okt. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim ***** válasza:
100%

Én 30 vagyok feleségem 37. Õ nagyon vallásos volt, nem feküdt le velem mig el nem vettem. Ez volt 7 éve és együtt vagyunk házasokként Van azóta 1 kislányunk. Mindenki megtalálja a párját.

Az õszinteség fontos meg az önzetlenség a házasságban. Önfelálkozás. Szeresd feleséged mint önmagad sõt még jobban. Biblia is ezt irja. Ezt mindent elmond.

2021. okt. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
100%

#32

a biblia azt is mondja, hogy kövezd meg a melegeket

vagy csak egyszerűen pusztítsd el őket

hogyan tarts rabszolgát

a nő nem ér annyit, mint a férfi

a nők alá vannak rendelve a férjüknek és pl. ha bíróságon vagy, akkor egy férfi szava többet ér, mint egy nőé

nők nem taníthatnak templomban

ha jót akarsz a gyerekednek addig ütheted amíg akarod, mert nem lesz semmi baja tőle


és még sorolhatnám

2021. okt. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 A kérdező kommentje:
#33 kérem a helyek megjelölését, ahol ezt olvastad
2021. okt. 26. 07:27
 35/89 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene keresztény vallàsos nő. Egyik ismerosom panaszkodik,hogy a lanya 30+ és ket eve jar egy fiúval. Kb mint az ovisok. Tolem kerdezte hogy lesz unoka. Kb 10 perc beszelgetes utan azt mondtam az ismerosnek hogy a lanya megakadt a 15. szàzadban.
2021. okt. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
Én vallásos, 27 éves férfi vagyok, nekem írhattok.
2021. okt. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
Én pedig hívő nőt keresek... :(
2021. okt. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 anonim ***** válasza:

33# Amikor a Biblia íródott, valóban nem létezett női egyenjogúság abban az (egyébként mára elfajult) formában, amelyben ma divatos beszélni róla. De ezen miért kell csodálkozni? A többi, amit írsz, baromság, ilyeneket nem ír a Biblia. Sőt, mivel mindenki "Isten gyermeke", így a nő sem ér kevesebbet a férfinál. Két teljesen más történeti és eszmei korban vannak ezek a fogalmak, nem lehet őket kontextus nélkül értelmezni.


35# Ez ilyen "köszönjük Emese" kategória. Neked nem kell, oké, másnak meg igen. A két egymást kizáró vágynak egyszerűen nincs keresztmetszete. Probléma...?

2021. okt. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/89 anonim ***** válasza:
Hiszek igaz urunkban, Luciferben.
2021. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:

#28


Én ezt nem mondtam. Semmi baj nincs azzal, ha valaki egyedül van és párt keres. Én azt mondom csak, hogy az üdvösségem feltétele nem a pártalálás, ezért nem próbálkozok vele, de nem is utasítanám vissza.


Meg arra is gondolok, amit az egyik másik válaszoló mondott, hogy a fiataloknál gyakori ez a rózsaszín köd, amit szerelemnek neveznek, de nem tart sokáig, meg lehet nem is igazi. De mivel nem volt még barátnőm, ezért nem tudom mit éreznek, ezért is mondtam, hogy fel lehet világosítani.

2021. okt. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!