Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves incel vagyok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves incel vagyok, van lakásom, irodista állásom, 184 magas vagyok sportos testalkatú. Sikerem a nőknél 0. Nem nagyon van társasági életem de elég jól tudok kommunikálni másokkal. Jó a kapcsolatom az anyámmal. A fővárosban élek. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Miért nem kellek a nőknek? Van más is hasonló helyzetben? Úgy értem 30-45 közötti férfi ( akár incel, gymcel, bármi ) aki nem talál társat?


36F incel


2022. máj. 4. 11:44
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

Szomorú, hogy a nők a férfiakban csak ATM automatát, sofőrt, szerelőt, dugópajtást látnak.


Pedig egy harmonikus kapcsolat szerintem többről/másról kellene, hogy szóljon. A mindennapokról, hogy valaki őszintén érdeklődik irántunk és nem érdekből, csúnya összehasonlítás lehet de kb. úgy mint a szüleink.


Elég szomorú, hogy ez a világ dívik. De szerintem 40-80 között a nők rájönnek erre, hogy amikor azt mondták nem kell nekik férfi és a szüleik már idősek, a munkában már kiteljesedtek, a 4. kutya már elpusztult, a barátnők már családosok szintén, akkor talán rájönnek, hogy mégsem olyan rossz dolog egy társ.


Aki ott van velünk jóban, rosszban. Aki előtt nem kell megjátszanunk magunkat.


De a felszínesség dívik...így valóban kb. esélytelen találni valakit.

2022. máj. 5. 09:05
 42/50 anonim ***** válasza:
72%

"A barátnők már családosok"?

Ezek szerint te úgy véled, hogy a nők többsége mégiscsak megállapodik és családot alapít egy férfi oldalán. Oké. Akkor mi a probléma? Hogy nem 'minden egyes nő' akarja ezt? Mindig is voltak és mindig is lesznek olyan emberek, akiknek nem a családos élet a vágyaik netovábbja. Ha közben mégis rájönnek, hogy társat akarnak, akkor majd keresnek. Legfennebb a gyerekvállalásról maradnak le, de hát van ilyen. Mások a karrierről, a szórakozásról vagy az éleményekről maradnak le, és 40 évesen 3 gyerek után jönnek rá, hogy sosem éltek igazán. Az is ugyanakkora szívás.


És nem értem, szerinted miben rejlik a felszínesség? Éppen arról van szó, hogy nem alkuszunk meg, csak hogy legyen már valakink. Pont az volna a felszínesség, hogy nem érdekel a másik ember, nem vonzódom hozzá, nem vagyok szerelmes még csak nem is igazán ragaszkodunk egymáshoz, de legyünk együtt me' nekem is kell egy pár.

2022. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
39%
Szomorú, hogy elkeseredettségetekben minden nőt csak pénzéhes, "Chad"-mániás szörnyeteget látjátok, közben - saját bevallásod szerint - csak te vagy gyáva odamenni, mert jaj, lehet hogy nemet mond! Borzalom!
2022. máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
12%
Mancikák beindultak, még, még :D
2022. máj. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, te miket vársz el?


Külső?

Kor?

Testalkat?

Állás?

Gyerek?

2022. máj. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 A kérdező kommentje:

Külső: átlagos

Kor: korombeli tehát 28-35-ig kb.

Testalkat: átlagos

Állás: bejelentett, 40 órában

Gyerek: ne legyen, közöset szeretnék majd

2022. máj. 5. 18:30
 47/50 anonim ***** válasza:
48%
Akkor ott lehet a gond, hogy sok korodbeli nő már elvált, gyerekkel, de miért nem találkozol a másik felükkel? Szólíts le bolti eladókat, amelyik kevésbé öltözik "anyukásan", vagy menj felnőttbarát helyekre, mint a szórakozóhelyek, pár konditerem.. ott is gyermektelen nők lesznek.
2022. máj. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
66%

Hát...

Szerintem az a gond, hogy semmi önismereted sincs. Ha lenne, akkor nem teljesen lényegtelen dolgokat sorolnál fel és kérdeznéd, mi a gond, hanem tudnád.

2022. máj. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Olvasd el Florence Littauer: Szemelyisegunk rejtett tartalekai cimu konyvet! Sok kerdesre valaszt ad es jobban megerted a korulottedlevok reakcioit.
2022. máj. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
78%

"Sehogy se próbálkozom, nem kapok jeleket sajnos sosem. Nem adnak a nők."

de most komolyan, miből gondolod, hogy felismernéd a jeleket? Ezek nagyon aprók szoktak lenni. Így, hogy nem volt még kapcsolatod, kb. esélytelen, hogy felismerd.


Egyébként már a legelején leírtad mi a baj: nincs társasági életed. A heti 4 edzésből kettőt váltsál le társasági hobbira.


Az incel retorikát meg azonnal felejtsd el

2022. máj. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!