Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves incel vagyok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves incel vagyok, van lakásom, irodista állásom, 184 magas vagyok sportos testalkatú. Sikerem a nőknél 0. Nem nagyon van társasági életem de elég jól tudok kommunikálni másokkal. Jó a kapcsolatom az anyámmal. A fővárosban élek. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Miért nem kellek a nőknek? Van más is hasonló helyzetben? Úgy értem 30-45 közötti férfi ( akár incel, gymcel, bármi ) aki nem talál társat?


36F incel


2022. máj. 4. 11:44
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
41%

#24


De te azért nem járnál egy rondával ugye?

Ha a külső nem számít, akkor hogy lehet fölé választani?

Saját magadnak mondasz ellent, te majom.

2022. máj. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
59%

Okés, akkor csak modell pasikkal járnak a nők. Igen. Ezek a pasik biztos csak a díszletek a párjaik mellett.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2022. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
25%
Persze, ha ezektől rondábbak vagytok, akkor nem szóltam, lehet akkor kerülnek a nők titeket. Ha megüttök egy alsó átlag szintet, akkor simán találhattok átlag (nem kövér, rusnya) nőket.
2022. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
72%

32

Íme a panelválaszok:

- Miről beszélsz, te hülye? Ezek a férfiak mind gigachadek!

- Miről beszélsz, te hülye? Ezek a nők mind rondák!

- Biztos csak a pénz miatt!

2022. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
70%

34. Na igen, kifogás mindig van. Kb ez a szint megy itt a gykn:


[link]


Nem mondom, hogy hűdejó nők egyik, másik, de azért abból kiindulva, hogy itt rengeteg 20-30-40 éves pasi van, aki kommentel és nem volt még soha nővel, az szerintem rámenne ezek közül bármelyikre is, ha más nem, de egy alkalmi szexre biztosan.

2022. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
56%

"En mindig ugy mentem oda, h soha nem adtak jelet a nok. Lett 6 baratnom igy random"



Mondjuk azt hozza kell tenni, hogy a hulye jeleiket a SETI se tudja ertelmezni.



Nekem volt olyan, hogy a csaj kezdemenyezett beszelgetest, aztan azt hittem, "na, ez jel!" aztan friendzone-toltelekkent vegeztem.....



37F incel

2022. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

Igen a nők általában küldök a 'mixed signal'-okat. Magyarul fogalmad sincs adott jel mit jelent és lehet 10-ből 9x beégsz. Egy koron túl az embernek nincs erre szüksége. Simán aki 'jeleket küld' sokszor csak ilyen személyiség, mosolygós barátkozós, de totál nem akar semmit.


Udvarolni pedig ha a nő nem küldött jeleket már nem elfogadott társadalmilag, a nagyvárosban egyértelműen nem. Nincs már meg a közösség védelme, a bizalom, semmi. Esélytelen.


Marad az online ismerkedés ahol viszont 1 nőre jut kb. 50 férfi, de ha jobbak is valamivel az arányok, nem sokkal.


Néhány évente 1-1 esély fel fel tűnhet itt vagy ott, de baromi ritka.


Aki azt állítja, hogy könnyű és felsorolja, hogy neki 10-20 barátnője volt sem éppen azt mutatja, hogy könnyű, hiszen aki így váltogatja nyilván nem okkal, magyarul valami nem stimmelt.


Normális társkapcsolatot egy koron túl iszonyatosan nehéz találni.


Nők részéről extrém elvárások és 0 kezdeményezés, 0 jeladás, semmi. A saját kis életükből pedig nem engednek, kutya ágyban alszik, barátnők, utazások elsők mindig, munka is mindig az első, a férfira kéthetente jut 1-1 óra maximum.

Férfiak részéről pedig sokan ellustulnak és eligénytelenednek, vagy visszahúzódnak, esetleg gymcel-ek lesznek. De legalább a legtöbb férfi reálisan látja az esélyeit egy adott nőnél ( nyilván sok kivétel van de általában elmondható hogy a férfiak a saját 'szintükön' próbálkoznak ). A nők sajnos mindig a 'felakarok nézni a férfira' dumával jönnek aki legyen vicces, sármos, magabiztos, ambíciózus ( szinoníma a 'gazdagra' ).

Egy férfi meg igazánól csak egy megbízható rendes társra vágyik aki nyilván SZÁMÁRA vonzó, mert mindenkinek más tetszik.


Én így látom.

2022. máj. 5. 07:22
 38/50 anonim ***** válasza:
91%
Milyen nőt keresel kérdező? Mik a kizáró tulajdonságok? Milyen korosztályban?
2022. máj. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
46%

Ha a társkeresőkön 50 férfira jut 1 nő, akkor mit csinál a többi 49 nő? Valahol gondolom ők is megjelennek...


Amúgy meglepő, de valamelyest egyetértek veled, kérdező. A nők már nincsenek rászorulva a férfiakra; úgy biztos nem, mint 100 éve. Egy nő is simán teremthet magának egy elfogadható egzisztenciát, és már társadalmilag sem elítélendő, ha 20-30-40stb évesen szingli. Szóval ja, nem az a helyzet áll már fenn, hogy ha nem akarok éhezni, és esténként szeretném lehajtani valahova a fejem, akkor kénytelen vagyok egy pasit fogni maganak...

A férfiaknak pedig alkalmazkodniuk kell a megváltozott körülményekhez. És nem arról van szó, hogy milliárdos gigachad kell a nőknek, de ha semmivel nem tudsz megfogni, akkor bizony inkább a tanulmányaimmal, munkámmal, a barátnőimmel vagy a kutyámmal fogok foglalkozni.

Sokunknak egyszerűen nincs 'szüksége' férfira. Persze ha nagyon jól kijövünk, kedveljük egymást, működik a kémia, passzolnak a terveink, akkor szuper. De ha nem, akkor minek erőltetni bármit? Nem állítom, hogy a nők 100%-a így érez. Vannak kapcsolatfüggők, aranyásók és fehérmájúak is, de sokan úgy vélekednek, ahogy én.

2022. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
63%

"A nők már nincsenek rászorulva a férfiakra"-- ez a gondolkodás az alapja annak, amiért nem akarunk bennetek választani. Mert nektek az kell, hogy valaki muszájból legyen veletek, csak lehessen kit dugni. Ezért bántalmazó kapcsolat a kapcsolatok harmada, mert vannak, akik ki vannak szolgáltatva, akiknek még mindig "muszáj", hogy legyen férje.


Amíg ez nem változik bennetek, nem jelenik meg az igény arra, hogy ne kényszerből legyen veletek valaki, amíg nem vágytok arra, hogy magatokért szeressenek, amíg nem valódi kapcsolatot akartok, csak tartani egy rabszolgát, akit meg lehet dugni, mert ő rá van szorulva arra, hogy veletek legyen, addig nincs miről beszélni.


Ezért kell a nőknek csak a férfiak egy kis része! Mert azok épek lelkileg(többé kevésbé).

2022. máj. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!