Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves incel vagyok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves incel vagyok, van lakásom, irodista állásom, 184 magas vagyok sportos testalkatú. Sikerem a nőknél 0. Nem nagyon van társasági életem de elég jól tudok kommunikálni másokkal. Jó a kapcsolatom az anyámmal. A fővárosban élek. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Miért nem kellek a nőknek? Van más is hasonló helyzetben? Úgy értem 30-45 közötti férfi ( akár incel, gymcel, bármi ) aki nem talál társat?


36F incel


2022. máj. 4. 11:44
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
79%
Jól értem, azért tartod magad incelnek, mert a nők nem kínálkoznak fel neked?
2022. máj. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
76%

Mutass egy kepet, vagy kuldj privatba. Hatha tudok segiteni h mi lehet a baj. :)

Az irasoddal, gondolkodasoddal semmi baj, uh lehet a kulso a gond es csak te gondolod magad 7/10-nek.

35N

2022. máj. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
87%
Éhes vagyok, de a szakács nem csinál nekem semmit. Lehet, nekem kéne jeleznem a pincérnek, hogy mit szeretnék enni?
2022. máj. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
63%

Basszus, csávó, ne csodálkozz. Próbálkozni kell, különben így is maradsz.


Nekem se lenne ma boldog párkapcsolatom, ha annak idején a barátom (most már vőlegényem) nem rohan le hozzám a lépcsőn, hogy moziba hívjon :)

2022. máj. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
86%
Én majdnem ugyanolyan vagyok mint te, annyi különbséggel hogy 2m magas vagyok és járok gyúrni valamint ki vagyok varrva. Hiába élek társasági életet van sok barátom/haverom a nők mindig elutasítanak és mást választanak, kivéve a nagyon igénytelen és kövér nőket. Valószínűleg ronda az arcom ezt eddig csak pár barátom merte nekem elmondani mindenki más félrebeszélt. Photofeelere feltettem pár képem és átlagban 3 körüli pontot kaptam a max is 5 volt. Ha nem születtél helyesnek hiába stimmel minden a nők 99%ánál semmi esélyed. Én is abba reménykedem hogy még van pár fura ízlésű csinos nő akinek bejöhetek mert volt már két hosszabb kapcsolatom.
2022. máj. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

15-ös én is járok gyúrni.


14-es: ha adna jelet egy nő lehet bepróbálkoznék de manapság jelet se adnak.


12-es: a külsőmmel nincs gond de nem olyat keresek aki csak a külsőmért szeret. ÉN se topmodell nőt keresek magam mellé.

2022. máj. 4. 13:19
 17/50 anonim ***** válasza:
53%

Azért a konditerem nem kifejezetten tesz jót a hátfájásnak, jó ez marketingnek, de leginkább sérvgyárnak nevezik őket. Én jártam szakképzett edzőhöz hasonló problémákkal, és alig 1-2 gépre engedett fel, leginkább a talajon tornásztatott. Tudom, nem ez volt a kérdés, csak azért gondold végig, hogy biztosan jók-e a gyakorlatok, amelyeket csinálsz a problémádra.

Egyébként nem látok abban gondot, hogy ennyit jársz sportolni, nyilván ha lenne valakid, akkor ez csökkenne, nem?

Egyébként nekem volt egy ilyen kollégám, még helyes is volt, de valahogy annyira lerítt róla, hogy szűz. És volt egy kolléganőm, aki teljesen odáig volt érte, és majdnem ott mászott rá az irodában, de a srác egyszerűen nem vette észre.

Szóval ne haragudj, de valahol agyban lehet a gond.

2022. máj. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 A kérdező kommentje:

17-es : agyban a gond ha valaki nem talál párt?

Könnyen lehet. De azt is vedd figyelembe, hogy milyen férfiaknak és nőknek is van párjuk ahol komoly depresszióval élnek együtt stb., sőt bűnözőkről már nem is beszélek.

Nem mosdatom magam mert bizonyára az én hibám IS a dolog de azért lássuk de a nők eléggé válogatnak és kb. esélyt sem adnak.


36F incel

2022. máj. 4. 13:33
 19/50 anonim ***** válasza:
83%
Basszus, kérdező, hány éves vagy, mi a nemed, és minek vallod magad? Két kommentnél elfelejtetted közölni!
2022. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 A kérdező kommentje:
36F incel
2022. máj. 4. 13:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!