Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 36 éves incel vagyok, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

36 éves incel vagyok, van lakásom, irodista állásom, 184 magas vagyok sportos testalkatú. Sikerem a nőknél 0. Nem nagyon van társasági életem de elég jól tudok kommunikálni másokkal. Jó a kapcsolatom az anyámmal. A fővárosban élek. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Miért nem kellek a nőknek? Van más is hasonló helyzetben? Úgy értem 30-45 közötti férfi ( akár incel, gymcel, bármi ) aki nem talál társat?


36F incel


2022. máj. 4. 11:44
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
42%

Őszinte leszek. Az a gond, hogy te csak vagy, várod a Nagy Jelet, de nem lépsz. Aki nem lép, az nem nyer.


Lehetsz bármilyen Adonisz, ha eredményt akarsz, akkor fel kell lépned. Tudatnod kell, hogy létezel, érdeklődsz, és csak utána figyeld a válasz-jeleket.

2022. máj. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
56%

Pff, és erre leírja újra :D


Ne haragudj, de nem úgy tűnik, hogy te vagy a legélesebb kés a fiókban... lehet ez is gond.

2022. máj. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
67%

Anno voltam diszkóban, ahol volt egy fiatal csávó, aki nézett.


De nem csak így ki a fejéből, hanem megállt a táncparketten, mint egy darab cölöp, és szinte éreztem ahogy bámul (nem csak engem, mindenkit) nagyon para volt.


Persze nem mertem a szemébe nézni.


Ugye te nem így figyeled a "jelet"?

2022. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
53%

Pedig agyban van a gond. Eleve az is fura, hogy incelnek nevezed magad. Ki a fene deffiniálja így magát? A nőknek is így mutatkozol be?

Igen, a ronda embereknek is van társuk, meg a betegeknek is.

Akinek nincs hosszú távon társa 2 gond lehet

-nagyon fölé választ, ezért mindig elhajtják

-elviselhetetlen, ezért senki nem akar vele kapcsolatot.

És igen, nem a külső vagy a pénz miatt.

2022. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
34%

"Szia, Zolika vagyok, 36 éves férfi, akit utálnak a nők, ezért kényszeres cölibátusban szenvedek, azaz incel vagyok."


Majdnem megkérdeztem, hogy így mutatkozol-e be, aztán rájöttem hogy leírtad hogy töketlen vagy te ehhez :'D

2022. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
29%

,,nőknek a helyesebb arcú férfiak tetszenek.


Hiába vagy sportos, magas, ha egyszer csúnya vagy.,,


Baromsag, azert latok bottal sem tipusu pasikat atlag (nem ronda, nem elhizott) nokkel tucatszámra. Nem hiszem, h mind multimilliomos lenne.

2022. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
51%

,,14-es: ha adna jelet egy nő lehet bepróbálkoznék de manapság jelet se adnak,,


En mindig ugy mentem oda, h soha nem adtak jelet a nok. Lett 6 baratnom igy random. En is veled koru vagyok, 37. Most van a 6. Parom, ram sem nezett onsem, ugy szolitottam meg egy túrán. Ha jelre varok, egy nom sem lett volna.

2022. máj. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
61%
27-es, hát azért ez elég durva általánosítás. A nők általában adnak jeleket, ha csak úgy random odamegy egy nőhöz, valószínűleg el fogja hajtani. Neked hány nőből jött be ez a csak úgy odamegyek valakihez dolog?
2022. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
0%

#28 Ha nincs kockázat, nincs nyereség. Ha valakinek az első "szia, szimpi vagy, lenne kedved meginni velem egy kávét?" után az ölébe ugrik valaki, annak a kávézás után erősen ajánlott egy látogatás a közeli lottózóba :)


Ez ilyen. Nem mindenkinek fogsz tetszeni, ez nem is várható el. De így tudsz tapasztalatot szerezni, több nőt megismerni, így találkozhatsz a leendőbeli pároddal.

2022. máj. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
58%

#26


Kispofám, nehogy te mondd már meg hogy a lányoknak nem a helyes pasik tetszenek :)

Mert hogy az szerinted úgy van, csak hogy belém tudj állni :)

De igen azok tetszenek nekik, és lehetőséghez mérten a legjobbat választják.

Egy átlagaosan csinos lány nem fog "bottal sem pasikkal" összejönni, miért jönne?

Rondákkal max az jön össze, akinek jobb nem jut.

Ez ilyen :)

2022. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!