Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/224 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy komolytalan felszínes bájcsevejnél nem több a "barátságotok". Ez az egyik. A másik meg, hogy vagy ronda, vagy nem akarod bevallani magadnak, hogy kell. Vagy félsz, hogy nem tudod legyőzni az ő nőit.
2022. máj. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/224 anonim ***** válasza:
23%

Mindig azok mondják hogy nem megalázó, akiket még sosem utasítottak vissza, mert nagyon jól néznek ki.

A nők sem tudják jobban kezelni ha őket elhajtják, csak ez viszonylag ritkábban fordul elő.

Nem köszönnek többet, facebookról törölnek stb

Senki nem akar a polcról senkit levenni, ezt a ti ostobaságotok.

2022. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/224 anonim ***** válasza:
100%

91


Ezt a jósgömböd mondta neked, vagy telepátiával rendelkezel hogy ilyesmit számodra idegen emberekről teljes magabiztossággal állítasz? Vagy más ilyen hipi-szupi varászerőd van? Esetleg olyan vagy, mint x-professzor? :D

2022. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/224 anonim ***** válasza:
100%

"ezzel csak még jobban meg akarjátok alázni, hogy szenvedjen"


Már miért akarnám, hogy szenvedjen?

Alapból kellemetlen, ha valaki bepróbálkozik, érez irántam valamit, de nem tudom viszonozni.

Fiatal koromban (20 alatt) odáig fajult nálam a kellemetlen érzés, hogy 1x hagytam, hogy egy ilyen fiúbarátom megcsókoljon, mert nem mertem még annyira is megalázni, hogy "még egy nyomorult csókot sem kaphat soha".

Egyszer pedig összejöttem egy undorító kinézetű sráccal, akivel már majdnem egy éve beszélgettünk napi szinten a neten, szóval lelki kapcsolat volt köztünk, aztán élőben találkoztunk, ő totálisan odavolt értem, én viszont a legkevésbé sem. Azt mondta, hogy belém szeretett, és annyi szerelmi bánata volt, hogy még egyet nem bírna ki, öngyilkos lenne. Én pedig összejöttem vele, mert emberként szerettem, és akkoriban még hittem a mesékben, hogy "miattam halna meg szegény", ha esélyt sem adnék. Utána kiderült, hogy egy moslék, de ez egy másik történet.

Ezekből már kinőttem, utána már soha egy pillanatra sem adtam esélyt olyannak, akiért nem vagyok oda. De ettől még kínos, kellemetlen még mindig.

Szintén fiatal, éretlen lányként még hittem a fiú-lány barátságban, de sose használtam ki senkit, nem csicskáztattam senkit, viszont, amikor visszautasítás után visszaéltek minden személyes titkommal és lehordtak a sárga földig, az minden, csak nem szeretet és nem barátság. Fogalma sincs az ilyennek, hogy mi a szeretet, szerelem. Csak egy frusztrált, bántalmazó kis sz.arláda, akivel kapcsolatban lenni is egy rémálom lenne. Szóval nem, nem azért olyan, mert fáj neki, hanem azért, mert ocsmány az, amit lelkének mer nevezni. Egy sértett férfi is elfogadja és tiszteli a másik döntését, és ha tényleg fáj neki, akkor elkerüli a nőt, de nem bunkózik vele, nem akarja bántani.


Mint írtam (én vagyok a 82-es), most már nem hiszek az ilyen barátságokban, csak abban az esetben, ha mindketten kapcsolatban vagyunk és soha nem próbálkozott be egyikünk sem.

2022. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/224 anonim ***** válasza:
100%

91

Ennyire ostoba embert, istenem... Komolyan, mint egy laposföldhívő :D

2022. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/224 anonim ***** válasza:
100%
"varázserőd"
2022. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/224 anonim ***** válasza:
7%
Ha azt mondom, én egy arachnofóbiás pókkedvelő vagyok, akkor honnan tudod, hogy nem így van? Hiszen nem is ismersz.
2022. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/224 anonim ***** válasza:
21%

"Fogalma sincs az ilyennek, hogy mi a szeretet, szerelem. Csak egy frusztrált, bántalmazó kis sz.arláda, akivel kapcsolatban lenni is egy rémálom lenne. Szóval nem, nem azért olyan, mert fáj neki, hanem azért, mert ocsmány az, amit lelkének mer nevezni."


Aki így nyilatkozik azt addig kéne taposni amíg a bele nem jön ki a száján....... hogy mersz ilyen jelzőket mondani másokra?

Az eszedbe sem jut hogy akkor a legjobb pár lenne a világon ha végre valaki tudná szeretni és annak minden megadna és soha egy rossz megnyilvánulása nem lenne, hanem úgy tenyerén hordozná ahogy téged a pasikád soha?

2022. máj. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/224 anonim ***** válasza:
8%

Ja és még annyi, hiába pontozgatsz le, hogy ha visszautasít valaki, akkor had döntsem már én el, hogy akarok-e még jópofizni vele vagy sem, és nehogy én legyek már a szar alak, amiért megszakítom vele a kapcsolatot.

Mert ti elvárnátok hogy ugyanúgy vigyorogjon az ember minta misem történt volna, holott ha téged utasítanának vissza, telesírnád a párnádat is.

Én eddig 2 lányt utasítottam vissza, ki is volt akadva mindegyik, az egyik törölt is faceről majd utána visszajelölt, a másik részegen írkált és elhordott minden szarnak.

A férfi-nő "barátságokról" meg csak annyit, hogy érdekes módon mindig a csinos csajok vannak tele ilyen barátokkal, nem is értem miért.

2022. máj. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/224 anonim ***** válasza:
79%

"Az eszedbe sem jut hogy akkor a legjobb pár lenne a világon ha végre valaki tudná szeretni és annak minden megadna és soha egy rossz megnyilvánulása nem lenne, hanem úgy tenyerén hordozná ahogy téged a pasikád soha?"


De nem ám. :)

2022. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!