Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/224 anonim ***** válasza:
23%

Aki itt ösztönlényezik, az talán nem az ösztönei alapján választ társat? Aki az ösztöneid szerint rossz, azzal miért akarnál barátkozni? Megmondom: Hogy fenyegethesd azokat, akiket férfinak tekintesz, hogy ha nem csicskulnak be, akkor megcsalás lesz.

Amikor a nők utána a "nem tudom, hogy történhetett, mi ütött belém, nem is értem magam" szöveget veszik elő, akkor meg még ők vannak sajnálva.

2022. máj. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/224 anonim ***** válasza:
29%

30-as.

Ahhoz nem kell ösztönlénynek lenni, hogy van egy lány, akivel nagyon jó a kapcsolatod, az iránt többet kezdj el érezni. Főleg, hogy a kérdező esetében a lány elméletileg fel is néz a srácra és nem akarja elveszíteni a társaságát. Főleg, ha a lány amúgy szingli és mondjuk párkapcsolatot is szeretne, keresne. Ez egy nagyon nehéz helyzet és sokszor tényleg az a legjobb, ha eltávolodnak egymástól a felek, legalább addig, míg a másik, vagy mindketten találnak valakit, aki többet is akar tőlük. A jó, baráti viszonyt azután is könnyen felidézhető, újrateremthető.

2022. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/224 anonim ***** válasza:
89%

#14: TÖkéletesen prezentáltad a frusztrált, minden megsértődő, komplexusos pasi hozzáállását.


De, rengeteg férfias férfi nem vonz. És mi köze a tiszteletnek a kinézethez? Attól, mert jól néz ki valaki, nem kell tisztelni.

2022. máj. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/224 anonim ***** válasza:
91%

33-as: szerintem te mondogattad itt nekem ma többször is, hogy nem érdemes ezekkel vitatkozni :D mostmár én is csak ezt tudom neked mondani: hagyd őket a francba.

Had mérgelődjenek itt egy kupacba.

2022. máj. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/224 anonim ***** válasza:
87%

"A visszautasítás megalázó,"


Nem, nem az a megalázó, hanem az a megalázó, hogy azt hiszed, a másiknak ugrania kell, csak mert te kinézted magadnak, és úgy akarod levenni a polcról, mint egy doboz mosóport. Na ez a megalázó, nem a visszautasítáds.

2022. máj. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/224 anonim ***** válasza:
20%
Mert en nem hiszek a ferfi no baratsagban. Rengeteg baratom van, azok mind ferfiak. A nokkel nem baratkozasi szandekbol ismerkedem es ezt nyilvanvalova is teszem az ismerkedes elejen. Pont azert, hogy ne keruljek olyan helyzetbe, ahol a masik fel ebben maskepp gondolkodik es ferfiakkal baratkozik. Nincs szuksegem az ilyenre, van rengeteg no, meg is talaltam azt, akivel egyezik a nezetem.
2022. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/224 anonim ***** válasza:
20%
Az, hogy nem vonz, azt jelenti, hogy a szemedben nem férfi. Szíved joga, de ne várd utána, hogy még türelemmel végighallgassa a nyálas pasis sztorijaidat és még legyen ingyenkaja, ingyentaxi, ingyen koncertjegy és ingyen pszichológus, aki próbálja megfejteni a kitalált problémáidat, meg elviselni a menstruációs dühröhamaidat. Ha neked ő egy darab szar, akkor mondd is ezt!
2022. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/224 anonim ***** válasza:
90%

32

Ezzel nem is lenne semmi probléma, megtörténik. De egyesek itt azt állítják, hogy ELEVE nem hajlandóak barátkozni egy nővel.

Lefordítom: dugás nélkül számukra ELKÉPZELHETETLEN, hogy egy kellemes, emberi kapcsolat kialakítsanak egy nővel, mert a nő csak arra jó, hogy megdugják.

Emellett igen, aki képtelen elviselni, hogy visszautasítják, felrúg egy barátságot, mert a másik fél nem akar többet... Nos tényleg nem vagyok nagy véleménnyel az ilyenekről.

2022. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/224 anonim ***** válasza:
8%

38.

32-es vagyok. Ahogy a válaszomra érkezett értékelésből látom, más sincs igazán nagy véleménnyel erről a sajnos valós szituációról. :D Viszont érthető valahol ez is. Párkapcsolati téren sokszor el kell nézni azt ha valaki a farkára, vagy a puncijára hallgat.

2022. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/224 anonim ***** válasza:
41%

szerintem sincs igaz nő-férfi barátság.

egy férfi csak olyan nőhöz közeledik aki vonza szexuálisan, és ha még eleinte barátságnak is indul, idővel 100 hogy több lesz belőle a férfi részéről, mivel a személyiségét is megkedveli a csajnak,

tehát szerelem lesz a dologból.

persze kivételek mindig vannak, de szerintem az esetek 98%-ában ez a hejzet heterók esetében.



illetve ilyen távoli "barátság" előfordulhat

mikor ritkán találkoznak és beszélnek a felek.


szerintem azért ment át mogorvába a csávó, mert próbál távolságot tartani.

csak egy mazochista tartaná ugyanúgy fent a kapcsolatot.. szar dolog az egyoldalú szerelem, úgy meg pláne ha végig kell néznie hogy mással összejösz, és nem vele vagy boldog, végighalgatni ahogy ömlengsz a másik srácról, stb..

2022. máj. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!