Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/224 anonim ***** válasza:
88%

#20 Látszik, hogy férfi-nő kapcsolatot (most barátságra gondolok) csak filmekben láttál.

Nekem sok női barátom van, szépek is, de nem dugnék velük.

És nem is használnak ki, mert rohadtul nem lehet ugráltatni engem.

De persze neked elképzelhetetlen, mert te bárkit megdugnál, aki hajlandó veled lefeküdni.

2022. máj. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/224 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert egy barátságba ugyanúgy erőt és energiát kell fektetni. Legyen neked is valakid, neki is valakije és ha a kapcsolatotok nem korlátozó, megmaradhat köztetek a jó viszony. Normális embereket egy párkapcsolaton belül nem zavar, ha a másiknak vannak jó ismerősei, barátai. Ebben az esetben pedig nem is lesz folyton ott valamelyik félben, hogy akár több is lehetne.
2022. máj. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/224 anonim ***** válasza:
37%

A visszautasítás megalázó, teljesen érthető ha nem jópofizik utána veled.

Fordított esetben te is ugyanígy reagálnál.

2022. máj. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/224 anonim ***** válasza:
79%
Van férfi női barátság, ha nem kiéhezett ösztönállatok a felek. Egészséges, kiegyensúlyozott ember nem mindenkibe a szexet látja. A kérdésre pedig egyszerű a válasz, az említett kategóriába tartoznak, és nem tudják elviselni az elutasítást. Baromi irritáló, hogy ha normális vagy valakivel, egyből többet akar, aztán még neki áll feljebb. Másik, aki tujda hogy párom van, de nem áll le, és végül nekem kell elküldeni csúnyábban, és megint én vagyok a szar. És még sorolhatnám ezeket. De aki kellően intelligens, azokkal lehet barátkozni. Ez egyáltalán nem arról szól, hogy nem tartom férfinak, egyszerűen nem akarok tőle semmit. Ez nem lúzerség, csak akik itt vannak azonban nyilván rengeteg a feszültség, ezt nyilván nem értik meg. Kevés férfi barátom van, de velük minden rendben, értelmesek, jól elvagyunk, általában szintén komoly kapcsolatuk van, és sosem mozdulnánk egymásra. Ahogy a páromnak is van pár női barátja, ugyan ez a helyzet. Ismerjük is egymás baráti körét, nem szelektálunk nemek szerint.
2022. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/224 anonim ***** válasza:
76%

23

Aki nem bírja a visszautasítást, az ne csajozzon. Probléma megoldva.

2022. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/224 anonim ***** válasza:
88%
22-es vagyok, csak még kiegészíteném. Ilyen esetben az is simán belefér, ha felnézel a másikra, mint ember. Mert mindketten tudjátok, hogy a másiknak van párkapcsolata, így nem létezik az a lehetőség, hogy valamelyik fél minden mást is megpróbál belegondolni a ebbe a viszonyba. Fontos, hogy ez istényleg csak normális, megfelelő önképpel rendelkező embereknél működik.
2022. máj. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/224 anonim ***** válasza:
16%

Látszik, hogy szeretsz fotelpszichológust játszani, de nem jött be. Nem dugnék meg bárkit. Számos nő kimaradt az ágyamból ezért. De nem is hitegettem őket.

Olyan nincs, hogy valakinek félig kellesz. Ebben nincs középút az élet semmilyen területén. Tudom, mert megpróbáltam. Soha senkinek nem szabad hagyni, hogy csak a jó részét vegye a ki a kettőtök kapcsolatából, a többit pedig félrelökje! Ezt csinálják a lányok az ilyen "barátságoknál". Elmondják neked, hogy te mennyire nagyszerű férfi vagy, biztos találni fogsz valakit. Majd összejönnek azzal, akiről csak rosszakat mondtak azelőtt.

És akkor meg kell hallgatnod az összes szaftos részletet kettőjükről, de ő nem provokálni akar ááá nem. Eszébe se jutott, hogy neked az fájhat. Nincs manipuláció, a nők nem csinálnak ilyet, ááá dehogy.

Komolyra fordítva: Férfiként akkor menj bele ebbe a barátosdiba, ha túl soknak érze az önbecsülésed, vagy mazochista vagy és szükséged van arra, hogy minden nap a sárba tapossanak és emlékeztessenek rá, ki miben miért mennyivel jobb nálad, de te egy zsák szarral vagy egyenértékű. Kivéve, ha kell valami segítség a csajnak, akkor arra jó leszel. Ha meg neked lenne szükséged valamire, akkor még a telefont se bírja felvenni.

2022. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/224 anonim ***** válasza:
85%

23-as:

A visszautasítás nem megalázó. Csak te nem tudod kezelni a helyzetet. Van benne egyfajta kínosság, ez tény. De ha neked nincs egészséges önbizalmad, és nem tudod kezelni a visszautasítást, akkor minek próbálkozol?

Ez olyan mintha 280 pontot érnél el a felvételin, tudod, hogy ez nem sok pont és mégis bepályázol az orvosira, ahol nyilván nem állnak veled szóba 400 pont alatt. A saját naivitásod lenne terítéken, nem a rendszer a hibás. Ha ittasan belülsz az autóba és elbóbiskolsz, vagy szimplán balesetet okozol, akkor meglepődsz? Lehet te igen, de én nem, ha ilyenről hallok/olvasok. Nem én leszek hülye, hogy nem sajnálom ha ittasan megsérülsz.

Ha nem tudsz jól fűszerezni és szar ize lesz a húsnak akkor a hús lesz a hibás?

2022. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/224 BohócKolbász ***** válasza:
17%

Azért mennek át mogorvába mert eleve nem is hosszútávú barátság volt a cél veled. Reménykedett hogy egyszer majd észreveszed benne a Férfit. Meg gondolom amíg dumáltatok nyafogtál is neki egy sort, ő meg türelemmel végighallgatta naivan. Holott akinek egy nő nyavalyog és lelkizik az nem igazi társjelölt, csak egy plüssmaci. Sírás után beb*ssza a fiókba és elkezd pasizni. A maci meg le van sz*rva.

Őszinte nő-férfi barátság nem létezik mert az egyiknek mindig van hátsó gondolata. Úgy kezdődik ez a gondolat hogy: "mi lenne ha". Egyébként eleve egy férfi egy nővel nem simán csak barátkozni akar. Se szingli se foglalt férfi nem választ csak úgy öribarinak nőt. Mert ha a körülmények adva vannak, bizony lefektet téged. Csak éppen előtte beférkőzik a bizalmadba.

2022. máj. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/224 anonim ***** válasza:
76%

29

Hidd el, nem minden férfi olyan szánalmas ösztönlény, mint te.

2022. máj. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!