Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/224 anonim ***** válasza:
35%
Ezt tényleg nem érted? Megkedvelt, kapcsolatot akart veled, te meg elutasítottad. Ez fájdalmas. Ahányszor lát, beszél veled, mindig ezzel kapcsolatos rossz érzések jönnek elő, ezért természetes, hogy kerülni fog ezentúl.
2022. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/224 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem mogorvaság, ha többre vágyunk egy nő ismerőstől és elutasít, akkor utána nagyon rossz, kínzó érzés a közelében lenni.

Jobb elkerülni ezek után a nőt.

2022. máj. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/224 FoxtrotLidérc ***** válasza:
93%
Sokszor elmondtam. Elmondom ismét. Ha párkapcsolatot keresek, miért érjem be szimpla barátsággal - ráadásul olyan fele, akiért rohadtul nem tudok csak barátságot érezni? Nem baj ha valakinek nem jövök be, nekem sem jön be mindenki. :))) Amúgy nem mogorva vagyok olyankor, hanem... Nos, elfoglalt. :D Helyrerázom magam, aztán irány tovább! Volt már abból... Nos, kellemetlen élményem, hogy "maradjunk barátok". Köszi, arra nem vagyok kíváncsi... :)))
2022. máj. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/224 anonim ***** válasza:
20%
Szándékosan nem értik meg a nők ezt. Jól esik láncon maguk mellett tartani a megalázott pasit és mutogatni, mint a cirkuszban. "Nézzétek, itt van ez a totál impotens másodrendű lúzer barom, aki azt képzeli, barátok lehetünk attól, hogy néha meghívatom magam vele valamire. Hahaha vannak érzései, milyen szánalmas!"
2022. máj. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/224 anonim ***** válasza:
89%

Annyi elcseszett embert, mint ebben a kategóriában...gecc...

Lépjetek már ki a napfényre is néha, beszélgessetek nőkkel és rájöttök, hogy simán embernek is lehet egymást tekinteni egy bizonyos IQ felett.

2022. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/224 anonim ***** válasza:
38%
Uristen de ráértek XD
2022. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/224 anonim ***** válasza:
92%

74

Azt mivel magyarázod, hogy a párkapcsolatban levő férfiaknak is vannak női barátaik? Me' erre azé k.rvára kíváncsi lennék.

2022. máj. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/224 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem ezt a hisztit, én az olyan nőt eleve kerülöm aki elutasította a közeledésemet, nem hogy még barátkozzak vele. Csak nekem lenne rossz, mert az érzelmeket, vonzódást nem lehet szabályozni, és csak kínlódnék a közelében.


23F

2022. máj. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/224 anonim ***** válasza:
0%

77: Ugyanez fordítva, csak sokkal ritkább, hogy egy nő inkább pitizzen a pasi figyelméért, csak maradhasson körülötte. Ez csak a nagyon jó pasikkal történhet meg. De barátságról itt sincs szó. Ego legyezgetés, kihasználás, partner zsarolása stb.

75: Ha annyira magas az IQ-d, akkor illene érteni, hogy miért nem veszi magára a józanul gondolkodó férfi ezt a megalázott leláncolt kutya szerepet.

2022. máj. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/224 anonim ***** válasza:
100%

79

Baromság... Miért ne lehetne szó barátságról? Van egy barátom, aki helyes is, magas is, jófej is, de valahogy sosem vonzódtam hozzá, és ő sem próbálkozott be nálam.

Néha neki van kapcsolata, néha nekem, néha mindkettőnknek és olyan is előfordul, hogy épp egyikünknek sem. Ettől függetlenül jóban vagyunk, nem értem, miért lenne ez kihasználás bármelyikünk részéről is?

2022. máj. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!