Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/224 anonim ***** válasza:
89%

"ne várd utána, hogy még türelemmel végighallgassa a nyálas pasis sztorijaidat"

Én is végighallgatom a "nyálas csajos sztorikat". Nemcsak lúzer inceleknek vannak nőnemű barátaik.


"legyen ingyenkaja"

Nem tudtam, hogy a barátok ingyen etetik egymást.


"ingyentaxi"

Igen, tudjuk, csak a férfiak képesek autót vezetni.


"ingyen koncertjegy"

Mivan? :D


"ingyen pszichológus"

Ugyanezt én is nyújtani tudom és akarom bármely barátomnak/barátnőmnek.


"próbálja megfejteni a kitalált problémáidat"

A nők problémái semmivel sem kevésbé valósak, mint a férfiaké.


"elviselni a menstruációs dühröhamaidat"

Túl sok hollywoodi film. Nőj fel.

2022. máj. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/224 anonim ***** válasza:
2022. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/224 anonim ***** válasza:
53%
Ugyanúgy ahogy a nőknek, képzeljétek el, a férfiaknak is nehéz megküzdeni az érzelmeikkel. És ez a kérdésben lévő szituáció esetében a mogorvaság egy hihetetlen nehéz, küzdelmes folyamat. Miért nehéz ezt elhinni?
2022. máj. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/224 anonim ***** válasza:
71%
Folytatom. Szerintetek a férfinak nem nehéz elveszítenie a lányt ebben a szituációban? Csak mert az érzelmei nem egyeznek a másik fél érzelmeivel?
2022. máj. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/224 A kérdező kommentje:
Semmi nyavajgás nem volt részemről , ő volt, akit néha összevakartam a válása után. Semmi csicskítás, Semmi ilyesmi, és foglalt nő vagyok, ezt kezdettől fogva tudta, ezért lepett meg a kezdeményezése.Amugy hülyeség, amit a vonzalomról írtok, ő teljesen vonzó ember, csak én számomra nem létezik más opció. Hüledeztem a New generation gondolatain. Fel kell még dolgoznom miket írtatok.Ennek fényében van más válaszotok?
2022. máj. 12. 13:14
 46/224 anonim ***** válasza:
55%
45-ös. Van, ez egy teljesen más szituációt jelent így. A férfi hülye, csalódott. 43-as, 44-es voltam.
2022. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/224 anonim ***** válasza:
60%

43

Azért nehéz elhinni, mert sokkal valószínűbb, hogy csak kettyinteni akart egyet, és amikor ez nem jött össze, bedurcizott.

2022. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/224 anonim ***** válasza:
75%
47-es. Azóta kiderült egy-két részlet. Ebben az esetben én is inkább ezt feltételezném. Viszont az alaptéma, amiről beszéltem az szinglik közötti férfi-nő barátság volt.
2022. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/224 anonim ***** válasza:
17%
Ennyire tartják az állítólag empatikus nők a férfiak érzelmeit. Olyan nincs, hogy egy férfi szeret. Csak szexéhes mocskos disznók vannak. Komolyan, hányok tőletek! A megcsalásaitokat is hogy tudjátok tagadni és még a férfiak a hibásak.
2022. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/224 anonim ***** válasza:
100%

"Olyan nincs, hogy egy férfi szeret."

Ha szeret, akkor nem bunkózik. Roppant egyszerű.

2022. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!