Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/224 anonim ***** válasza:
96%

"Kedvelhetsz olyan embert, akit nem tartasz férfinak, de nem tisztelheted"


Mi van? Mégis mi köze a tiszteletnek ahhoz, hogy nem akarok valakivel intim kapcsolatba kerülni? :D

2022. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/224 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy komolyan ennyire primitívek az emberek, hogy képtelenek valódi férfi-nő barátságra?
2022. máj. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/224 anonim ***** válasza:
83%

12-es:

Ez a kategória gyakorlatilag az ösztönlényeké :D szóval igen, ők komolyan gondolják amit írnak.

2022. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/224 anonim ***** válasza:
8%
Olyan nincs, hogy egy férfias férfi nem vonz egy heteroszexualis nőt. Ezek nem valódi barátságok, hanem a tisztelet teljes hiánya, lesajnáló hozzáállás, kihasználás és a potenciális partnerek fenyegetése a nő részéről.
2022. máj. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/224 anonim ***** válasza:
19%

Van valódi férfi-nő barátság akkor, ha az egyik fél meleg, vagy nem néz ki jól.


Az nagyon ritka lehet, amikor jól kinéző emberrel csak barátkozni akarnak.

2022. máj. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/224 anonim ***** válasza:
84%

#12:


"Amúgy komolyan ennyire primitívek az emberek, hogy képtelenek valódi férfi-nő barátságra?"


Pl. ez alatt a kérdés alatt a férfiak vallják magukat képtelennek, és férfiak írják általában véve "a" férfiakról ugyanezt.

2022. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/224 anonim ***** válasza:
82%

#14:


"Olyan nincs, hogy egy férfias férfi nem vonz egy heteroszexualis nőt."


De van.

2022. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/224 anonim ***** válasza:
16%
Az az álszentség primitív, ahogy ezeket a kamu "barátságokat" dicsőítik. Férfias férfi nem barátkozik a nőkkel. A modern vegán feminista leszbikus kis szójafiúcskák tesznek ilyet.
2022. máj. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/224 anonim ***** válasza:
86%

18

Veled szerintem a nomrális férfiak sem barátkoznak. :DDD

2022. máj. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/224 anonim ***** válasza:
15%

Lehet személyeskedni, meg játszani a naívat. Nincs őszinte és közeli barátság férfi és nő között. A nők azért tartják ezeket a herélt pincsiket, hogy udvaroljanak nekik és kiszolgálják, cserébe néha dobnak nekik valami reménykeltő morzsát.

A másik eset, amikor a pasit, vagy pasijelöltet akarják féltékennyé tenni. Ennek érdekében néha még le is fekszenek velük, aztán előadják a jajj nem tudom, mi ütött belém, én se értem magamat című drámát.

2022. máj. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!