Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
 171/224 anonim ***** válasza:
0%

De akkor miként viselkedjünk?


- Jópofizva, csicskuljunk?

- Barátzóna?

2022. máj. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/224 anonim ***** válasza:
100%
Hogy értve? Mikor hogy viselkedjetek?
2022. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/224 anonim ***** válasza:
100%

171


Elég ha csak tiszteletben tartod a döntését, majd kerülöd a nőt. De egy rossz szót nem szólsz rá, hacsak nem tényleg bunkón utasított vissza.

2022. máj. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/224 anonim ***** válasza:
0%

1. Emberként ugyanannyit érnek, de a funkcionális különbségek nem csak fizikai jellegűek. Egyes szerepekből nem lehet kibújni.

2. Eredetileg tényleg másfajta viselkedés van elvárva a két nemtől, de a feminizmus térnyerése által ez már egyre jobban felcserélődik a kultúránkban. Hogy ha a férfi-nő kapcsolatoktól eltekintünk, - mert az teljesen más téma - már a férfiakat bünteti a cancel culture, ha ellentmondanak egy nőnek. Bemondásra kirúgások, törvény előtti elsőbbség és a piacon való pozitív diszkrimináció van a nők javára.

3. Ez egy általam is támogatott része a feminizmusnak, hogy a nők építhessenek karriert. Az más kérdés, hogy szerintem ez nem jogosítja fel őket arra, hogy megalázzák a náluk kevesebbet elért férfiakat.

4. Nem azt kell nézni, amit mond a nő, hanem amilyen döntéseket hoz. Ugyan ezt mondják a feministák, de a viselkedésük az ellenkezőjét sugallja. Mély megvetést tanúsítanak azok iránt a férfiak iránt, akiknek nem volt partnerük, vagy csak kevés. De még azokról is, akik évek óta az első párkapcsolatukban élnek és nem voltak kalandjaik. Hiába szól a prédikáció a szabadság mellett és az ítélkezés ellen, valójában ugyanaz az értékrend uralkodik. Sokat szexelő férfi=100% értékes, felsőbbrendű. Keveset szexelő férfi=100% hulladék, meg kéne halnia.

5. Határozottan támogatom, hogy az iskolai bántalmazók súlyosan meg legyenek büntetve! Ezt viszont nem diszkriminálnám nemek szerint. Elég sok bántást kapnak az olyan fiúk is, akiket a lányok nem vesznek észre. Viszont amíg a lányok fogdosása és obszcén megjegyzésekkel illetése pozitív válaszra lel, amennyiben jó külsejű, menő sráctól van, addig nem lesz változás. Egészében szigorúbb nevelés kellene, de semmiképp sem feminista, hanem olyan, ami mindkét nemre tekintettel van.

6. Számos alkalommal tapasztaltam, hogy a nők a menstruációjuk mögé bújnak az érzelmi kirohanáskori rombolásukat követően. Nem véletlen, hogy a túl sűrűn használt kifogásokat idővel kevésbé lehet komolyan venni. Ha megbánt, aztán nem vállal felelősséget érte, akkor nem látom okát, hogy felnőttnek tekintsem.

7. Ez azért problémás, mert a legtöbb nő a neki tetszőt is visszautasítja pár alkalommal a játszma kedvéért. Aztán még a férfi lesz a lúzer, ha abbahagyja a próbálkozást. Az erőszakot elítélem, de egyáltalán nem egyértelmű megítélni, hogy mikor kelleti magát a nő és mikor tényleg nem a nem.

8. A férfias férfiak sokkal inkább emberszámba veszik a nőket, mint ezek a cukormázzal beborított ölebek, akik inkább nyomokban tesztoszteront tartalmazó barátnők. De még annak is kevesek. Lehet, nem mind akar szexelni, de emögött nem határozottság van, hanem lelki értelemben vett impotencia. Annyira kevésre tartja magát, hogy a gondolattól is megijed, hogy férfiként viselkedjen és nőnek kezeljen egy nőt. Ismétlem, ez sem csak a szexről szól, hanem egy egészséges dinamikáról a két nem között. Akit ennyire be lehet idomítani, azt pont a nők nem veszik emberszámba.


a, A feminizmus nem következetes. Aszerint váltogat ide-oda az egyenlőség és a klasszikus szerepek között, ahogy éppen az érdekei kívánják.

b, Ahelyett, hogy a nyugaton már befejezett forradalom után keletre fordulna, ahol valóban szükség lenne a nőknek segítségre, úgy látja jónak, ha inkább kifejezéseken és gesztusokon sértődik meg (pl. kisasszony, hölgy, ajtó kinyitása, kabát lesegítése, szék kihúzása) és be is tiltja őket.

c, A negyedik hullámos feminizmus szép csendben elfeledkezik azokról a férfiakról, akik támogatták az első hullámot és összemossa őket a vélt, vagy valós ellenségekkel.

d, Az egyenlőség nem működik a vonzalom terén. Korábban másként megfogalmazva már kifejtettem, de a lényeg: A nők akkor is a férfias férfiakat részesítik pozitív megerősítésben, ha az elveik ennek az ellenkezőjét követelnék meg. Aki behódol, az mindig a "te annyira nagyszerű férfi vagy, biztos találsz majd valakit" szerepben lesz. Vagy ebben az érzelmileg kizsákmányoló "barátságban".

e, A feminizmus színtelen, szagtalan, íztelen férfiideálja sehogy sem funkcionál sem a társadalomban, sem a nőkkel kapcsolatban, sem a családban. Igenis erőre, határozottságra, dominanciára van szükség egy férfitól, nem engedélykérésekre és előzetes egyeztetésekre.

f, A feminizmus gyakorlati megvalósulása egy a rovarokéhoz hasonló társadalom felé tendál: Vannak királynők(nők), dolgozók(engedelmes herélt szójafiúk), herék(férfias férfiak). Ez minden, csak nem egyenlőség.

2022. máj. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/224 anonim ***** válasza:
100%

" Emberként ugyanannyit érnek, de a funkcionális különbségek nem csak fizikai jellegűek. Egyes szerepekből nem lehet kibújni."


De igen, csak fizikai jellegűek. De tőlem aztán lehet bárkinek más véleménye erről, ameddig nem akarja korlátozni azt, hogy én mivel foglalkozom (sem más nőt).


2. "már a férfiakat bünteti a cancel culture, ha ellentmondanak egy nőnek. Bemondásra kirúgások, törvény előtti elsőbbség és a piacon való pozitív diszkrimináció van a nők javára."


Soha nem találkoztam ezzel a saját életemben, de természetesen ellene vagyok. Én nem vágyom semmi pozitív diszkriminációra.


3. "Az más kérdés, hogy szerintem ez nem jogosítja fel őket arra, hogy megalázzák a náluk kevesebbet elért férfiakat."


Megint egyéni h.ülyeségeket és hibákat akarsz egy komplett csoport nyakába varrni. Én nem alázok meg senkit azért, mert kevesebbet ért el nálam, és ha valaki ezt teszi, annak nem a feminizmus az oka, hanem maga az illető. Amúgy meg azt gondol mindenki, amit akar, ha lenézi, akkor lenézi. Ez van. Talán férfiak sose aláznak meg nőket? :D Vagy férfi a másik férfit? Vagy nő a másik nőt?


4. "Mély megvetést tanúsítanak azok iránt a férfiak iránt, akiknek nem volt partnerük, vagy csak kevés. De még azokról is, akik évek óta az első párkapcsolatukban élnek és nem voltak kalandjaik. Hiába szól a prédikáció a szabadság mellett és az ítélkezés ellen, valójában ugyanaz az értékrend uralkodik. Sokat szexelő férfi=100% értékes, felsőbbrendű. Keveset szexelő férfi=100% hulladék, meg kéne halnia."


Puszta hazugság ebben a formában.

Ahogy a férfiak sem vélekednek mindannyian ugyanúgy a nők szexuális múltjáról, úgy ez fordítva is igaz.

A páromnak én vagyok az első nő az életében, 9 éve vagyunk együtt. Inkább pozitív élmény, mint negatív.

Van olyan nő, aki ilyen vagy olyan okból meg preferálja a sokat szexelő férfit. Valaki meg a szűz nőket. Ez ilyen.

Csak akkor ne tegyenek különbséget, ha a sokat szexelő nő undorító, akkor a férfiról is vélekedjen csak úgy.

Én is így teszek.

Már nem mintha megszabhatnám, ki mit gondoljon, csak szerintem így lenne logikus és helyes.


5. " pozitív válaszra lel, amennyiben jó külsejű, menő sráctól van, addig nem lesz változás."


Szóval nem dönthet úgy egy csaj, hogy az fogdoshatja, aki tetszik neki, és akinek megengedi?

Képzeld, van olyan, akivel akkor sem feküdnék le, ha az életem múlna rajta, valaki meg már az első randin megcsókolhatott és letapizhatott, a kövin meg szexeltem vele.

Ez ilyen.

És de, akkor is kell változás. A másik személy dönti el, ki taperolhatja szét a testét és ki nem, legyen akármilyen nemű.

Ha megengedi egy jóképű kis sz.arházinak, hogy fogdossa és élvezi azt, az az ő dolga, ő baja. De ez nem azt jelenti, hogy kijár ez a jog egy magát rendesnek valló, de a lánynak nem tetsző fiúnak.


6. " Számos alkalommal tapasztaltam, hogy a nők a menstruációjuk mögé bújnak az érzelmi kirohanáskori rombolásukat követően. Nem véletlen, hogy a túl sűrűn használt kifogásokat idővel kevésbé lehet komolyan venni. Ha megbánt, aztán nem vállal felelősséget érte, akkor nem látom okát, hogy felnőttnek tekintsem."


Oké, azért olyan nőkre ugye nem terjeszted ki, akik soha az életben nem bújnak a menstruációjuk mögé?


7. "Ez azért problémás, mert a legtöbb nő a neki tetszőt is visszautasítja pár alkalommal a játszma kedvéért."


A legtöbb biztosan nem, max. egy részük. De akkor én azt mondom, hogy ők szívják meg a játszmáik miatt, szalasszák el ilyenkor a pasit nyugodtan. Majd megtanulják, hogy ha tetszik, akkor mondjanak igent. De én nem szeretnék h.ülye nőkre kenve zaklatva lenni. Ha a 2. nem-ből sem ért, és harmadszorra is jön, akkor már durvábbat fog kapni, nem kedveset.


8. "A férfias férfiak sokkal inkább emberszámba veszik a nőket, mint ezek a cukormázzal beborított ölebek, akik inkább nyomokban tesztoszteront tartalmazó barátnők."


Bocs, de nálad mit jelent az, hogy emberszámba venni? :D

Nálam az már súlyos mínusszal indul, aki szerint szellemi, logikai hiányosságaim vannak a nemem miatt.

A párom meg szerintem egy férfias férfi, mégis egyenrangúként tekint a nőkre.

Szerintem valami fogalomzavarod van.


"Annyira kevésre tartja magát, hogy a gondolattól is megijed, hogy férfiként viselkedjen és nőnek kezeljen egy nőt."


Szóval az a férfiként viselkedés, ha valaki helyesel arra, hogy dehonesztáló megjegyzéseket tesz a nőkre? Vagy az, hogy dominancia címén nem kér beleegyezést, hanem az asztalra csap és ő hoz meg minden döntést? :D

Olyan meg nincs, hogy "egészséges dinamika a két nem között". Mivel különböző személyiségű emberekről van szó, mindenkinek más az ízlése, másképp viselkedik ilyen-olyan társas viszonyokban.

Ezek tartalmatlan, logikátlan bölcselkedések, amikkel bizonyos emberek legitimmé akarják tenni a nők lenézését. Ja, persze, nem nézik le, csak épp másra akalmasak, ez nem lenézééééés, tök cukik ám, ha úgy viselkednek, ahogy az "egészséges férfi-nő dinamika" és a "letagadhatatlan szerepek" megkövetelik. Akkor elcsöppenő tiszteletet, szeretetet kapnak, persze, fejet hajtanak előttük. Na de ha nem... Akkor értéktelen femináció, sárkány, felcseréli a szerepeket, stb. Persze.


"genis erőre, határozottságra, dominanciára van szükség egy férfitól, nem engedélykérésekre és előzetes egyeztetésekre."


Igen? Szerintem meg egy hosszútávú kapcsolatban ALAP az együttműködés, és alap, hogy engedélyt kérünk nagyobb dolgok előtt egymástól, egyeztetjük a dolgokat, és minden nagyobb döntést közösen hozunk meg. Undorodom a dominanciától a magánéletemben. Kb. bele is döglenék.

"Igenisezés" helyett fogd inkább fel, hogy nem mindenki úgy működik, ahogy te azt elképzeled. Akkor talán nem leszel ennyire befeszülve a feminizmuson, női egyenjogúságon, és nem fogsz ennyit gyűlölködni.

2022. máj. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/224 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi magát sajnáló ember van itt...aztán csoda, ha nem boldogok.

N 30

2022. máj. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/224 anonim ***** válasza:
94%
Ez már a fusztràció levezetése ami itt van
2022. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/224 anonim ***** válasza:
0%
" Ez egy általam is támogatott része a feminizmusnak, hogy a nők építhessenek karriert." Ezzel teljesen szétcseszted a válaszodat..... Minek írogatsz ilyet egy buta feminácinak? A nők nagy része még közepes szintű irodai munkára sem való. Ha kicsit éltél kint a valóságban akkor ezt te is tudod.
2022. máj. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/224 anonim ***** válasza:
0%

"Nálam az már súlyos mínusszal indul, aki szerint szellemi, logikai hiányosságaim vannak a nemem miatt."


Milyen alapon? Nem veszed észre magad? Borzalmasan írsz.... Nem tudsz rendesen az anyanyelvesen írni ráadásul össze vissza habogsz és zilálsz. Szemantikailag és logikailag és néhol nyelvtanilag is csapnivaló amit írsz így már akkor is nevetség tárgya vagy ha bölcsészdiplomád van (más nem hinném hogy van neked) mert bátran mondhatjuk hogy SEMMIHEZ NEM ÉRTESZ!!!!Semmi keresnivalód nicsen a munka világában és mivel a hagyományos szerepeidet végsőkig tagadod így máshol sem...egy család döntéshozatali kérdéseiben sem...

2022. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/224 anonim ***** válasza:
100%

"Szemantikailag és logikailag és néhol nyelvtanilag is csapnivaló amit írsz "


Valóban? :) Hol? Én csak a te igénytelen, vesszőhibákkal teli moslékodat látom.

2022. máj. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!