Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/224 anonim ***** válasza:
0%

Mivan? Te ezt hogy hoztad össze? Pont fordítva van! Az érez fájdalmat, aki romantikus érzelmeket táplál a nő iránt. Fáj neki, hogy a nő szemében értéktelen. Igen, van szíve a férfiaknak. Igen, éreznek, szeretnek, csalódnak, dühösek, szomorúak. Emberiek. Tudom, hogy ezt nehéz feldolgozni, de próbáld meg!

Aki csak a puncit látja, annak nem fog fájni az elutasítás. Max az egojának, de az nem mérhető az igazi szívfájdalomhoz. Igen, férfi is érezhet ilyet. Nem vagyunk állatok.

2022. máj. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/224 anonim ***** válasza:
0%

130#

A csajok ha velük csinálják meg ezt, ugyanígy viselkednek, láttam

Szóval nem tudom mire vagytok így oda a férfiszándékokkal.

Igen, alapvetően szexuális alapon szoktunk barátságosan nőkhöz viszonyulni, üdv a valóságban!

2022. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/224 anonim ***** válasza:
100%

" Fáj neki, hogy a nő szemében értéktelen. Igen, van szíve a férfiaknak. Igen, éreznek, szeretnek, csalódnak, dühösek, szomorúak. Emberiek."


Már amelyiknek. :)


Egyébként amióta párkapcsolatban vagyok, nyílt ez az info minden közösségben, ahol megfordulok. Innentől kezdve, aki bepróbálkozik, saját magát alázza meg, és ha dühös rám, azzal magát minősíti, és ennek megfelelően bánok vele én is. A fájdalma pedig szintén ennek megfelelően nem érdekel.

2022. máj. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/224 anonim ***** válasza:
34%

Senki nem a te párkapcsolatodról kérdezett. Ez a te nárcizmusod, hogy azt képzeled magadról, minden és mindenki körülötted forog.

Ami a szívet illeti, nagyon fiatal és naiv vagy, ha azt képzeled, hogy a világon a szívtelen szexéhes disznók és az érzelmes jóságos nők vannak többségben.

2022. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/224 anonim ***** válasza:
100%

"Senki nem a te párkapcsolatodról kérdezett"


Engem meg nem érdekel, ki miről kérdezett.


"Ami a szívet illeti, nagyon fiatal és naiv vagy, ha azt képzeled, hogy a világon a szívtelen szexéhes disznók és az érzelmes jóságos nők vannak többségben."


Sem fiatal, sem naiv nem vagyok, de legfőképp nem írtam SEHOL sem olyat, hogy ezek vannak többségben.

2022. máj. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/224 anonim ***** válasza:
14%

Akkor mire véljem ezt a lenéző megjegyzést a férfiak szívéről? Ha nem is mondtad direktben, ezt sugalmaztad.

Ha magadról akarsz áradozni, írj ki arra egy kérdést! Itt általanosság a téma. Te meg nem vagy isten, hogy mások fölé helyezd magadat.

Ez az undorító a feminizmusban, hogy pont ilyen nagyképű nők hirdetik a férfiak kollektív bűnösségét.

2022. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/224 anonim ***** válasza:
100%

131

Akkor nagyon egyszerűen: Megértem, hogy aki TÉNYLEG vonzódott hozzám és TÉNYLEG szeretett volna együtt lenni velem, az fájlalja a visszautasítást. Hidd el, hogy ezt megértem, és hidd el, hogy igyekezni szoktam a lehető legtapintatosabban kezelni a helyzetet.

De az a kérdésem feléd, hogy egy férfi számára egy hozzám hasonló átlagos, fiatal lány csak és kizárólag akkor érdekes, ha romantikus és/vagy szexuális érzéseket táplál iránta? Tehát egyébként teljesen és tökéletesen érdektelen lények vagyunk, akikkel nem érdemes interakcióba lépni? Tök normális, rendes embernek tűnsz a válaszaid alapján, ezért kérdezem meg tőled. (Mások esetében nyilván tudnám a választ.) Szóval válaszolj őszintén.


132

"...alapvetően szexuális alapon szoktunk barátságosan nőkhöz viszonyulni..."

Kispisti, akkor ha kérhetem a további kérdéseidben és válaszaidban ne kérd számon a nőkön a számukra szexuálisan érdektelen férfiakkal való együttérzés esetleges hiányát. Mert az nem oké, hogy folyton ekézed a nőket, amiért nem fáj nekik az incelek problémája, aztán közlöd, hogy a férfiak csak a szex miatt barátságosak a nőkkel, és cinikus módon üdvözölsz a valóságban.

Remélem, legalább érzed, hogy mennyire égbekiáltóan álságos ez a kettős mérce.

2022. máj. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/224 anonim ***** válasza:
100%
* A 'normális' és 'rendes' jelzőket a legutóbbi válaszok fényében indokolatlannak látom, de azért még válaszolhatsz a kérdésre...
2022. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/224 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor mire véljem ezt a lenéző megjegyzést a férfiak szívéről?"


Csak annyit írtam, hogy nem mindnek van. Ahogy nem minden nőnek sem. Tele a világ undorító emberrel.


"Ha magadról akarsz áradozni, írj ki arra egy kérdést! Itt általanosság a téma. Te meg nem vagy isten, hogy mások fölé helyezd magadat."


1. Nem áradoztam magamról.

2. Afölé helyezi magát mindenki, aki fölé akarja.


"Ez az undorító a feminizmusban, hogy pont ilyen nagyképű nők hirdetik a férfiak kollektív bűnösségét."


Csak tudnám, minek léteznek ekkora agyatlan emberek...

SEHOl, soha az életben nem hirdettem a férfiak kollektív bűnösségét. Nincs ilyen, egyik nemnél sem. Emberek vannak csak, akik között van ilyen is, olyan is.

2022. máj. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/224 anonim ***** válasza:
18%
Ja hogy már az is elvárás hogy tartsuk hatalmas tiszteletben a nyomorult, felszínes szempontok alapján választott párocskátokat és mágikusan, csettintésre ne merészeljünk dugni akarni veletek? :D Mikor ér véget a lista és mit képzeltek magatokról????
2022. máj. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!