Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
 191/224 anonim ***** válasza:
57%

"De ekozben a feminizmust taposni, ahol erjuk, hogy az eljovendo generacioknak konnyebb legyen..."


SZóval Nyuszika, alárendelt szerepben akarod látni a nőket? Azt már soha nem fogod. Tudod miért? Mert ennek a generációnak már jobb. Nincs rászorulva az olyan gyökerekre, mint te. Ezért is nincs párod és vagy incel.

2022. máj. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/224 anonim ***** válasza:
63%
Azért itt sokan keverik a feminizmust a feminácikkal :D A szélsőségek sosem jók egyik oldalról sem, ez kb olyan mintha azt mondanák hogy minden arab terrorista :D
2022. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/224 anonim ***** válasza:
100%

"Mindig több lesz a fizikai különbségeknél. "


Szerintem meg akárhogy erőlködsz, nem több.


". A kommunizmusnak sem sikerült egyetlen névtelen, arctalan, személytelen szürke masszává gyúrni az emberiséget, a feminizmus sem fogja tudni."


Én pont az ellentétét hirdetem a névtelen, arctalan, személytelen szürke masszának. Én úgy gondolom, minden ember egyéni, és másban jó, és arra kellene törekedni, hogy mindenkinél kijöjjön minél előbb, hogy miben jó, és mit szeretne őszintén csinálni, pl. sokkal több tehetséggondozás kellene.

Olyat pedig beismerem, hogy nem akarok többé hallani, hogy valaki olyannal jön, hogy nő ne legyen mérnök, tudós, sebész, IT-s, vagy ha igen, akkor semmiképp ne legyen vezető pozícióban, csak mert nő. Szerintem az az emberi természet megerőszakolása, ha valaki ezt tolja még most is.

A fordítottja is irritál, pl. amikor olyanokat mondanak, hogy visszataszító, ha az apuka magára köti a kisbabát és úgy megy vásárolni, vagy amikor valami hátsó szándékkal rendelkező pedofilnak könyvelik el azt a férfit, aki óvóbácsi akar lenni, mert ért a gyerekekhez, szereti őket, szívesen csinálná.


"Ami azt illeti, én nukleáris fegyverekkel sem találkoztam a saját életemben, de ettől még léteznek és hatással vannak a világra, sok más jelenséggel egyetemben, amiről nekem nincs tudomásom."


Nem mondtam, hogy nem létezik.

És nem támogatok semmilyen pozitív diszkriminációt.


"Százból 2-3 nő gondolná így. Mennek a fanyalgások a barinőkkel."


Ha már számokat mondasz, alá tudod bármivel támasztani ezt?



"Soha nem mondtam ilyet, ezt te találod ki."


Akkor minek hoztad fel?


"Arról beszélek, hogy amíg a random srác random seggrecsapása szexis, a másiknak meg a köszönése zaklatás, addig nem kéne csodálkozni, hogy egyes fiúk összezavarodnak."


Pedig qrva egyszerű. A másik fél dönti el, hogy akarja-e vagy nem. Ha csinálja, de nem tetszik, hagyja abba. Ilyen egyszerű.

De ha egy csaj szexinek tartja a prosztó udvarlást a neki tetsző sráctól, ez nem jogosít fel senki mást arra, hogy ő is fogdossa.


Egyébként, ha engem olyan srác fogdosott, aki tetszett, akkor csak még jobban bőgtem aztán otthon, mert csalódtam.

De ha valakinek ez bejön, szíve joga. Zsák a foltját.


"De van."


Nem fogod ezt ráerőltetni senkire.

Ez a különbség kettőnk között, én soha nem erőltetném az általam kedvelt párkapcsolati dinamikát másokra, felfogom, ha valakinél nem működik.


" A heréltek esetén nem beszélhetünk önálló akaratról, ezért saját döntésekről sem. Ők mindenben a nőknek bólogatnak. "


Én nem ilyen férfiakról beszéltem.

Az, hogy kiáll amellett, hogy szellemileg egyenrangúak a nők is alapvetően, attól nem bólogató soyboy valaki.


"Bölcsen kihagytad azt a felvetésemet, hogy aki eredetileg támogatta a feminizmust, azt is ugyanúgy a hímsoviniszták közé sorolják, mint a vaskalapos asszonyverőket, ha felszólal a mostani túlkapások ellen. Aki nincs velük, az ellenük van."


Nem "bölcsen" hagytam ki, hirtelen fogalmam sincs, miről beszélsz, majd visszaolvasom.


"A férfi a cselekvő, neki kell döntenie. "


Soha nem lennék ilyen férfival.

De olyannal sem, aki robotikusan bólogat mindenre.

És még mindig nem erőltetheted a világra a személyes preferenciádat.



". Ki lehet találni magyarázatokat, hogy ez nincs így és az, hogy az alkalmazkodó férfiak a kukában végzik, csak véletlen, de egy idő után nem hazudhat magának többet az ember."


Amit az eddig 9 évnél tartó párkapcsolatomban megtanultam: Mindkét félnek alkalmazkodni kell. Kompromisszumokra van szükség. Én is kötök és a párom is köt.

Nem ő dönt. Nem én döntök. MI döntünk. Megbeszéljük, érvelünk, megvitatjuk, megegyezünk. Akkor menne a kukába, ha nem így lenne.

2022. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/224 anonim ***** válasza:
16%

A valóságról való felvilágosítás nem a saját nézetem ráerőltetése másokra. Nem muszáj elhinni, hogy az élet nem mindenkinek olyan, mint neked.


"nem akarok többé hallani, hogy valaki olyannal jön, hogy nő ne legyen mérnök, tudós, sebész, IT-s, vagy ha igen, akkor semmiképp ne legyen vezető pozícióban, csak mert nő."

Régen kisebbségben vannak az ilyen hangok. Ma tényleg szinte bármi lehet egy nő. Még férfi is, ha azt akarja. Az egyenlőségnek már a túlsó oldalán vagyunk, most az 50-50%-os kvóták felé haladunk.


"nem támogatok semmilyen pozitív diszkriminációt."

Ez jó, csak óvatosan az ilyen kijelentésekkel, mert kevésbé lightos feministák ettől már vérre szomjaznak.


"Pedig qrva egyszerű. A másik fél dönti el, hogy akarja-e vagy nem. Ha csinálja, de nem tetszik, hagyja abba. Ilyen egyszerű.

De ha egy csaj szexinek tartja a prosztó udvarlást a neki tetsző sráctól, ez nem jogosít fel senki mást arra, hogy ő is fogdossa."

Nem egyszerű, vagyis a fiúknak nem az. Egy fiú és főleg egy férfi nem teheti meg, hogy csak üljön és várjon az eseményekre, mert így soha nem jut előrébb. Rá kell jönnie, mi a lányok prekoncepciója róla. Ha azt látja, hogy a másik srác bármit megtehet és szeretni fogják, őt meg ismeretlenül is gyűlölni, akkor megpróbálja megkeresni az okát. Egyáltalán nem annyira könnyű cselekvőnek lenni, mint gondolod.


"Mindkét félnek alkalmazkodni kell. Kompromisszumokra van szükség. Én is kötök és a párom is köt.

Nem ő dönt. Nem én döntök. MI döntünk. Megbeszéljük, érvelünk, megvitatjuk, megegyezünk. Akkor menne a kukába, ha nem így lenne."

Ezt olyan szépen leírtad, hogy legszívesebben hinnék neked. Csak az a fránya valóság zavar.

2022. máj. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/224 anonim ***** válasza:
84%

Kerdezo ! Azert lett bunko , mogorva , mert csak azert volt kedves , mert elakart erni valamit nalad! Amikor ez nem jott ossze , akkor mutatta meg az igazi énjét.

Ez ő valojaban!

2022. máj. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/224 anonim ***** válasza:
100%

“ A valóságról való felvilágosítás nem a saját nézetem ráerőltetése másokra.”


Nem a valóságot mondod.


“ Nem muszáj elhinni, hogy az élet nem mindenkinek olyan, mint neked.”


Én elhiszem. Te vagy az, aki nem fogja fel ugyanezt a másik irányba.


“ Régen kisebbségben vannak az ilyen hangok. ”


Legyenek is.

És én nem akarok kvótát sem.


“ Egy fiú és főleg egy férfi nem teheti meg, hogy csak üljön és várjon az eseményekre, mert így soha nem jut előrébb. Rá kell jönnie, mi a lányok prekoncepciója róla.”


Ja, nyilván úgy, hogy akaratuk ellenére taperol másokat.


“ Ha azt látja, hogy a másik srác bármit megtehet és szeretni fogják, őt meg ismeretlenül is gyűlölni, akkor megpróbálja megkeresni az okát. ”


Általában nem ilyen végletekben működik. Ha szerinted igen, és te ezt komolyan is gondolod, akkor elkell egy terápia.


“ Csak az a fránya valóság zavar.”


Csakhogy te nem tudod a fránya valóságot az én kapcsolatomról.

2022. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/224 anonim ***** válasza:
0%

Végül is ebben kiegyezhetünk, mert a Rózsadombon is van egy valóság, meg a nyolckerben is. Más kérdés, hogy egyik lakó sem tudja magát beleképzelni a másik helyzetébe.


"Legyenek is."

Na látod, nincs itt már miért küzdeni, célt értetek. Legalábbis az, aki a kvótát és a diszkriminációt nem erőlteti. Nyilván a feminizmus túl sok embert érint, hogy 100%-os egységet alkosson, de láthatóan a mérsékeltebbek nem vállalnak konfrontációt a szélsőségesekkel. A nácik sem voltak mind gyilkos hajlamúak, de aki ezt ki is mondta, hamar "baleset" érte. A modern világban a cancel is elég súlyos büntetés, hogy féken tartsa a másként gondolkodókat.


"Ja, nyilván úgy, hogy akaratuk ellenére taperol másokat."

Az csak a tökéleteseknek jár. A nem vonzóknak nézni is tilos, mert akkor már zaklatónak vannak kikiáltva. Gondolom, rólam nem hinnéd el, hogy soha nem volt szándékom erőszakoskodni a lányokkal, azonban aki rám néz, azonnal elkönyvel minden rossznak. Kétségbe vonni nem fogják, hiszen nő, tehát 100% igazat mond.


"Általában nem ilyen végletekben működik."

Jó, ez tényleg túlzás volt, de azért nem is áll annyira távol a valóságtól. Nagy mértékben a külső alapján dől el, hogy mekkora értéket tulajdonítanak egy embernek.

2022. máj. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/224 anonim ***** válasza:
84%
A kvóta egy hülyeség amit a feminácik találtak ki. Egy jóérzésű feminista nőnek ez sértés, mert ne azért alkalmazzanak hogy egy kvótát kitöltsenek, hanem azért, mert alkalmas vagyok a feladatra. Mindenkinek ugyanakkora esélye kell hogy legyen egy munka megkapására, legyen az férfi vagy nő. A tókenizmus az egyik legrosszabb dolog ami a mai világgal történhetett.
2022. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/224 A kérdező kommentje:
Lehoztatok az életről a válaszok nagy százalékával. Férfiak és nők, mintha egy UFO volnék köztetek.
2022. máj. 13. 20:20
 200/224 anonim ***** válasza:
80%

"Na látod, nincs itt már miért küzdeni, célt értetek."


Annyira nem.

Max. azon, hogy magasabb pozícióknál tényleg a tehetség és a tudás miatt kerüljön oda az, aki odakerül, de ez egyrészt sokszor ellenőrizhetetlen, szubjektív, valamint ilyen téren sokkal, de sokkal több probléma van, mint az, hogy ki milyen nemű.


" a mérsékeltebbek nem vállalnak konfrontációt a szélsőségesekkel."


Mégis hol kéne konfrontációt vállalni? :D

Soha nem is nyílt erre alkalmam a neten kívül.


" A modern világban a cancel is elég súlyos büntetés, hogy féken tartsa a másként gondolkodókat."


Bocsi, de ez már ilyen skizo agymenés szintre kezd kicsit menni...


"Az csak a tökéleteseknek jár. "


Nem jár, mivel az nem akaratuk ellenére történik.

"Sajnos" a témában csak ennyi van. Akarja-e a másik vagy nem. Ennyi a történet.


"A nem vonzóknak nézni is tilos, mert akkor már zaklatónak vannak kikiáltva."


Szerintem nézni valakit nem zaklatás, mindenki oda néz, ahová akar.


" Gondolom, rólam nem hinnéd el, hogy soha nem volt szándékom erőszakoskodni a lányokkal"


De, elhiszem neked.

Valamint őszintén mondom, hogy soha nem gondoltam senkiről, hogy erőszakoskodna nőkkel azért, mert előnytelen külsejű.

Az erőszak nem ettől függ. Jóképű, sikerek férfiak is pont ugyanúgy lehetnek erőszakosak.

Pont az az alattomos az egészben, hogy ránézésre soha nem lehet megmondani. Lehet, hogy egy csúnya, igénytelen, paraszemű, bugyiszaglászó perverz fejű pasi meg tök ártalmatlan.


"de azért nem is áll annyira távol a valóságtól."


Hát... de.



"Nagy mértékben a külső alapján dől el, hogy mekkora értéket tulajdonítanak egy embernek."


Még ez sem igaz. Maximum az dől el, hogy első ránézésre mennyire vonzódnak hozzá. De a szépséghez belső értéket maximum nagyon primitív emberek társítanak.


Mellékesen megjegyzem, hogy itt sok kommentelő úgy beszél a szép vagy akár középszerű nőkről, hogy övékké a világ, minden az ölükbe hullik.

Én tudom magamról, hogy kifejezetten szép nő vagyok, már lánynak is szép voltam, mégis ugyanúgy meg kellett küzdenem mindenért, amim van, és ugyanúgy esett számtalanszor bántódásom.

A szépség önmagában sz.art sem ér, csak az tulajdonít neki valami hatalmas misztikumot, akinek nincs, vagy azt hiszi, hogy nincs.

A felületes ajnározás sem ér semmit.

2022. máj. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!