Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
 211/224 anonim ***** válasza:
100%

"Mármint a cancel culture agymenés? Szerintem is az, de létező dolog. Nem egy férfinak került már az állásába és a családjába, hogy találomra hamis vádakat kapott egy nőtől, akinek éppen ahhoz volt kedve, hogy tönkre tegye valaki életét."


Nem, az az agymenés, amit te művelsz.

Amit leírsz, létező dolog, de elenyésző azokhoz képest, akiket valóban megaláztak, zaklattak, bántottak, és az elkövetőnek ez került az állásába, családjába. És még mindig több az olyan, aki elköveti, és sose kapja vissza, hanem vígan él tovább.

Az, hogy valaki ilyet találomra kitalál a semmiből, mert neki gonoszkodós kedve van és szegénykének az állásába, családjába kerül, jelenség szinten nem létezik. Elszórt esetekként igen, ahogy sokminden más, esetenként rosszabb dolog is.


"A lelkemet eladnám érte, ha más arc nézhatne rám vissza a tükörből a sajátom helyett, amit az emberek csak leköpni látnak érdemesnek."


Senkit nem akarnak leköpni általánosságban az emberek, csak azért, mert nem jó külsejű.

Ahogy senkit sem rekesztenek ki kizárólagosan a külseje miatt.

Nem azt mondom, hogy kiprovokálta, vagy, hogy megérdemli, csak azt, hogy összetettebb dolog.


"Az állítólag szolidáris feminizmus erre azt mondja, hogy legyél férfi, oldd meg magad a gondjaidat, különben megérdemled, hogy szar legyen."


Hazugság. Bármikor kérhetsz segítséget. Kéne is sürgősen.


" Erre mondom én, hogy akiknek igazán segítségre lenne szükségük, azok a csúnyák. "


Nem, az, hogy kinek mennyire van szüksége segítségre, nem a külsején múlik.

2022. máj. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/224 anonim ***** válasza:
13%

"Én tudom magamról, hogy kifejezetten szép nő vagyok, már lánynak is szép voltam, mégis ugyanúgy meg kellett küzdenem mindenért, amim van, és ugyanúgy esett számtalanszor bántódásom."


A fenét vagy te szép nő..... Frusztált gonosz undorító külsejű nő vagy akitől épkézláb férfi teljesen jogosan undorodik... A feminizmus által csak bosszút akarsz állni mert jogosan rádtapostak az általad ajnározott jóképűek akiket azt hitted alaniy jogon kiérdemelsz

Biztos vagyok benne hogy az alábbiak közül legalább 2 megtalálható rajtad: Kövér test, vékony test kötényhassal, ajtókilincs orr, igénytelen fogak, genetikailag vaskos boka/karok, termethez képest rövid lábak

Van tapasztalato az életben és tudom hogy ilyen külsejű nők szoktak a feminizmus mögé bújni...ha egészséges szép nő lennél akkor nem kényszerültél volna a férfiak legaljával kapcsolatba lépni és nem kellett volna küzdened semmiért mert akármi nhézséged van legalább 10 őnjelölt pszichológus szaladt volna a segítségedre és megcsináltak volna helyetted mindent, és ha szép lány lettél volna akkor nem agyalnál azon hogy tehetséggondozás kellene az iskolákba mert még a nyilvávaló butaságod ellenére is kinyalta volna a feneked minden egyes tanár.

Bocs de gyűlölöm amikor undortkeltő nők osztják az észt mindenről a neten és még azt sem látják reálisan ami a tükörből néz vissza rájuk. Fogd fel soha nem leszel olyan mint a gazella testű gyönyörű arcú nők és nem fog neked járni sem az ami nekik és az sem ami azoknak a férfiaknak jár a munkaerő piacon akik szorgalommal és intelligenciával kerültek oda ahol vannak. Te adottságok és energia nélkül akarsz magadnak mindent....normális világban senki le se köpne

2022. máj. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/224 anonim ***** válasza:
70%

Annyira bírom, hogy hol a "légy férfi" hozzáállást kérik számon a feminizmuson, hol azt, hogy a megnyíláshoz, az érzelmek vállalásához és a pszichoterápiához hasonló undi, b*zis dolgokat akar a férfiakra erőszakoli. Döntsétek már el, hogy mit akartok...

Ha kemény, szexista macsók akartok lenni, akkor rohadtul ne várjatok együttérzést, amikor lepattogzik rólatok a keménygyerek máza. Ha pedig együttérzésre, segítségre vágytok, akkor sürgősen kezdjétek el elfogadni.

De olyan a világon nincs, hogy toljátok ezt a lekezelő, ki-ha-nem-én stílust, de azért mindenki járjon tojáshéjon körülöttetek.

2022. máj. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/224 anonim ***** válasza:
100%

212

Milyen primitív vagy, te jó ég.

2022. máj. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/224 anonim ***** válasza:
100%

212


Na, visszajött az "egy pipás" fotelharcos...kitapostad már valakinek a beléd, vagy csak a neten vagy kemény legény, mikor nőknek kell beszólni? :D

2022. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/224 anonim ***** válasza:
0%

214

Szerintem meg ez a "nő" a primitív és veled is gondok vannak ha nem látod...

2022. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/224 anonim ***** válasza:
100%

216

Igen... A szó legszorosabb értelmében nem látom. Tehát honnan az istenből tudhatnám, hogy szép/csúnya/átlagos? Ő azt mondja magáról, hogy szép, mégis mi okunk lenne kételkedni ebben? Rengeteg szép nő létezik, nem azt akarta bemesélni nekünk, hogy járt már a Holdon...

Szóval ja, iszonyat primitív dolog tudni vélni sosem látott vadidegen emberek csuklóméretét.

2022. máj. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/224 anonim ***** válasza:
100%

217


Ez csak egy sima rossz indulatú troll..még régen is láttam egy ehhez hasonló egypipás válaszolót (a stílusából lehet ő volt az, nem tudom), ahol egy nőnek akarta bemesélni hogy a pasija csalja meg minden, és mikor a nő megvédte a kapcsolatát, veréssel lett fenyegette.


Bár én úgy veszem észre, aki ilyen névtelen oldalakon ilyen frusztrált és fenyegető viselkedést mutat, az nem tudja máshol kiengedni a gőzt..ergó, a valóéletben az a típus, aki inkább meghúzza magát mint egy nyuszi és csak akkor szólal meg mikor kell.

2022. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/224 anonim ***** válasza:
100%

218

Én akkor sem értem, hogy ilyen teljesen hihető, hétköznapi kijelentéseket, hogy "Szép vagyok"; "Jó a párkapcsolatom"; "Van egy fiú barátom" miért kell megkérdőjelezni?

Ha valaki nem hiszi el nekem bemondásra, hogy a szüleim Elon Musk közeli barátai, 170 az IQ-m és van otthon egy afrikai elefántom azt vágom... De ilyen tök random módon hazugozni az embereket? Komolyan ez a szint?

2022. máj. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/224 anonim ***** válasza:
100%

219


Az ilyenek saját magukból, és a saját sértettségükből indulnak ki..olyanok, mint a kisgyerekek. Ha olyat hallanak/olvasnak ami ellenkezik a világnézetükkel, átmennek tagadásba illetve elkezdenek támadni. Az utóbbit szerencsére csak neten, mert a többségük a való életben még az "egypipás"-hoz hasonló nőgyűlölő szövegeket is gyáva kiejteni a száján, így marad a net.


A szegedi gyilkos is gyáva módon fegyvert használt, pedig egy férfi leboxolta (vagy legalább megpróbálta) volna a kiszemelt nő pasijával a dolgot..

2022. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!