Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/224 anonim ***** válasza:
81%

140


Igen, ha nem akarod hogy lány pasija és annak pár haverja esetleg el lássa a bajodat..ez nem Amerika, ahol egy csettintéssel szerezhetsz lőfegyvert..

2022. máj. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/224 anonim ***** válasza:
21%

"Mikor ér véget a lista"



A 150 eve tarto feminista amokfutassal egyutt er majd veget.... De egyelore tovabbra is gatya a helyzet :(



37F incel

2022. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/224 anonim ***** válasza:
21%

A szegedi kettősgyilkos is megoldotta. :)

Ironikus hogy pont ilyesmi baja volt hogy a csaj minden udvarlása, lelke kitétele után se vette emberszámba és elvárta hogy koccoljon mint valami rühes kutya mert neki van éppen dugópajtikája.

Nem mondom hogy én ilyet tennék isten ments, de azért én a helyetekben vigyáznék a pofámra nagyon mert nem mindenki szelid és türelmes és ha nagyon elhivatott akkor megoldja a lőfegyver kérdést is.

2022. máj. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/224 anonim ***** válasza:
87%

142


Az "ámokfutás", ha azt tartom normálisnak, hogy hagyjanak békén, ha van párom, vagy ha nem képes erre, akkor legalább ne neki álljon feljebb?

2022. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/224 anonim ***** válasza:
96%

Barátság és interakció két külön dolog. Utóbbit elég sok emberrel folytatunk. Hadd fordítsam meg: Ha érdekesnek és értékesnek látok egy lányt, akkor ez értékét veszti, ha közeledni kezdek hozzá? Ha többet érzek? Miért lennék ettől rosszabb? Vagy miért lenne ő ettől kevesebb a szememben. A romantika elég összetett dolog. Nem hiszem, hogy ezek egymást kizáró dolgok lennének. Inkább segítik egymást.

Abban igazad van, hogy én egyre távolabb sodródom a rendestől és a normálistól, de hidd el, ennek van előzménye. Nem jókedvemből lettem ilyen. A felelősök most vígan élnek a tökéletes párkapcsolatukban és soha nem fognak megbűnhődni. Az én életem sem fog már visszapörögni oda, ami előtt végleg elromlott volna. De egy dolgot nem tűrök: A tengernyi szeretet, munka és áldozat utan, amit a kapcsolataimba fektettem, senki ne merje azt mondani nekem, hogy a szemét szexéhes disznók kihasználjak az ártatlan angyali nőket! Mert rohadtul nem. Hiába minden, amit tettem, a nők egyszerűen megunják az olyan férfit, aki komolyan veszi a társiasságot. Az a világ szégyene, hogy a történtek után őket állítja be jónak, engem meg rossznak.

2022. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/224 anonim ***** válasza:
85%

"Hadd fordítsam meg: Ha érdekesnek és értékesnek látok egy lányt, akkor ez értékét veszti, ha közeledni kezdek hozzá?"


Nem veszíti értékét.


"Abban igazad van, hogy én egyre távolabb sodródom a rendestől és a normálistól, de hidd el, ennek van előzménye."


Azok után, ahogy nekem reagáltál, nehéz elhinni, hogy van ténylegesen valós előzménye, mivel rám is olyan dolgok miatt tépted a szádat, amiket soha nem mondtam vagy gondoltam.


"A felelősök most vígan élnek a tökéletes párkapcsolatukban és soha nem fognak megbűnhődni. "


Ebből a mondatból is látszik, hogy nem vagy oké fejben. Ijesztő.


" De egy dolgot nem tűrök: A tengernyi szeretet, munka és áldozat utan, amit a kapcsolataimba fektettem, senki ne merje azt mondani nekem, hogy a szemét szexéhes disznók kihasználjak az ártatlan angyali nőket! "


Na, a te nárcizmusoddal akkor mi a helyzet? Mi nem rólad beszéltünk (ezek szerint).

Azokról beszéltünk, akik olyanokat írtak, hogy ha egy nő nem akar dugni vele, akkor onnantól annyit ér neki, mint valami bélférges random akárni (nem kerestem most vissza szó szerint).

Meg azokról, akik szerint a visszautasítás valami szemét alázás.

Meg azokról, akik szerint nincs olyan, hogy egy nő tiszteljen és kedveljen úgy is egy férfit, ha nem tekint rá potenciális partnerként.

Azokról is, akik szerint amikor a nők barátkozni akarnak férfiakkal, akkor ki akarják őket zsigerelni.


"senki ne merje azt mondani nekem, hogy a szemét szexéhes disznók kihasználjak az ártatlan angyali nőket! "


Van ilyen IS.


" Hiába minden, amit tettem, a nők egyszerűen megunják az olyan férfit, aki komolyan veszi a társiasságot."


Ez megint olyan, amit normális ember nem ír le.

És akkor van képed nekem feministázni, és kikérni magadnak, hogy ha valaki kollektív bűnösséget tulajdonít a férfiaknak (az csak egy aranyos kis plusz, hogy én ilyet soha az életben nem tulajdonítottam)?

2022. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/224 anonim ***** válasza:
100%

145

Oké, interakció alatt nyilván én is a kötelező udvariassági körökön túl történő, nem munkából vagy ügyintézésből fakadó érintkezést értettem.

És ismétlem, azzal nincs probléma (hogy is lenne???), ha egy srácnak megtetszik egy lány és közeledni kezd hozzá, vagy egy társaságban összehaverkodnak és egy idő után vonzalom alakul ki benne. Én azt tartom visszásnak, amikor valaki kizárólag emiatt érintkezik nőkkel a fent említett módon - azaz képtelen elvonatkoztatni a másik ember nemétől.

A férfiak jók közeli barátnak, távoli barátnak, havernak, netes havernak, kedves ismerősnek, mentornak, mentoráltnak, szellemi partnernek stb. A nők meg jók barátnőnek.

(NEM állítom, hogy minden férfi így gondolkodik, csak megfogalmaztam egy kritikát.)


Azt sajnálom, ha úgy érzed, a párkapcsolatok rosszabb irányba terelték az életedet, nyilván ez nagyon szomorú. De én akkor sem mondtam olyat, hogy minden férfi egyforma, minden férfi kihasználja a nőket, rólad meg végképp nem állítottam ezt, hiszen még csak nyomokban sem ismerem az élettörténeted. Viszont ha jól értem, téged a barátnőid bántottak meg, ez a beszélgetés azonban a férfi-nő barátságról és visszautsításról szól, nem a párkapcsolatok belső dinamikájáról.

2022. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/224 anonim ***** válasza:
86%

143


Azzal tisztában vagy, hogy a nők nem máltai szeretetszolgálat? Teszek fel egy kérdést. Ha neked lenne egy barátnőd, akit szeretsz és egy lúzer oda menne hozzád és megkérne hogy szakíts vele mert ő is kiszemelte magának...mit tennél? De őszintén!

Hagynád, hogy elvegye a csajokat?

2022. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/224 anonim ***** válasza:
81%
*csajodat
2022. máj. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/224 anonim ***** válasza:
100%

"


Dániel májusban ismerkedett meg a szerelmes párral az egyik oltóközpontban és ezután bérelte ki közvetlenül a pár lakása alatt lévő lakást. A fiatal férfi folyamatosan nyomom követte a lányt és információkat próbált szerezni a róla, még a patika rendszerében - ahol dolgozott - is megnézte, hogy a lány milyen gyógyszereket váltott ki.


"


Tehát már rég együtt voltak, mikor a gyilkos megismerte őket.


Te örülnél, ha valaki el akarná venni a csajodat?

2022. máj. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!