Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért megy át sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért megy át sok férfi mogorvába hirtelen miután nem jön össze neki a nő?

Figyelt kérdés
Hosszabb ismertség, barátkozás, jó viszony, aztán a férfi valahogy bepróbálkozik, nő nem mond igent, de kedves, ugyan olyan emberi szeretettel van a férfi felé, és elveszti őt, mint jó ismerőst. Ez nem az első, hogy átélem, és most pl. hiányzik a másik, úgy vágynék arra, hogy minden a régi legyen. Miért kell ilyenkor teljesen elveszítenem az egész embert, akivel olyan jól kijöttem?Utalom ezt. Miért csináljátok férfiak?

2022. máj. 12. 12:02
 201/224 anonim ***** válasza:
43%

Mármint a cancel culture agymenés? Szerintem is az, de létező dolog. Nem egy férfinak került már az állásába és a családjába, hogy találomra hamis vádakat kapott egy nőtől, akinek éppen ahhoz volt kedve, hogy tönkre tegye valaki életét.


"Akarja-e a másik vagy nem. Ennyi a történet."

a, Azt akarja, hogy azt higgyem, akarja, pedig nem

b, Azt akarja, hogy azt higgyem, nem akarja, pedig de

c, Nem akarja, hogy azt higgyem, akarja, pedig nem

d, Nem akarja, hogy azt higgyem, nem akarja, pedig de

e, Akarta, de meggondolta magát

f, Nem akarta, de meggondolta magát

g, Nem tudja, hogy akarja e

h, Nem tudja, hogy akarja e, hogy azt higgyem hogy...

...és így tovább a végtelenségig


"De, elhiszem neked."

Erre most meghatódtam. Ezt nem iróniából mondom.


"Én tudom magamról, hogy kifejezetten szép nő vagyok"

Elhiszem, viszont ebből adódóan nem tudod, milyen a hiánya, mert teljesen természetes számodra. A szépség annyira alap, hogy már észre sem veszed azt a megszámlálhatatlan előnyt, amit jelent.

Valójában a csúnya embereknek az ellenkező nemnél való sikertelenség a kisebb probléma. A saját nemed is megvet. Bárhová mész, automatikusan rosszat gondolnak rólad. Bármilyen rosszindulatú pletykát elhisznek rólad, mert minden rosszat el tudnak rólad képzelni. Esélyed nincs megvédeni magadat, senki nem áll melléd, szörnyszülött mellé. Előbb az iskolában vannak gondok, később a munkahelykereséskor. Úgy bánnak veled, mint valami emberevő pedofillal. A társadalom megbecsültebb, példamutató tagjai rajtad statuálnak példát. El nem tudod képzelni, mennyire kemény a valódi kirekesztettség.

Elhiszem, hogy te is akadályokkal kellett küzdjél, amiket nem oldott meg a szépséged, de még így is kimondhatatlanul irigyellek, amiért a világ legtermészetesebb dolga számodra, hogy a látványod jó érzést kelt az emberekben. A lelkemet eladnám érte, ha más arc nézhatne rám vissza a tükörből a sajátom helyett, amit az emberek csak leköpni látnak érdemesnek.

A fiúktól inkább testi, a lányoktól lelki bántást kaptam. Egykor azt hittem, hogy megváltozhatok. Jobban néztem ki, lelkileg is jobban lettem, még lányok is voltak az életemben, de akkor egy olyan tőrdöfést kaptam a szívembe, amit gyenge voltam elviselni. Az állítólag szolidáris feminizmus erre azt mondja, hogy legyél férfi, oldd meg magad a gondjaidat, különben megérdemled, hogy szar legyen. Erre mondom én, hogy akiknek igazán segítségre lenne szükségük, azok a csúnyák. Itt nehogy arra gondolj, amiket az incelek hadoválnak a nők állami elosztásáról, mert annál nagyobb baromságot kitalálni se lehetne! De azon igenis változtatni kell, hogy a rendszer hallgatólagos beleegyezésével bokszzsáknak használják, aki nem néz ki elég jól. A feminizmus pedig lelkesen asszisztál ehhez, amennyiben az áldozat férfi.

2022. máj. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/224 anonim ***** válasza:
24%

201. Végre kaptál százalékot. Nem értem, hogy eddig miért volt pontozták le a válaszaidat, ugyanazt az üzenetet sugallja mindegyik reakciód.

Nem szabadna máshogy viszonyulni az emberekhez csak pusztán a külsejük miatt. Az, hogy valaki tetszik neked külsőre, ne legyen elég, hogy máshogy viselkedj vele, mint a többiekkel. Mert ez látszik, érződik.

2022. máj. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/224 anonim ***** válasza:
77%

#202: Mucuka, mindenki úgy vislekedik ahogy akar, és azzal, ahogy akar. Nyilván a jogi keretek betartásával. Ilyen agybeteg ötlet nem is értem, hogy született meg a fejedben.


"Úgy bánnak veled, mint valami emberevő pedofillal. "

Kezeltesd az üldözési mániád. Valszeg szörnyű frusztrált az egész kisugárzásod és csak azt kapod vissza, ami belőled jön.

2022. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/224 anonim ***** válasza:
10%
A 203-as komment mindent elmond a feminizmusról.
2022. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/224 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg basszus, mekkora szemétség, hogy a nők szabadok...
2022. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/224 anonim ***** válasza:
46%
Maradva az alapkérdésnél: Ha megdöglik a lovam, akkor minek üljek rajta tovább?
2022. máj. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/224 anonim ***** válasza:
18%

Nőket kirekesztenek férfiak: Elnyomás!

Férfiakat kirekesztenek nők: Azt csinálnak, amit akarnak! Biztos a férfi provokálta ki!


Ezt a kifogást a nőverő férfiak szokták mondani. Ebből látszik, hogy a feminizmus ugyanezt akarja, csak a szerepek felcserélésével.

2022. máj. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/224 anonim ***** válasza:
100%
Mégis ki, mikor és hol rekeszti ki a férfiakat? És ne GyK-val gyere nekem, mert itt aztán mindenféle indulatok elszabadulnak olykor. A való életben mikor történik ilyen?
2022. máj. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/224 anonim ***** válasza:
0%
Világosan leírtam a válaszomban, amire te adtál egy szintén világos választ. Nem tudom, mi ez az álértetlenkedés.
2022. máj. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/224 anonim ***** válasza:
100%
Na igen, jó válasz...
2022. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!