Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megy úgy a csajozás, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy úgy a csajozás, mint régen. Más is van így 30 felett, tapasztaltátok ezt?

Figyelt kérdés

18 éves korom óta mindig voltak bnőim, sőt, maguktól jöttek oda a csajok buliban/munkahelyen/buszon, úgy is, h kapcsolatban voltam, még 3-4 éve is (amivel persze nem éltem)... Aztán egy hosszú kapcsolat után szingli maradtam, és azóta totál OFF, semmi. Ennek már 3 éve. Sőt, ha próbálkozom, akkor sem jön össze semmi, csak elutasítás (buliban, random helyeken, de neten is). Most vagyok 31, sztem 26-28 éves lányok nem lennének fiatalok hozzám, de semmi....

Kinézetre semmit nem változtam, ugyanúgy nézek ki mint 10 éve. Ha 10 vagy 5 éve jó volt ez, akkor mi változhatott? A férfi-ideál változott meg ennyire?

Más is van/volt ebben a cipőben? Egyszerűen nem értem.....Nem rinyálok, csak az okokat próbálom megérteni, hogy objektíven valami konklúziót levonhassak belőle.


(Normális, kulturált válaszokat kérek, ill. aki tapasztalt már hasonlót, aki hasonló cipőben jár, nektek mik a tapasztalataitok? Kioktatást, köszönöm, nem kérek).



2022. aug. 15. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a huszonéves koruk vége felé járó nők már többnyire elkeltek, mert ilyenkor már igyekeznek a családalapítással.":


Önmagában ez nem kéne, hogy gond legyen, hiszen ez azt jelentené, hogy ebben a korosztályban férfiból is kevesebb van, ráadásul a top férfiak "keltek el", tehát ugyanott tartanánk. Arról nem is beszélve, hogy ha a kérdező ugyanúgy néz ki, akár le is nézhet a húszonévesek piacára, ahol a személyiség és a kinézet mellett a pénzt/karriert is be tudná vetni.


Akkor lenne igaz az idézett felvetés, ha igaz lenne az incelek által hangoztatott demográfiai piramisból adódó férfitöbblet elv, de ezt meg jellemzően tagadni szoktátok.


Egyébként én se hiszek igazából abban, hogy a férfitöbblet okozza a mostani problémákat, mivel ugyanez a férfitöbblet megvolt 5 -6 éve is, a 2000 -es évek elején az akkori férfiaknak meg különösen, Németországban meg még annál is inkább. A 2000 -es évek elején már volt internet, meg voltak egész nap gépező anyukájuk szobájában ülő lúzerek is -- mégis valahogy senki sem beszélt az incelproblémáról akkoriban, sőt a gyerekkoromból tudok 90kg+ kopasz lúzer incelről, aki akkoriban végül az internetről talált barátnőt (ma minuszban lenne a match száma ugyanott).

2022. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Talán az 5-ös volt a legvelősebb. Lehet benne valami. Sőt, nagyrészt azt mondom OK. 20-on évesen kb senki nem nézett semmit, nem voltak elvárások. Azóta ez nyilván változott. Elfogadom. Karrier, egzisztencia, stabilitás: Nem panaszkodom, van akinek jobban megy, de van, akinek roszabbul, mint nekem, mégis van nőjük. De ugye ebből is random az utcán sétálva ugyan mi látszana? Vagy buliban...semmi. Magasabb beosztásban vagyok (nem extra magas azért), de alacsonyabb beosztású kollegák simán elvisznek minden nőt. Na és persze, vannak nálam "megállapodottabb", stabilabb cimbik is a baráti körből...velük meg az a "gond" h nem elég izgalmasak (állítólag). Kicsit olyan, mintha sem ez, sem az nem lenne jó. Bár ugye komplex a dolog...(A haj teljesen mindegy, 19 éves korom óta borotválom). De ahogy írtam, látok sok rációt az írásodban.
2022. aug. 15. 21:15
 13/62 anonim ***** válasza:
26%

A kopaszodás önmagában megint csak nem kéne, hogy probléma legyen, amikor pont, hogy a Mike Thurston féle kigyúrt Chadek kopaszodnak a leginkább a szteroidtól 30 fölött, tehát aki nem kopasz, az inkább előnyösebb helyzetbe kéne, hogy kerüljön a húszonéves korához képest.


Persze nyilván nem kerül, ha az igaz, amit én mondok, azaz a nők elvárásai nőttek azóta extrém módon.


Másik lehetőség, hogy a mégis a férfitöbblet igaz, de úgy, hogy a hivatalos statisztika hazudik. A válság ellenére is bekövetkező munkaerőhiány erre enged következtetni.

2022. aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/62 anonim ***** válasza:
30%

#11


A ketezres evek elejen sem volt konnyebb.....



38F incel

2022. aug. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 anonim ***** válasza:
100%
14: Dejavu érzésem van
2022. aug. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/62 anonim ***** válasza:
70%

"A válság ellenére is bekövetkező munkaerőhiány erre enged következtetni"



Bemegyek a 7-Eleven-be, elveszek a polcrol egy csipszet, kiteszem a penztarosnak, melle egy 100 forintos ermet. A penztaros kozli, hogy a csipsz bizony 250 forintba kerul. Erre fogom magam, zsebrerakom a szazast, visszateszem a csipszet, es kimegyek, mikozben puffogok, hogy csipszerohiany van.....



38F incel

2022. aug. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
54%

Osztom a kérdező álláspontját. Mondjuk, 20-25 éves korom körül értem nem álltak sorba, de egyetem miatt sok szabadidőm sem volt (nagyon nem bulis szak). Aztán stabil párkapcsolatok jöttek, legutóbb bő 2 éve kerestem pár hónapig, azelőtt 4 éves kapcsiban voltam.

De kezdeményeztek azért, illetve érezhetően "úgy" néztek néha, mondjuk mindig akkor, amikor velem volt a (modell) barátnőm (OFF: legjobban csajozni jó csajjal lehetne, tiszta paradoxon).


Aztán puff, 34 évesen sajnos újra visszakerültem a piacra és tök más lett minden, rosszabb irányba. Pedig legutóbb 32 évesen kerestem utoljára.


- Hajam ugyanannyi, nem őszülök, nem kopaszodok

- Testileg sem változtam radikálisan 2 év alatt, szerintem az arcom sem

(-) [Pénzem és fizum több lett, de a kocsi 1 helyett már 3 éves és a ház is öregedett +2 évet]

- Munkahely, beosztás u.az...


Az utolsó előtti bekezdést azért zárójeleztem, mert ezek nincsenek az emberre írva, illetve ha odáig jutnék, hogy lássa a csaj a házat/kocsit, akkor már azok nélkül is nyeregben lennék.


A célcsoport sem változott, illetve felfelé 1 évet bővült, így 25-33 lett (két éve 25-32 volt).


Tapasztalatok: neten drasztikusan kevesebb 30 alatti lájk/match lett, szerintem nem is vagyok a láthatóságukban. Ez önmagában nem lenne baj, mert 29-32 között is teljesen rendben lehet egy nő, még családalapítás szempontjából is.


1. A gond ott van, hogy ebben a korsávban negyed-ötöd annyi nő van, mint a fiatalabbak között, (csak azoknak nem kellünk mi "papák"; amúgy az is k...a nagy paradoxon, hogy sok 26 éves csajnak OK voltam 32 évesen, de 34 évesen már a 28 évesek is húzzák a szájukat, f*ck logic).


2. gond: férfiból (szubjektív véleményem szerint) nincs sokkal kevesebb szingli 30 körül/felett, mint alatta.

Mert a csajok 25 körül kezdenek bekattanni, hogy házasodni kell az épp kéznél lévő balfékkal, vagy gyorsan keresni egyet, ezért 30-hoz közelítve egyre kevesebb nő marad. Ezzel szemben a hapsik inkább 30 körül állapodnának meg.


Papírforma szerint ezzel nincs is baj (vagyis azzal, hogy a csajok jellemzően pár évvel idősebb párt választanak).


Akkor van ráb.szás, ha (férfi)30 fölött van a szakítás:

-ha a nő fiatalabb volt (<30), vagy 30-33 közötti ÉS jó csaj, akkor pikk-pakk talál mást.

-ha a nő >33, vagy 30-33, de nem jó csaj, vagy gyerek van, akkor ráb.szott.

Itt a 33 onnan jön, hogy még 0-ról indulva kb. 1-2 év kell az első gyerekig, de 35 felett necces szülni.


- ha a férfi 30-32 éves: még van remény, de sokkal szűkebb a merítés a közép 20asokból, vállalható kései 20asból kevés van.

- ha a férfi >33 éves: valami egzakt ok miatt ráb.szott. Spekulációk szerint azért, mert a nők azt hiszik, hogy aki közép 30asként épp egyedülálló, az világéletében aggszűz incel/érzelmi analfabéta/testi vagy mentális fogyatékos/mikrop.csű, de az sem áll fel ennyi idősen/ megbízhatatlan k.rógép, aki sose akar 1 esténél többet.


Vagy röviden: "biztos van valami oka, hogy ennyi idősen nem kelt el". Bezzeg egy 40es családapánál sorakoznak a félrek.ráshoz, mert "az biztos tud valamit".


Azért néhány gyerekes nő vagy gyermektelen Kasszás Erzsi bottal megpiszkálja szegény Jóskát, aki egy hónap alatt többet sportol és keres, mint ők egy évben...


34F

2022. aug. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 A kérdező kommentje:

"ha a férfi >33 éves: valami egzakt ok miatt ráb.szott. Spekulációk szerint azért, mert a nők azt hiszik, hogy aki közép 30asként épp egyedülálló, az világéletében aggszűz incel/érzelmi analfabéta/testi vagy mentális fogyatékos/mikrop.csű, de az sem áll fel ennyi idősen/ megbízhatatlan k.rógép, aki sose akar 1 esténél többet. ... biztos van valami oka, hogy ennyi idősen nem kelt el"


Egzakt leírás, ezt érzem én is a visszajelzésekből.


Ill. egy kiegészítés, és ne vegye senki lenézésnek vagy egyéb. De, úgy veszem észre, jelenleg 2 fajta férfi-ideál van a nők szemében:

1. Szakállas, robusztus, "favágó" szakmunkás típus (ami részben egy genetikai adottság kérdése + nem mindenkinek áll jól)

2. Vasággyal 40 kg-os bongyor hajú tinigyerek (ez meg sztem nevetséges 30 felett, de mégis látok jó párat, aki ezt igyekszik utánozni, mert a 20-asoknál is ez népszerű)


Ami ezen kívül van, az értelmezhetetlen a nők számára. A társadalom teljesen uniformizált lett, míg a 90-es és a 2000-es, de még a 2010-es évek elején is tényleg különféle emberek voltak (rockerek, disco-sok, jól szituált öltönyös típusok, stb.), addig mára csak a 2 fenti maradt gyakorlatilag, és a nők csak ebben a koordináta-rendszerben gondolkodnak, ezeket a sémákat keresik mindenhol, és ami nem ez, az veszélyes vagy riasztó nekik. Ezt látom. De lehet, hogy tévedek.

2022. aug. 16. 09:34
 19/62 anonim ***** válasza:
100%

Én nem érzek különbséget. Régen sem kellettem a nőknek és most sem.

33F

2022. aug. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%

17: 5 évvel ezelőtt online mindenki meg ages like fine wine -ról meg hasonló elméletekről beszélt. Most akkor hogy van ez?


Nem kell ide semmiféle elmélet, egyszerűen általában nagyobb a nők elvárása.

2022. aug. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!