Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megy úgy a csajozás, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy úgy a csajozás, mint régen. Más is van így 30 felett, tapasztaltátok ezt?

Figyelt kérdés

18 éves korom óta mindig voltak bnőim, sőt, maguktól jöttek oda a csajok buliban/munkahelyen/buszon, úgy is, h kapcsolatban voltam, még 3-4 éve is (amivel persze nem éltem)... Aztán egy hosszú kapcsolat után szingli maradtam, és azóta totál OFF, semmi. Ennek már 3 éve. Sőt, ha próbálkozom, akkor sem jön össze semmi, csak elutasítás (buliban, random helyeken, de neten is). Most vagyok 31, sztem 26-28 éves lányok nem lennének fiatalok hozzám, de semmi....

Kinézetre semmit nem változtam, ugyanúgy nézek ki mint 10 éve. Ha 10 vagy 5 éve jó volt ez, akkor mi változhatott? A férfi-ideál változott meg ennyire?

Más is van/volt ebben a cipőben? Egyszerűen nem értem.....Nem rinyálok, csak az okokat próbálom megérteni, hogy objektíven valami konklúziót levonhassak belőle.


(Normális, kulturált válaszokat kérek, ill. aki tapasztalt már hasonlót, aki hasonló cipőben jár, nektek mik a tapasztalataitok? Kioktatást, köszönöm, nem kérek).



2022. aug. 15. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
69%
Bár ezt már ideírtam vagy 5x, majd más is leírta ugyanezt.
2022. aug. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 A kérdező kommentje:

"Nem a 32 -> 34 lesz a gond, hanem inkább a 2020 -> 2022."


Valamiért hajlok erre én is....fejtse ki akinek van bővebb ötlete ennek kapcsán!

2022. aug. 16. 22:53
 43/62 anonim ***** válasza:
73%
Sziasztok! Hasonló tapasztalatokról tudok beszámolni én is. Kiléptem egy 10 éven át tartó, a vége felé már-már toxikus kapcsolatból, nem tagadom, az alatt is próbáltam már ismerkedni, de semmire nem jutottam. 34 évesen teremtettem egy kis egzisztenciát, van egy saját vállalkozásom, egy szép Mondeom, stílusosan, elegánsan öltözködöm és úgy veszem észre, mintha ez megriasztaná a mai nőket és olyan, mintha rácsodálkoznának, hogy "Úristen, van még ilyen pasi?" vagy "Ez meg honnan keveredett ide?". Szinte lesütik a szemeiket, amikor rájuk nézek. Alapvetően mindig is nyugodt, vidám természetű voltam/vagyok, a kisugárzásommal sincsen baj. A munkahelyemen is anno azt mondták, hogy nagyon csajozós fejem van és feltűnően tudok nézni. Facebookon ha ráírok valamelyik nőre, ugyan visszajelöl, de nem válaszol az üzenetemre. Szóval durva és fura. Anno mikor 20 voltam, iwiw-en jöttek a megkeresések vagy a munkahelyemen adtak át leveleket, hogy így tetszek, így bejövök, ismerkednének stb. Az jó volt. De most...nem tudom. Teljesen megváltoztak a nők. Olyan, mintha olyan párt keresnének maguknak, akik ki vannak szolgáltatva nekik, bizonytalanok és befolyásolhatók és aki felett uralkodni tudnak.
2022. aug. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:

Utolsó: teljesen megértelek, ahogy olvashattad, nagyon hasonló a szitu nálam is.

És te is rátapintottál valamire: sok nőnél látom, mintha direkt deklasszált férfit keresne maga mellé, akinél többet keres, jobb az egzisztenciája, inteligensebb, jobb a kapcsolatrendszere, stb.. Mintha valóban az is belejátszana, hogy a legtöbb nő egy nála minden téren "lentebb" lévő férfit keresne (mert ugye azt könyebb irányítani csendesen, stb.). Ezért írtam, hogy én nem azt látom, hogy a nőket a pénz motiválná, vagy csak a pénzes palikra mennének, sőt....nagyon sok irodista lányt látok sima melósokkal (nem akarom ezzel leszólni a melósokat, nem ez alapján ítélek meg vkit), tehát olyan párokat, ahol egyértelmű, hogy a nő a nagyobb intellektus.

2022. aug. 17. 09:29
 45/62 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes beszélgetés volt, mindent végigolvastam.


Nálam fordítva van. Pár hónap és 30 leszek, nem tudom, mi lesz utána.


De, nekem pont annál jobban megy a csajozás, minél idősebb vagyok. Az arcom örök fiatal, a kinézet talán az átlagostól egy fokkal jobb. Egyetemen alig ment, majd úgy 25 éves korom körül indult be. Most már ott tartok, hogy 3 szexkapcsolatom van és még azok mellé is beesik néha 1-1 alkalmi.


Jó lenne megállapodni, de minél idősebb vagyok, annál válogatósabb és kompromisszum-képtelenebb vagyok, ezt érzem.


A nők személyisége valóban változott azzal, hogy az interneten kinyílt előttük a világ. Tinder, Facebook-társkereső stb. brutálisan növeli az egót és azokkal a csajokkal is azt hiteti el, hogy jó nők, akiket élőben nem sok mindenki szólítana le.


Míg régen a kövéreknek, csúnyáknak alig jutott valaki, amíg minden élőben ment, ma a neten ezeket a nőket megtalálják a hasonló szerencsétlen vagy perverz férfiak. És emiatt azt hiszik ezek a nők, hogy ők is milyen jó nők.


Persze, férfi oldalon is van baj bőven, mert a világ előttünk is kinyílt és mi is könnyebben nézhetünk új után.

2022. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 VincentLaw ***** válasza:
100%
Hasonlót tapasztalok sajnos. Olyan 25-28 között még voltak azért találatok, viszont felette nekem is olyan érzésem van, mintha megszűntem volna létezni a másik nem szemében. Nem véletlenül már 6 éve, hogy a szinglik táborát erősítem így 34 évesen, és még csak kilátásban sincs semmi.
2022. aug. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
79%
46. Én nem ronda férfiként 37 évesen még a 41 éves csinos női munkatársamnál sincs esélyem, pedig neki van már egy gyereke. Lehet csak azért mert nettó 280 at keresek, bár ő sem többet...
2022. aug. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 A kérdező kommentje:
Nem a pénz az oka. Ezt javaslom mindenkinek, felejtse el. A pénz játszik a legkevésbé. A nőknek egy 10-20%-ának a pénz a minden. A többinél egészen más. Ne akarjuk a saját egyéb sikertelenségünket a pénzre fogni.
2022. aug. 31. 20:23
 49/62 anonim ***** válasza:
69%
Jó test, Jó szex, biztonsàg, Önbizalom, stb stb akkor..ez kell
2022. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
100%
Azért van pár nő, akit érdekel a pénz, velük viszont az a gond, hogy egyrészt kevesen is vannak, másrészt globális a piac. Ha jól is keresel Magyarországon, Svédországban lesz, aki sokkal jobban. Aztán az elvált NER lovagok is lecsapnak pár jelöltre időnként.
2022. szept. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!