Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megy úgy a csajozás, mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy úgy a csajozás, mint régen. Más is van így 30 felett, tapasztaltátok ezt?

Figyelt kérdés

18 éves korom óta mindig voltak bnőim, sőt, maguktól jöttek oda a csajok buliban/munkahelyen/buszon, úgy is, h kapcsolatban voltam, még 3-4 éve is (amivel persze nem éltem)... Aztán egy hosszú kapcsolat után szingli maradtam, és azóta totál OFF, semmi. Ennek már 3 éve. Sőt, ha próbálkozom, akkor sem jön össze semmi, csak elutasítás (buliban, random helyeken, de neten is). Most vagyok 31, sztem 26-28 éves lányok nem lennének fiatalok hozzám, de semmi....

Kinézetre semmit nem változtam, ugyanúgy nézek ki mint 10 éve. Ha 10 vagy 5 éve jó volt ez, akkor mi változhatott? A férfi-ideál változott meg ennyire?

Más is van/volt ebben a cipőben? Egyszerűen nem értem.....Nem rinyálok, csak az okokat próbálom megérteni, hogy objektíven valami konklúziót levonhassak belőle.


(Normális, kulturált válaszokat kérek, ill. aki tapasztalt már hasonlót, aki hasonló cipőben jár, nektek mik a tapasztalataitok? Kioktatást, köszönöm, nem kérek).



2022. aug. 15. 19:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 A kérdező kommentje:
Persze van. De férfiként objektiven mondom h ezt a "minden nő csak a penzre megy" szoveget olyan barataimtol ismerosoktol hallom akiknél egyáltalán nem csak a pénz hiányával van a baj, hanem emberileg is, csak egy kényelmes önigazolás sokaknak....
2022. szept. 2. 08:27
 52/62 anonim ***** válasza:
83%

Mostanában 3nagyobb szórakozóhelyen voltam, különböző zenei stílusokban. Ilyet az utobbi 5evben még sosem láttam, mint most 3x minden helyen. Konkrétan minden lánynak ott volt a pasija a közelében.


Amikor Pestre költöztem buliba párosával jártak a lányok, most meg szinte mindenki párkapcsolatban van és a pasijaval. Ezt egyelőre nem tudtam feldolgozni, hogy miért lehet

2022. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
80%
Buliban rossz csajozni.. lassan 30 évesen màr kinőttem abból hogy diszkós ribiket vigyek haza. Ha alkalmi akkor egy igényes lakásos inkàbb. A legtöbbjük teljesen értelmes ellentétben a bulizósokkal
2022. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
36%

Én szégyellném magamat, ha direktbe fizetnék egy nőnek szexért. Bulikban vagy utcán felszedni csajokat tapasztalatot és magabiztosságot igényel. Jól kell kinézned, jó fellépéssel kell rendelkezned. Ezekhez pedig előtte dolgozni kell magadon, befektett munkával lesz eredménye a dolgoknak csak.


Fizetni bármelyik hülye tud, de hiába dugtál meg életedben 70nőt, ha egyet sem tudsz felkérni táncolni érted.

2022. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
69%
#54 vagy nem lesz eredménye ez lutri,de legalább megmutattad a vilàgbak hogy milyen keményen dolgoztàl a semmiért vagy egy szép kis kosàrért :D Az meg kamu hogy nem fizetsz a buliban a csajért. Jó pàr ital neki, taxit hìvni stb alaphangon 10+ ezernél jàrunk és még mindig ott van az izgalom hogy sarkon fordul és faképnél hagy..ezért mondom hogy közel 30 évesen nincs kedvem az efajta "tapasztalatokhoz" köszönöm..Persze 15 évesen ez épìt. 30 évesen nem
2022. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
0%
Már ne is haragudjatok, de nagyon sok csajt hazavittem már bulikból és soha nem fizettem nekik semmit.-
2022. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
69%
56: Hány centi magas vagy és milyen hajad van? Nagyon nem mindegy, szerintem ez a kettő a legfontosabb (hacsak nincs valami komoly hiba az arcodon)
2022. szept. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
78%

És miért baj, ha fizetsz a lánynak néhány italt meg egy taxit amivel hazamentek? Arra megy ki az egész, hogy együtt hazamenjetek.. Ha ügyes voltál este akkor lesz utána osszebujás és még néhány tali, ahol nem kell leitatnod koktélokkal a csajt, cserébe dugtok egy jót.


Egy prostinal viszont mindig fizetned kell és ahogy a kommenteket olvasom néha, van amikor csak 35percet kapsz a pénzedért. Ha egy csajt felszedsz és talalkozgattok akkor egész hétvégéken át dughatod, amíg csak bírod, a költségek töredékéért.

2022. szept. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
80%
#58 hàt én még nem találkoztam ilyen csajjal. Reggelre àltalàban kimegy a pia azt sem tudja hol van ,megbànja az egészet és csomagolàs van haza :D
2022. szept. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
41%

#59-nek:

Az megvan, hogy ez esetben nemi erőszak történt?

Akkor is, ha s.ggrészegen a csaj mászott rád...

2022. szept. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!