Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 170 cm-es pocakos férfire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 cm-es pocakos férfire ha ránéztek nőként akkor egyből arra gondoltok, hogy rossz személyisége van ezért nincs sikere a nőknél?

Figyelt kérdés
Másik kérdésnél láttam, hogy egy nő azt írta, hogy ha ránéz egy férfire akinek "rossz" a külseje, értsd: nem 185 cm magas és van egy kis sörhasa mondjuk akkor úgy ítéli meg, hogy a rossz beljese vetül ki a külsejére és ezért nem kell a nőknek.
2023. jan. 16. 16:41
 111/144 anonim ***** válasza:
100%
Mi is írtuk már: segghülye vagy! Embereknél nincsenek “fajták”, maximum rasszok, mint ahogy vannak ázsiai emberek, vannak európaiak és a többi. Eddig is tudtuk, hogy korlátozott az agyi kapacitásod, de azért próbáld meg szépen felfogni: férfiak és nők agyi felépítése semmiben nem különbözik egymástól, pontosan ugyanolyan, hiába vergődsz itt, férfi-nőre a tacsi-németjuhász továbbra sem párhuzamba állítható példa, de ha lenne legalább két agysejted, erre már magadtól is rájöttél volna, de hat láthatóan nincs… Mr.Intelligencia. 🤣
2023. jan. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/144 A kérdező kommentje:

#110


Nem kell utánanéznem, itteni viszonylatban egy több száz fős cég ami ráadásul nem sz*r multi hanem magyar az nagynak számít. Én több mint 50 főnek vagyok a közvetlen főnöke, ezen létszámon felül vannak még bőven akik felett állok , de őket nem soroltam ide mivel bár dönthetnék a sorsukról, de a biorobotok , takaritók , stb. nem közvetlen alám tartoznak, így nem avatkozok bele.


De avass be, szerinted mennyit keresnek? Az én fizetésem több mint bruttó 2 millió forint, 3 évente kapok új céges autót amit én választok ki , nem skoda,stb hanem BMW. Illetve évvégén olyan prémiumot kapok amit te lehet meg sem keresel egész évben.

2023. jan. 20. 18:14
 113/144 A kérdező kommentje:

#111


Nem értem, hogy emberi fajták.. én állati példákat hoztam. A faji témával mások vergődtek.

2023. jan. 20. 18:15
 114/144 anonim ***** válasza:
100%
Feltűnt amúgy már, hogy senki le sem szarja a munkádat, amit ennyi ésszel és agyi funkciókkal maximum az álomvilágodban értél el? Többnek érzed attól magad, hogy idekamuzod a nem létező vezetői munkádat és fizetésed? Hisz láthatod, hogy sem itt, sem a való világban nem érdekli a lőtéri döglött kutyát sem. Aki valóban ilyen pozícióban dolgozik az még véletlenül sem a gyk-n vergődik és próbálja foggal-körömmel oldalakon át bizonygatni. Pláne nem egy ilyen faék egyszerű, ostoba ember, aki a berögződött 3-4 korlátolt és klisés dumáján kívül semmi mást nem tud prezentálni. Intelligens ember nem állít 100% biztosra és nem jelent ki általános érvényű igazságként olyan dolgokat, amiket nemes egyszerűséggel a világon semmilyen hiteles forrással (meg semmi mással) nem tud alátámasztani. Intelligens embernek nem attól lesz valami tény, hogy ő annak gondolja. Intelligens ember nem néz le és szól le több milliárd embert a saját szerencsétlensége es nyomora miatt. És lehetne még a listát holnaputánig sorolni, de mivel kar beléd minden egyes szó, így inkább nem folytatom.
2023. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/144 anonim ***** válasza:
100%
Te hol lennél már németjuhász? Maximum egy beteges, elhízott, agresszív, kisebbségi komplexusos csivava lehetnél. Pont ugyanúgy acsarkodsz kétségbeesetten, hogy valaki vegyen már észre. Csak aztán nehogy egyszer valóban szembe találd magad egy németjuhásszal, mert akkor jobban teszed ha futsz. Ja, nem tudsz futni, szívás.
2023. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/144 A kérdező kommentje:

#114


Nem tűnt fel, hiszen rengetegen ezen filozofáltok, tehát ezzel foglalkoztok.


Se ostoba, se faékegyszerű nem vagyok.


Meglepődnél cicám.

2023. jan. 20. 18:40
 117/144 A kérdező kommentje:

#115


Ha már kutya hasonlatoknál maradunk akkor bizony én napi szinten Dobermannokkal, Pitbullokkal harcolok munkatéren, hogy elérjem a kellő eredményt.


Persze valahogy egyik sem nő. Eddig egy olyan nővel találkoztam munkám során akire tényleg azt mondtam, hogy olyan tudással és olyan fellépéssel rendelkezik mint egy férfi és éreztem, hogy nem csak odatették a pozicióba hanem megérdemelte. Természetesen utána pár hónappal meg is tudtam, hogy lezbikus , kvázi elég valószínű, hogy a domináns férfi szerepet tölti be a kapcsolataiba.

2023. jan. 20. 18:44
 118/144 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a prostiknak, akiknek fizetsz hogy végre szexelhess, bejön ez a cicám duma, nálam nem fogsz vele célt érni, csak még jobban leégeted magad. Nem mintha ennél jobban lehetne, de valahogy neked azért csak sikerül kommentről-kommentre újra és újra. Szép teljesítmény, legalább ebben jó vagy, ha már másban a nullához konvergálsz.

De bizony hogy faék egyszerű vagy és mérhetetlenül ostoba, hisz élő példaként állnak itt a kérdéseid és a válaszaid. Ennél még egy óvodás is árnyaltabban tud gondolkodni, na meg érvelni is. Kismilliószor lett már rácáfolva minden hisztis nyavikolásodra, többen is felhívták a figyelmedet arra, hogy sorozatosan magaddal kerülsz ellentmondásba, plusz mellé még képmutató is. Egyetlen értékelhető pozitív tulajdonságod sincs.

2023. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/144 A kérdező kommentje:

#118


A prostit nem cicázom, mivel nem nézem le, ő legalább bevállalja a munkát a pénzért.

2023. jan. 20. 19:02
 120/144 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk az elég visszásan és nevetségesen hat, hogy pont egy ilyen emberileg nulla, undorító belsővel rendelkező, másokat pusztán a neműek alapján elítélő hulladék néz másokat le.

Bár ne aggódj, megsúgom így magunk között, hogy a prosti bizony lenéz és szán is téged, amiért nagymenőséged ellenére olyan szerencsétlen és szánalmas vagy, hogy csak pénzért cserébe jutsz szexhez.

Mindenki vállalja a munkáját a pénzért cserébe, többek között ebből élnek meg az emberek. Nem tudtam, hogy számodra ez újdonság. Ez a logika mentén pedig éppenhogy senkit nem kéne lenézni, aki elvégzi a munkáját.

2023. jan. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!