Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 170 cm-es pocakos férfire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 cm-es pocakos férfire ha ránéztek nőként akkor egyből arra gondoltok, hogy rossz személyisége van ezért nincs sikere a nőknél?

Figyelt kérdés
Másik kérdésnél láttam, hogy egy nő azt írta, hogy ha ránéz egy férfire akinek "rossz" a külseje, értsd: nem 185 cm magas és van egy kis sörhasa mondjuk akkor úgy ítéli meg, hogy a rossz beljese vetül ki a külsejére és ezért nem kell a nőknek.
2023. jan. 16. 16:41
 131/144 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kell utánanéznem, itteni viszonylatban egy több száz fős cég ami ráadásul nem sz*r multi hanem magyar az nagynak számít."


Persze, mondjuk egy hangyához képest a törpehörcsög is nagynak számít.



"De avass be, szerinted mennyit keresnek? Az én fizetésem több mint bruttó 2 millió forint,"


Eddig nem ezt kamuztad de ok. Amúgy vicces a trollkodásod, határozottan sok kommentet termel. Csak kinda szomorú hogy ez életed öröme. XD

2023. jan. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/144 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy, milyen állathoz hasonlítasz, vagy miket gondolsz rólam és a többi nőtársamról. Attól még azzal fogunk szexelni, aki tetszik és tűzbe hoz. Ez egyszerű. Szerinted hörcsög szinten vagyunk. A mi szemünkben meg maximum egy szánalmas kis féreg vagy, aki piti módon tekereg és sikítozik a földön.
2023. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/144 A kérdező kommentje:

#131


Megpróbáltál belém kötni, de persze alul maradtál, mivel látom fogalmad sincs a dolgokról csak puffogtatsz.


Fejtsd ki kérlek, hogy nem multi viszonylatban hanem magyar cégként miért is törpehörcsög egy több száz fős cég.


Mire gondolsz? Azt mondtam millió felett keresek, ami megállja a helyét, ha nem bérrabszolga lennél aki itt okoskodik tudás nélkül akkor tisztában lennél vele, hogy mennyit ér nettóban az a bruttó 2-2,5 millió kedvezmények nélkül.


Bár a legtöbb ember, főleg nő azt se tudja mi az a nettó meg mi az a bruttó se bérben, se a boltban.


Cicám, ne próbálj olyanon fogást találni aki a hozzád hasonlókat napi szinten 2 percenként nyeli keresztbe.

2023. jan. 20. 20:42
 134/144 anonim ***** válasza:
100%

129. Nekem Brad Pitt csúnya.

Túl kockás feje van és a testalkata sem jött be soha.

2023. jan. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/144 anonim ***** válasza:
100%
Nem csúnya férfivel jönnék össze, hanem nekem tetszővel, aki egy kicsit sem hasonlít Brad Pittre.
2023. jan. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/144 anonim ***** válasza:
77%

#133 Akkor mesélj erről a cégről. Mi a neve esetleg, vagy ha azt valamiért félsz kiadni hátha kiszúrunk a több száz alkalmazott között, akkor azt határozd meg pontosan hogy mivel foglalkozik. Ne azt hogy “irodai munkával” 😂😂😂, nagyjából így a prolik képzelik el egy cég működését ahogy te leírod.


Mondjuk úgy se válaszolsz érdemben mert nyílván nem létezik a munkahelyed, de ha gondolod legalább írhatod tovább a saját kamu storyd. Már segédkeztem cégeknek vállalati stratégia kialakításában, majd elmondom hol hibádzik a fantáziád.

2023. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/144 A kérdező kommentje:

#136


Nyilván nem fogom leírni ide, ezt te sem gondolod komolyan!

2023. jan. 21. 16:43
 138/144 anonim ***** válasza:
100%
137 Oké, gondoltam. Ja, meg néha a számokat is variáld át. 50+ prosti/50 ember főnöke. Lehetnél egy fokkal kreatívabb.
2023. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/144 A kérdező kommentje:

#138


Nem gondoltál még rá, hogy nyomozónak menj? Nagyon komoly teória , ez igen..


Ráadásul te 18:52-kor írtad ezt én meg 19:51-kor ez is 50-es számok, itt valami számmisztika lehet

2023. jan. 21. 19:51
 140/144 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell nagy nyomozónak lenni barátom, annyira nem vagy komplikált eset. Mondom, azt is értem hogy biztos szórakoztató ez a figyelem amit itt kapsz, legyen ennyi örömöd az életben. Látod, sokaknak nem esik le, mert sose írsz semmi konkrétat, így amúgy nehéz lenne fogást találni a kamuban, de aki ért hozzá annak attól leesik hogy valami azért nem stimmel. :D
2023. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!