Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 170 cm-es pocakos férfire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 cm-es pocakos férfire ha ránéztek nőként akkor egyből arra gondoltok, hogy rossz személyisége van ezért nincs sikere a nőknél?

Figyelt kérdés
Másik kérdésnél láttam, hogy egy nő azt írta, hogy ha ránéz egy férfire akinek "rossz" a külseje, értsd: nem 185 cm magas és van egy kis sörhasa mondjuk akkor úgy ítéli meg, hogy a rossz beljese vetül ki a külsejére és ezért nem kell a nőknek.
2023. jan. 16. 16:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/144 A kérdező kommentje:

#10


Igen, lehet finom ételt enni, csak mondjuk csipegetni belőle akkor maximum, sörözni meg pláne nehéz , mivel a sör és a kondi nem két jó barát, illetve a sörben is van rengeteg kalória, na meg miután elfogyaszt az ember egy fárasztó nap után 4-6 sört és utána rendel egy finom vacsorát, már az túllépi a koplalós kalória szintet és akkor még hol marad az ebéd meg a reggeli?


Nem lehet finom ételeket fogyasztani napi szinten úgy ha az ember nem jó génekkel van megáldva és vékony akar maradni.

2023. jan. 16. 17:02
 12/144 anonim ***** válasza:
98%

10

Ritka az ilyen értelmes, építő jellegű komment egy férfitől. Tanácsos megfogadnod kérdező, férfitársad válaszát.

2023. jan. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/144 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Viszont ha úgy beszél a nőkről, magáról és a világról mint pl. ez a nembradpitt förmedvény példány akkor egyértelműen és jogosan így ítélik majd.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/144 anonim ***** válasza:
91%

#5: "Mindenki színészkedik bizonyos szinten, szituációtól függően. Te talán ugyanúgy viselkedsz mondjuk a munkahelyeden, a közértben, rokoni vacsorán, legjobb barátnőiddel összejövetelen?"


Lássuk csak:


1. Munkahelyen nagyon sokáig tartott, hogy fogcsikorgatva bár, képes legyek úgy viselkedni, ahogy elvárják tőlem. Én gyárilag képtelen vagyok megjátszani magam, de a saját érdekemben rákényszerültem. Ettől függetlenül utálom, mint a sz*rt (mármint az alakoskodást).


2. Közértbe nem járok. Diszkontba járok. És mivel ott teljesen másfajta (sokkal rosszabb) viselkedéskultúrájú emberek vannak, ezért velük szemben úgy viselkedem, hogy erről legalább tőlem értesüljenek (mármint hogy mennyire alja a viselkedéskultúrájuk).


3. Rokoni vacsorákra jó ideje nem járok. Bele is őrülnék abba az undorító arcoskodásba.


Na, ennyit erről. Ja, ha eddig nem lett volna világos: nő vagyok.

2023. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/144 anonim ***** válasza:
100%

Ember, 4-6 sört egy fárasztó nap után az alkoholisták fogyasztanak el, az meg aztán pláne nem vonzó egy nő számára.

Ésszel kell enni és inni, csak így maradhatsz vékony. A sport és a kondi se kompenzálja az eszetlen zabálást és piálást. Tudod, mindenki az amit megeszik. :D

Ettől függetlenül ha valakihez a sör és a jó kaják állnak közelebb, azért ne változtasson mert megakar felelni bárkinek is, de azzal számolj hogy kisebb lesz a női célközönség mint fitten és energikusan. Teljesen logikus és érthető dolgok miatt és nem azért mert nincs pénzed meg ilyenek amit a hasonló szituban lévő csávók mondanak mint kifogás hogy miért nincs barátnőjük. :D

2023. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/144 anonim ***** válasza:
100%

"de azzal számolj hogy kisebb lesz a női célközönség mint fitten és energikusan"


Ezt kiemelném a 15. válaszából. Logikus, a nő az egészséges férfit fogja előnyben részesíteni. Nem, nem a kockahasról beszélek. De a kanapén tespedő sört iszogató pocakos férfi nem ad jó alapot az utódokhoz. A spermája minősége is erősen romló tendenciát mutat, ebben biztos vagyok.

2023. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/144 A kérdező kommentje:

#16


Csak éppen sokra megy a gyerek a jóképű apukájával ha az nem tudja biztosítani neki a megfelelő lakhatást és egyéb dolgokat. Na meg főleg ha lelép apuka mert szülés után már nem tetszik a nő teste neki miközben bombázzák a jobbnál jobb nők.

2023. jan. 16. 17:29
 18/144 anonim ***** válasza:
100%
#17: erről beszélek, neked a nők csak szexuális használati tárgyak, nem emberek. Ha minőségromlás van, akkor részedről eldobandó.
2023. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/144 A kérdező kommentje:

#15


4-6 sör és alkoholista? Nem remeg a kezem és ha kell kibírom nem, hogy napokig de több hétig is pia nélkül bármilyen elvonási tünet nélkül. Ennyit erről.


Egy finom étel vagy étkezés meg nem ott kezdődik, hogy kenyér nélkül még különfejtem a fehérjét meg sárgáját aztán pár répával bekapok 2 szétszedett tojást. Hagyma,bacon,kolbász, erős paprika, paradicsom 3 karaj fehér kenyér. Na ez egy finom reggeli mondjuk.


Az ebéd szinten nem ott, hogy száraz csirkemell meg rizs abból is kimért adag. Hanem mondjuk egy finom velővel töltött rántott sertészszelet sült krumplival, tartármártással vagy egy finom bélszín steak, gombával, zöldborsmártással, steak burgonyával , stb stb.


Este meg egy levezető sörözés , utána szintén egy finom étel ami már több féle lehet vacsorából adódoan , de akár egy finom pizza is lehet. Nem valami nyúlkaja 6 óra előtt., Miközben egész nap éhes az ember és csak szenved, hogy aztán majd hátha ha vékony lesz ami másnak genetikával mükődik akkor majd a nők óhatjanak ráfanyalodni. Na persze ettől nem lesz jóképű férfi hirtelen az ember, tehát felesleges vergődés.

2023. jan. 16. 17:35
 20/144 A kérdező kommentje:

#18


Ti nem erről beszéltek? Én mert van egy kis pocakom és nem 185 centisnek születtem már egyből eldobható vagyok, kérdés nélkül a szemétbe dobtok ha próbálkoznék hiába van kiváló belsőm amivel jobban járnátok mintha egy jóképű nőcsábászt választotok.

2023. jan. 16. 17:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!