Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 170 cm-es pocakos férfire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 cm-es pocakos férfire ha ránéztek nőként akkor egyből arra gondoltok, hogy rossz személyisége van ezért nincs sikere a nőknél?

Figyelt kérdés
Másik kérdésnél láttam, hogy egy nő azt írta, hogy ha ránéz egy férfire akinek "rossz" a külseje, értsd: nem 185 cm magas és van egy kis sörhasa mondjuk akkor úgy ítéli meg, hogy a rossz beljese vetül ki a külsejére és ezért nem kell a nőknek.
2023. jan. 16. 16:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/144 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom, én nem nyilatkoztam egyetlen videóban sem. Így csak itt tudom elmondani:


Nagyon fontos a külső! A szememmel nem csak nézek, látok is. Képzeld a férfi arcát, haját, testalkatát, ápoltságát, egészségi állapotát, öltözködését, mindenét felmérem. De ne félj, a férfi ugyanígy felmér engem. Sőt képzeld, ha nem jön be akkor esélyt sem adok neki. Durva mi? Bocs, ha tőlem kell megtudnod, egy anonim oldalon. De edukálódni soha nem késő.

2023. jan. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/144 anonim ***** válasza:
100%

4: a jólétet akkor mutatta a pocika, amikor még csak azok edződtek, akik kint dolgoztak a földeken. Manapság minden csóró simán meghízik, mert olcsók az egészségtelen, szénhidrátdús ételek, és pénz kell ahhoz a legtöbb esetben, hogy az ember tudjon eleget mozogni (talán még az építkezésen dolgozó szakmunkások között van néhány izmosabb, de ott is egyre gyakoribb a piás, szerszámokon támaszkodó naplopó).


Amúgy meg ha ránézek egy ilyen emberre, nem is jut eszembe, hogy nincs nője, mert egy csomónak van. Aki meg még elkezd emiatt is rinyálni, arról az lesz a véleményem, hogy vagy a személyiségével van difi, vagy egyszerűen nála sokkal jobb nőket hajkurászik csak.

2023. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/144 anonim ***** válasza:
93%
Én is megnézem a férfi külsejét. Nem csak nagy vonalakban, a körmét, fogát minden apróságot is. Persze ha már hatalmas bélhasa fennakad a szűrőn akkor nem jutok el idáig se.
2023. jan. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/144 anonim ***** válasza:
100%

“Honnan tudod milyen érzés belekapaszkodni egy sportos, kockahasú férfibe az ágyban? Talán meleg vagy?“


Hi hi hi. Hát ha az alapján nézzük hogy kinek van nője akkor lehet inkább te vagy látens meleg. Ha már ennyire gondosan kikutattad hogyan legyél egy dagadt parazita konkrétan mindenki szemében. 😎

2023. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/144 A kérdező kommentje:

#44


Nőként miért férfinek adod ki magad? "Hi hi hi" , ilyet nem ír egy férfi, főleg miután az ágyban kockahasú férfiakba akar kapaszkodni.

2023. jan. 16. 18:53
 46/144 A kérdező kommentje:

#42


Milyen pénz kell ahhoz, hogy mozogj? Otthon is tudsz mozogni, futni is tudsz ingyen. De oké, legyen a kondibérlet? Mennyi az havonta 10-20 ezer forint?


Egy napi étkezésem és sörözésem többe kerül mint 10 ezer, miről beszélünk?

2023. jan. 16. 18:55
 47/144 anonim ***** válasza:
93%

#46 hát ez sajnálatos és szánalmas hogy ennyi pénzt költesz a lepusztulásodra.

Döbbenetes és undorító.

2023. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/144 anonim ***** válasza:
93%
Jó drága fenntartani a beledet.
2023. jan. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/144 anonim ***** válasza:
100%

46: igen, ha az embernek van ideje, és tudja, hogy álljon neki, milyen gyakorlatokat végezzen ahhoz, hogy formálódjon. Mert azért az sem úgy megy, hogy csak futkorászik. És ahhoz meg igenis kell egy egzisztencia, hogy valaki ki tudjon fizetni havonta egy 10-20 ezres kondibérletet. Attól még a háj nem mutatja a jólétet... érdemes megnézni, mire jött árstop. Főleg liszt, krumpli, cukor, étolaj. Nem az egészséges ételekre (amik amúgy baromi finomak tudnak lenni, ha jól vannak elkészítve). Rengeteg csóró ember olyan beles, mint a franc. Nem kellene az igénytelenséget és a hájat azzal takarni, hogy de hát az azért van, mert jól keresek. Egy frászt. Azért van, mert lusta vagy a testeddel törődni és csak zabálsz. Régen igen, amikor b...tak az emberek az egészségükkel törődni, és finomított szénhidrátdús ételeket lehetett a legolcsóbban beszerezni az átlagembernek meg a szegényeknek, hanem húst és zöldséget (max. kenyér volt még mellé, ami hizlalóbb), és a kalóriadús, tömény kaják voltak a különlegesek... de most most van, nem 100-200 évvel ezelőtt.


Ahhoz meg külön gratula, hogy hozod azt a szintet külsőre sok pénzből, amit az alkoholista szerszámot támasztó útmunkások kevesebből.

2023. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/144 A kérdező kommentje:

#49


Milyen egzisztencia kell ahhoz, hogy valaki 10-20 ezret kifizessen kondira havonta? Te viccelsz velem?


És akkor azzal dobálóztok, hogy a pocakom nem a jólét jele mert a kondi drága :D 20 ezer forintot egzisztenciális kérdésnek tartotok mikor én kb. 250-400 ezer forint között költök ételre-italra-dohányra havi szinten attól függően épp mit eszek vagy mit iszok

2023. jan. 16. 19:15
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!