Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 170 cm-es pocakos férfire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 170 cm-es pocakos férfire ha ránéztek nőként akkor egyből arra gondoltok, hogy rossz személyisége van ezért nincs sikere a nőknél?

Figyelt kérdés
Másik kérdésnél láttam, hogy egy nő azt írta, hogy ha ránéz egy férfire akinek "rossz" a külseje, értsd: nem 185 cm magas és van egy kis sörhasa mondjuk akkor úgy ítéli meg, hogy a rossz beljese vetül ki a külsejére és ezért nem kell a nőknek.
2023. jan. 16. 16:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/144 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor ne hazudjátok, hogy nektek nem ez a fontos."


Nem hazudjuk, királyi többesben meg van ígérve neked. Minden amit ezután írsz téged minősít, és bizonyítja hogy csak trollkodsz.

2023. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/144 anonim ***** válasza:
100%

Nem hazudjuk ezt, csak bekêpzeled. A korábbi kérdésed alá is sok nő leírta, hogy fontos a külső is. De te ezeket figyelmen kívűl hagyod.

Szerintem csak vitatkozhatnékod van, ezért csinálod.

2023. jan. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/144 A kérdező kommentje:

#32


De pont ez az, hogy itt ezt írjátok amikor meg megkérdeznek titeket az utcán egy kamerával vagy bárhol akkor nem ezt mondjátok.. hanem a hablatyot, hogy humoros meg kedves legyen többi nem számít, bla bla bla

2023. jan. 16. 18:30
 34/144 anonim ***** válasza:
100%
Én semmire se gondolok. Továbbmegyek.
2023. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/144 anonim ***** válasza:
95%

“Sörözés és dohányzás mióta belső érték? Eszerint aki alkoholt fogyaszt és/vagy dohányzik az rossz ember? Mert akkor Magyarország elég nagy százaléka az..“


Ja, ez így van. Egy rossz vesztes. XD


Én sportolok, pénzem is van a kocka has mellé. A barátnőm viszont persze nem ezért van velem, de ha már csak ágyra fókuszálunk: jobb érzés egy !férfibe! belekapaszkodni valami pocakos, füstszagú szánalomtenger helyett. :D

2023. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/144 anonim ***** válasza:
100%
Szóval te valami youtube videó miatt ajvékolsz ennyit?
2023. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/144 anonim ***** válasza:
100%

#33: "amikor meg megkérdeznek titeket az utcán egy kamerával"


Soha senkinek, semmiről nem vagyok hajlandó nyilatkozni, és egyetlen rólam készült felvétel elkészültéhez és közzétételéhez se járulok hozzá. Aki ezt megszegi, az várhatja az értesítőt a polgári peres eljárásról.

2023. jan. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/144 A kérdező kommentje:

#35


Honnan tudod milyen érzés belekapaszkodni egy sportos, kockahasú férfibe az ágyban? Talán meleg vagy?


Vagy csak egy nő vagy aki férfinek adja ki magát és belebonyolódott a saját hazugságába?

2023. jan. 16. 18:44
 39/144 A kérdező kommentje:

#36


Rengeteg videó van fent erről interneten is, TV-ben is , mindenhol.

2023. jan. 16. 18:44
 40/144 anonim ***** válasza:
100%

Engem még senki nem kérdezett meg kamerával.

Ahhoz képest hogy állítólag magas az IQ-d, mindent szájbarágósan kell elmagyarázni, mert nem vagy képes felfogni.

2023. jan. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!