Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves férfiként mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként mit tehetnék, hogy jobban kelljek a nőknek ha már komoly egzisztenciát építettem, jók a belsőértékeim, de a jóképűség hiányán nem tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Hiába tesz bármit az ember, se a magasságán , se a jóképűség hiányán nem tud változtatni, ezek pedig kulcstényezők a nőknél, ez számít legalább 70-80%-ban a belsőértékek, a sikeresség, az anyagi biztonság(kivéve a golddiggereknél de azok nem érdekelnek) csak a további 20-30%-ot teszi ki, mi tévő legyen így egy férfi?


Az igényeimet nem tudom csökkenteni, csúnya nővel képtelen vagyok összejönni, mivel én sem vagyok csúnya, csak átlagos, illetve az élet többi területén a kinézeten kívül bőven átlagon feletti vagyok.


2023. máj. 12. 15:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/149 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell topmodellnek lenni, de ha bizonyos szintet nem üt meg az ember külsőleg, kegyetlenül nehéz.

A munkahelyen is van egy srác, aki meg van van róla győződve hogy ő átlagos, és szerinte a személyisége miatt nincs nője (nem elég jó duma stb)

Ehhez képest én több csajt is megkérdeztem benn, 10/hanyas a srác, azt mondták szarul néz ki, olyan 2-3.

Pedig nem dagadt, nem alacsony, csak olyan semmilyen, nem tetszik nekik és kész.

Nyilván aki nincs ilyen helyzetben az nem érzi át, ezért osztogat olyan tanácsokat hogy a személyiség számít.


Sajnos lentebb kell adnod ha nőt akarsz, nincs más lehetőség.

2023. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/149 anonim ***** válasza:
90%

26, tehát megmutatod nekünk a rohadó belsődet, és az tmondod, hogy a belsőd rendben van, mert el tudod hazudni?

Hátizé...:D

Erre nem lehet kapcsolatot építeni, már bocs. Tudom, te azt hiszed mindenki hazudik, deee... tévedsz.

2023. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/149 anonim ***** válasza:
87%
Shrek a pizza futar lány már nem tetszik? Zaklatod még? Pocak már feszül a mai sör adagtól?
2023. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/149 anonim ***** válasza:
13%

"Mivel én többet nyújtok mint a külső és a testem. A mérlegnyelve kiegyenlítődik ha mindent számításba veszünk."


És mivel egyenlítődik ki? Erről még nem volt szó korábban.


Egyébként én alapvetően kedvellek, kicsit sajnálom, hogy nem tudunk normálisan beszélni az itt lévő "zaj" miatt:S

2023. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/149 anonim ***** válasza:
16%

"A munkahelyen is van egy srác, aki meg van van róla győződve hogy ő átlagos, és szerinte a személyisége miatt nincs nője (nem elég jó duma stb)


Ehhez képest én több csajt is megkérdeztem benn, 10/hanyas a srác, azt mondták szarul néz ki, olyan 2-3."


Olvasd el párszor, mit írtál ide!


2-3-as a srác, de honnét veszed, hogy emiatt nincs senkije?

Valószínű a srácnak van igaza.

2023. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/149 anonim ***** válasza:
89%

28-as vagyok, még egy gondolat.


"Nyilván a sörözésre gondolsz abban, hogy mit teszek a külsőm rovására, ez mérséklődne vagy abbamaradna egy megfelelő nő esetén."


Ez nem így működik. Te sem akarsz összejönni kövér nővel, aki "majd lefogy, ha lesz megfelelő férfi". Bárki ugyanazt gondolja, amikor ezt mondod neki, mint amit te, ha hasonlót hallanál: meg a lóf*szt, ha eddig nem fogyott le, akkor tuti nem is fog.


Egyedülálló vagyok én is, érdekes a lakásomban csak akkor van alkohol, ha vendégeket várok, vagy én megyek vendégségbe és viszek valamit. De ha egy vendégség után marad is, az nyugodtan kihúzza a következőig.


Ugyanígy emlékszem egy kérdésedre azzal kapcsolatban, hogy "unalmas életet élek, ezért nincs barátnőm". Az életed alapvető folyása és az igényeid akkor sem fognak változni, ha lesz barátnőd. Ettől varázsütésre nem lesz több programod. Legalábbis semmi olyan, amit egyedül ne tudtál volna csinálni.

2023. máj. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/149 anonim ***** válasza:
8%

16-21. Ez azért kamu (megint csak), mert olyan dolgokat rótok itt fel a kérdezőnek, amik a való életben így nem derülnek ki. Nyilván te sem így beszélsz a való életben az emberekkel, ahogy itt a kérdezővel, vagy velem, és nyilván mi sem pont ugyanígy beszélünk, pláne ismerkedéskor.


Engem is itt napi szinten hívnak szexistának, nőgyűlölőnek és hasonlónak (alaptalanul), ehhez képest a randikon valahogy a nők "személyiség-detektora" nem veszi ezeket a dolgokat észre a való életben. Nyilván mert a való életben mást látnak belőlem az emberek több óra beszélgetés alatt, mint itt néhány sornyi szöveg alatt, ráadásul nem is beszélünk ilyen témákról. Ja és jóképű és magas vagyok, ez is valahogy eltorzítja a nők "személyiség-detektorát".


30. Ha szerinted jóképűként és nőknél sikeresként incel vagyok, akkor igen.


31. Végre egy kis őszinteség. (Irónia nélkül.)


32. De mitől rohad a belseje? Attól, hogy egész felnőtt életében kizárólag rossz tapasztalatai voltak és ezek a tapasztalatai formálták? Képzeld el, hogy valaki nem vonzó (már gyerekkorától kezdve) és ezért nem kap soha olyan pozitív visszajelzéseket, mint mások kapnak, miközben ezzel tisztában is van.

2023. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/149 anonim ***** válasza:
90%

" Nyilván te sem így beszélsz a való életben az emberekkel, ahogy itt a kérdezővel, vagy velem"

?? Így tudok beszélni, így beszélek.

Úgy nem beszélek, ahogy nem tudok beszélni.

Nem értem.

2023. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/149 A kérdező kommentje:

#31


Csak, hogy én nem egy átlagos munkás vagy ranglétra alján álló beosztott vagyok.


#32


Ezzel az a gond, hogy nem arról írok, hogy nem tudok kapcsolatba átmenni a dugásból mert megneszeli a nő a hazugságaimat. Amit írtál az erre lenne releváns válasz.


#34


De volt már róla szó sokszor.


Én adok egy átlagos külsőt, jó belsőt, kiemelkedő sikert és anyagibiztonságot , a nő meg ad egy jó külsőt, átlagos belsőt viszont 0 anyagijavakat vagy csak minimálisat. Így egyenlő lesz a mérlegnyelve.


#36


Más egy nő meg egy férfi. Más a kapcsolat dinamikája, nem az a megszokott, hogy a kövér nő eltartja a jóképű férfit(nyilván van ritkán ilyen), de inkább a súlyosabb férfi tartja el a szép nőt.


Nem lehet ezeket összehasonlítani..


Nyilván nem mindenki szereti az alkoholt.. ez nem nagy dolog. De többen szeretik mint nem.


De fog, mivel most is szívesen elmennék nyaralgatni, wellnesezni, síelni, étterembe de egyedül nincs kedvem. Ehhez egy megfelelő nő kellene.

2023. máj. 12. 16:35
 40/149 anonim ***** válasza:
82%

Még valami, szintén 28-as vagyok.


Ha már azt mondod, hogy kompenzálod te bőven az átlagosságodat azzal, hogy nagyon jól állsz anyagilag, ezért jó nőt szeretnél - akkor javaslom menj olyan fancy helyekre, ahol hozzád hasonló, jó anyagi körülmények között élő emberek járnak, és köztük tuti lesz olyan szép nő, aki neked kell, és aki konkrétan értékelni fogja az anyagi helyzetedet.


Kezdj bele valamilyen elit sportba: lovaglás, tenisz, golf, vitorlázás (bár azt hiszem azt mondtad, hogy annyira nem érdekel), íjászat, sárkányrepülő, mittudomén :D


Kezdj el hangszeren játszani, és szállj be valamilyen amatőr zenekarba/bandába, attól függően, hogy a klasszikus- vagy könnyűzene érdekel. Rengeteg csini zenészcsaj van.


Azt sajnos nem lehet megtenni, hogy vagyonnal kompenzálod testi adottságaidat, és ennyi. Kellenek hozzá szociális skillek, hogy tudd okosan használni a vagyonodat. Hogy a jó nő egy MELLÉKHATÁS legyen, ne pedig cél.

2023. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!