Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 31 éves férfiként mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

31 éves férfiként mit tehetnék, hogy jobban kelljek a nőknek ha már komoly egzisztenciát építettem, jók a belsőértékeim, de a jóképűség hiányán nem tudok változtatni?

Figyelt kérdés

Hiába tesz bármit az ember, se a magasságán , se a jóképűség hiányán nem tud változtatni, ezek pedig kulcstényezők a nőknél, ez számít legalább 70-80%-ban a belsőértékek, a sikeresség, az anyagi biztonság(kivéve a golddiggereknél de azok nem érdekelnek) csak a további 20-30%-ot teszi ki, mi tévő legyen így egy férfi?


Az igényeimet nem tudom csökkenteni, csúnya nővel képtelen vagyok összejönni, mivel én sem vagyok csúnya, csak átlagos, illetve az élet többi területén a kinézeten kívül bőven átlagon feletti vagyok.


2023. máj. 12. 15:35
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/149 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, milliószor bemutattad már, hogy a belső értékeid igencsak nincsenek rendben. Volt olyan kérdés ahol konkrétan kifejtetted, hogy lenézed a nőket, pusztán biológiai szükségelteid miatt van szükséged rájuk.


Ezek után azt állítani, hogy a belsőddel minden rendben, igencsak meredek állítás.

És akkor odáig még el sem jutottunk, hogy mit teszel a külsőd rovására nap mint nap.


Ha már itt korábban hazugságról és egymás felé való tiszteletről volt szó,, kérlek tisztelj meg minket azzal, hogy a valóságnak megfelelően teszel fel kérdést és nem próbálsz egy kamukérdés mögé bújni.


Amíg te nem vagy hajlandó őszntén beszélni, miért várod el bárkitől, hogy komolyan veyen téged mint Kérdezőt, mint férfit, és segítsen rajtad, netán közeledjen feléd?

2023. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/149 anonim ***** válasza:
88%

21: De amikor az ellenkezőjét írjuk, azt valamiért mindet figyelmen kívül hagyod, akkor az biztos hazugság szerinted.

Miért?

Csak a nők harmadának hiszel?

Neked csak 1 nőre van szükséged, mért nem mindegy, mit gondol 100 nő? 100-ből 60 nem a külső alapján utasít el, 30 meg igen.

Akkor mért arra a 30-ra hallgatsz?

Neked melyikük tetszik?

Életemben nem tetszett 30-nál több férfi, pedig lassan nyugdíjas leszek.

2023. máj. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/149 anonim ***** válasza:
10%

Van eleg komoly egzisztencia ahhoz, hogy geomaxxolj?



38F incel

2023. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/149 anonim ***** válasza:
88%

24, bőven van neki, bár az ő testalkatával és alkoholizmusával azért az ázsiai nők sem feltétlen lesznek elragadtatva.

A probléma csak az, hogy ő kapni akar nőt. Azaz várja, hogy az ölébe hulljon egy. Ez meg még úgy sem működik, ha harmadik világbeliek a célcsoport.

2023. máj. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/149 anonim ***** válasza:
91%
A nonek ne szamitson a kulsod, de te azert csak csinos nore buksz. Sok szetencset.
2023. máj. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/149 A kérdező kommentje:

#22


Hol itt a kamukérdés? Nem állítottam ellenkezőjét, de nyilván nem írtam le regényként mindent.


A belsőm továbbra is jó, az, hogy itt néha felfedem az igazságot és besörözve nyersebben fogalmazok az nem változtat ezen. Minden ember szerepet játszik bizonyos szinten, valaki kevésbé valaki jobban. Valaki jól csinálja, valaki rosszabbul. A legtöbb ember nem mondja ugyanúgy a párja szemében amit gondol, mert nem akarja megsérteni. Ezt nyilván én is megtenném és nem lennék olyan őszinte mint itt.


Nyilván a sörözésre gondolsz abban, hogy mit teszek a külsőm rovására, ez mérséklődne vagy abbamaradna egy megfelelő nő esetén.


#23


Látod, nyugdíjas leszel, itt a lényeg. Régen a nők még normálisabbak voltak. A mai nők már nem olyanok mint ti voltatok. Ezt is hangoztattam már rengetegszer amit nem fogadtak el az itteni nők, de itt látható, ez az igazság. Megint nekem volt igazam.


#24


Nem jönnek be az ázsiai nők, sem a feketék. Így nem akarnék elköltözni ilyen országokba, na meg prostizni itt is lehet. Nem erre vágyok.

2023. máj. 12. 16:16
 27/149 A kérdező kommentje:

#26


Mivel én többet nyújtok mint a külső és a testem. A mérlegnyelve kiegyenlítődik ha mindent számításba veszünk.


Illetve nem ugyanúgy működik egy férfi meg egy nő.

2023. máj. 12. 16:18
 28/149 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell csúnya nővel kezdened, hanem pl az itt lévő - számítógéppel generált - arcokhoz hasonló arcú nőket keresd.


[link]


Neked egy ilyesmi nő mondjuk nem tetszene? Mert belőlük rengeteg van, és ha emberek közé jársz, akkor találkoznál olyannal is, akinek te is tetszel.

2023. máj. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/149 A kérdező kommentje:

#28


Ez egy hülyeség. Pláne, hogy gyorsan átgörgetve azt látni, hogy az angliai átlagos nő jobban néz ki mint a magyar, vicc kategória.


Ez alapján erre nem lehet válaszolni.

2023. máj. 12. 16:20
 30/149 anonim ***** válasza:
65%
Na ahogy látom shrek mellé idecsapódtak támogatásként az incelek.
2023. máj. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!