Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incelek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incelek miért hiszik azt, hogy minden nő felszínes?

Figyelt kérdés

Rengeteg prostituáltal kapcsolatos kérdés alatt látom, hogy a prosti jó út, mivel minden nőnek nagyon nagy elvárásai vannak, amik szerintük a következőek:


- 185 cm magasság, minimum

- saját lakás

- saját autó

- jó fizetés

- hosszú és vastag farok


És minden olyan felszínes dolog, amit fel lehet sorolni.


Miért hiszik azt, hogy a nők ennyire felszínesek? És hogy csak ennyiből állnak..


Miközben a nők a szex közben sem vizuálisak, ellenben a férfiakkal.


Amiket ide pozitív tulajdonságként tudnék felsorolni, mint amiket igazán keresnek:


- Odaadás

- Szeretet

- Megbízhatóság

- Talpraesettség

- Törődés



2023. máj. 14. 21:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/106 anonim ***** válasza:
20%

90


A pontszám aztán rengeteget számít…


Igazából csak annyit jelent, hogy szembemész a bevett hiedelmekkel ami számomra dicsérő mert utálnék úgy élni, hogy mindent elhiszek amit tanít a társadalom kérdés és gondolkodás nélkül. Ugye te ezt teszed.

2023. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/106 A kérdező kommentje:
91. Nem érted, hogy sok nő nem ilyen? Omg
2023. máj. 16. 15:59
 93/106 anonim ***** válasza:
20%

92


Sok nő meg ilyen. Nos akkor mi lesz?

Szemet hunyunk amiért van egy két kivétel?

2023. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/106 anonim ***** válasza:
71%

"Te egyébként tudod, hogy rejtett pszichopata vagy? Abból is az erőszakra hajlamosabb?"


Nem. :)


"Rendesen követeled, hogy megkapd az engedély erőszakos pszichopata éned szabadjára engedéséhez."


1. Nem kérek én engedélyt semmihez, pláne nem tőletek.

2. Ha én erőszakos vagyok, akkor erőszakra válaszoltam. Lehet, hogy ez sem jó ötlet, de sajnos én nem vagyok azon a szinten, hogy mosolyogva elengedjek dolgokat.


"Neki nem okoz semmiféle lelkiismereti problémát mások erőből való elnyomása amíg neki jól megy és mindene megvan ami kell"


Ki nyomtam el erőből? Azokat, akiket elutasítottam?

Vagy azokat, akiknek a sértéseit joggal kikértem magamnak?


" a fagyi visszanyalhat és a nagy mellény meg szívtelen erőszak sokszor fordult már az ilyen emberek ellen."


Hol volt "szívtelen erőszak"?

Ugye nem arra gondolsz, amikor azt írtam, hogy eltörném a kezét annak, aki az itt naponta elhangzó eszmék és a "jogos igényei" nevében szexuális zaklatna? Ugye nem arra? :)


"Na most ha ilyen empátiamentes, pszicho hajlamúaknak kell visszaharapnom semmiféle lelki problémát nem fog okozni."


Fordítva ülsz a lovon. Ez, amit itt leírtál, az én szemszögem. Csak mivel te meg vagy győződve arról, hogy nálad van a teljes igazság, egyszerűen nem tudod felfogni soha az életben, semmilyen áron, hogy valójában te és a hozzád hasonlók támadtok, sértegettek másokat rendszeresen.

De igen, ki fogom kérni magamnak azt, hogy felszínes lennék. Kikérem magamnak azt is, hogy én valami rideg genetikai szelekciót folytatok, náci vagyok, meg egyebek. Kikérem magamnak, hogy azzal, hogy én eldönthetem magam, hogy kit engedek az életembe, elnyomok másokat. Kikérem magamnak azt is, amit pár hete egy pont ilyen témánál írogatott egy ugyanilyen lelkes "társadalomkritikus", hogy a nők szexuális működése egy métely, gyakorlatilag nem szabadna élvezniük a szexet, mivel az tönkreteszi a társadalmat, sőt, akár még az is érthető, hogy bizonyos kultúrákban a csiklótól is megszabadítják őket, hisz azért teszik, mert felismerték a problémát, amikről ők beszélnek.

Mivel tele vagytok gyűlölettel, nem fogjátok fel, hogy mit beszéltek. Nekem ugyan nem vágta ki a csiklómat senki, de azt megélhettem, hogy már tiniként nagyon bele voltam esve egy srácba, aztán egy másik srác próbálkozott, én pedig elutasítottam, mert semmilyen téren nem tetszett. Aztán a srác és a haverjai is ezért úgy tettek, mintha én minimum sarokba kakálással, de inkább anyagyilkossággal buktam volna le azáltal, hogy kiderült, hogy azért nem jövök össze a sráccal, mert NEM TETSZIK. Me'hogy szerintük ő pontosan ugyanazt tudja nyújtani, mint az, akibe én beleszerettem, csak ugye "nekem a külső kell".

Pár ilyen után kialakult bennem az, hogy az, hogy nekem iszonyatosan tetszik egy pasi, és kívánom a szexet, az egy szégyen. Ribis, felületes, buta dolog, amit jobban teszek, ha titkolok, de leginkább elfojtani lenne jó.

Kikérem magamnak azt is, hogy ha engem bántalmazott egy pasi, akkor vagy az az oka, hogy én kiharcoltam magamnak, mert mondjuk nem engedtem valamit neki, amit bezzeg a volt szerelmemnek engedtem/engedtem volna, vagy pedig az, hogy megint engedtem a primitív ösztönlény énemnek, és hiába "nyilvánvaló", hogy rossz lesz nekem, mégis helyes pasit választottam - ezt is csak a ti rétegetektől kaptam meg. Persze egy nem túl vonzó, sikertelen srác sose bántana, ő megbecsülné a nőt, ha végre lenne barátnője, ott van a lehetőség, szóval, ha nem élek vele, az engem minősít.

Gyakorlatilag bármi negatív élmény ért engem bármilyen hímneműtől, a ti klikketek mindig kihozza valahogy, hogy az én hibám, vagy éppen meg is érdemeltem. Legyen szó bármiről.


A helyzet az, hogy elegem lett.

Ha mondjátok ezeket továbbra is, akkor reagálok rá, amit akarok.

Ha viszont összefutok ilyennel élőben, és ott áll neki személyesen engem is sértegetni, arra is ugyanúgy reagálok. Ha már nem marad meg a szavak és gondolatok szintjén, akkor én is erőszakkal reagálok vissza.


Segíteni egyáltalán nem akarok sikertelen pasikon, "inceleken".

Azt, ami szerintem valós segítség lenne (külső, személyiség fejlesztése, szükség esetén szakszerű pszichológiai segítség), azt a legtöbb csuklóból elutasítja, és ha épp olyan kedve van, még az én qrva anyámat, hogy ezeket javasolom.

Nektek vagy az lett volna segítség, hogy ha én magam szétteszem, vagy az, ha mozgalom szerűen buzdítok erre más nőket. De nem, olyanra nem fogok buzdítani senkit, hogy belemenjen olyan viszonyba, ami neki nem esik jól.

Vagy az lenne nektek megoldás, ha a ti kedvetekért átalakulna a komplett társadalom. Erről változó, hogy melyikőtök mennyire drasztikus dolgokat vizionál. De ezeket meg érthető okokból nem fogom támogatni soha. Nem fogok semmi olyan mellé állni, ami az én szabad párválasztásomat sértené, olyat meg főleg nem, hogy a nők ne legyenek anyagilag függetlenek, és ezért nagyobb nyomás legyen érdekből is házasságokba belemenni, ne tudjanak akkor kilépni, amikor akarnak és álljon vissza a régi "rend". És megmondom őszintén, hogy szerintem egyáltalán nem kell csodálkozni, hogy ha ezekhez hasonló vágyakat, törekvéseket közöl valaki, akkor a másik félből kijön a "pszichopata".

2023. máj. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/106 A kérdező kommentje:

93. Na ez a tipikus sírás. Amikor nem teszel semmit és csak megbélyegzed a nőket.


Nőlj fel, kezdj valamit magaddal és lesz is párod.


Először egy jó pszichológus nem ártana. :)

2023. máj. 16. 17:01
 96/106 anonim ***** válasza:
79%
91: A társadalom szerint konnektorba nyúlkálni nem okos dolog. Ha te csakazértis belenyúlsz, mert neked senki se mondja meg, mit csinálj... attól még nem tűnsz okosabbnak :)
2023. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/106 anonim ***** válasza:
50%

96


Azért erre van bizonyíték.

Sok “tanítást” meg csak úgy benyalnak az emberek, elfogadnak gondolkodás nélkül.

Anno azt is elfogadták, hogy a nem árják alacsonyabb rendűek.

Tehát az emberek sok minden hülyeségre fogékonyak.

Napjainban azt is elfogadják, hogy a nem túl dekoratív emberek kevésbé értékesek. Ami úgyszint egy átkozott baromság.

2023. máj. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/106 A kérdező kommentje:

97. Tenni kell érte, nem itt sírni!


Persze, az már sokaknak nem megy.. :)

2023. máj. 20. 10:35
 99/106 anonim ***** válasza:
0%

98


Mit lehet tenni okoska? 19 évesen mit tudsz egy 40 évesnek tanítani?

2023. máj. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/106 A kérdező kommentje:

99. Nem annyi vagyok, de ha 96-ban is születtem volna sem 19 lennék. Hanem lassan 26.



Matek órát nem tudok adni.. :)

2023. máj. 20. 11:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!