Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incelek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incelek miért hiszik azt, hogy minden nő felszínes?

Figyelt kérdés

Rengeteg prostituáltal kapcsolatos kérdés alatt látom, hogy a prosti jó út, mivel minden nőnek nagyon nagy elvárásai vannak, amik szerintük a következőek:


- 185 cm magasság, minimum

- saját lakás

- saját autó

- jó fizetés

- hosszú és vastag farok


És minden olyan felszínes dolog, amit fel lehet sorolni.


Miért hiszik azt, hogy a nők ennyire felszínesek? És hogy csak ennyiből állnak..


Miközben a nők a szex közben sem vizuálisak, ellenben a férfiakkal.


Amiket ide pozitív tulajdonságként tudnék felsorolni, mint amiket igazán keresnek:


- Odaadás

- Szeretet

- Megbízhatóság

- Talpraesettség

- Törődés



2023. máj. 14. 21:18
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/106 anonim ***** válasza:
50%
Ú most nagyon vagányan beszóltál…
2023. máj. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/106 A kérdező kommentje:

101. Nem beszólás volt, csak az igazság.


Látod? Itt kezdődik a baj. Mindenkit lenézel, aki nem te vagy. Ráadásul bunkó a stílusod is.. egy Etikett könyv sem ártana neked. Gondolom a szüleid valamit elfelejtettek..

2023. máj. 20. 12:58
 103/106 A kérdező kommentje:

103. Nem igazán tudod felismerni.


Ha pontosan tudnád mi a magas rezgés szám és a lélek intelligencia, akkor pontosan tudnád kit hogy kell mérni.


De mégsem sikerült.



Ne haragudj, de nem hinném hogy otthon vagy a témában.. :(

2023. máj. 20. 16:14
 104/106 anonim ***** válasza:
0%

De otthon vagyok. Amiket én megtapasztaltam abból a 98% csak a legrosszabb rémálmában kap egy kis kóstolót.

Ismerem az emberi természetet. Akik itt bevédik azt csupán azért teszik mert rajtuk kívül álló okok miatt a többiek validálják őket amiről azt hiszik azért történik mert valamit jól csinálnak, esetleg mert jó belső tulajdonságaik vannak. Holott semmi ilyesmiről szó sincs csupán genetikai szempontból érdemesnek találja a többi ember őt szaporodni ezért segítik neki elérni azt a célt.

Tulajdonképpen a génekről van itt szó és azok továbbörökítéséről az emberek jo 98%-nak esetében. A maradék 1-2% viszont valóban magasabb rezgésszámon létezik és nincs alárendelve ennek a genetikai embertelen játéknak és a többi embert csupán NPV-ként (öntudattal nem rendelkező lényként ) kezeli. Mert ugye a többségeteknek nincs sem lelke sem öntudata csupán szaporodógépek vagytok.

2023. máj. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/106 A kérdező kommentje:

105. Szerencse, hogy nem ismersz.



Te, biztosan nem vagy nagy rezgészámon.



Ha azon lennél, nem mernél ilyen kioktató, bunkó módon viselkedni.



Ha a lelked fele olyan öreg és tapasztalt lenne mint az enyém, talán felismerted volna, milyen tulajdonságokkal rendelkezem.



De én itt befejeztem. Nem vagyok szaporodó gép, gyermeket sem szeretnék pont az ilyen emberek miatt, mint te.. :)



Szép napot kívánok neked!

2023. máj. 20. 18:51
 106/106 anonim ***** válasza:
0%
A magas rezgésszámúakkal gyorsan kapcsolódom. Tehát mivel veled nem ezért esélyes, hogy nem vagy az. Az írásodból süt a sértődöttség, elfogultság és az ego. Amikor levetkőzöd az egod és úgy vizsgálsz meg egy témát talán akkor magasabb rezégsszámon leszel. Addig csupán olyan vagy mint a többi.
2023. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!