Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incelek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incelek miért hiszik azt, hogy minden nő felszínes?

Figyelt kérdés

Rengeteg prostituáltal kapcsolatos kérdés alatt látom, hogy a prosti jó út, mivel minden nőnek nagyon nagy elvárásai vannak, amik szerintük a következőek:


- 185 cm magasság, minimum

- saját lakás

- saját autó

- jó fizetés

- hosszú és vastag farok


És minden olyan felszínes dolog, amit fel lehet sorolni.


Miért hiszik azt, hogy a nők ennyire felszínesek? És hogy csak ennyiből állnak..


Miközben a nők a szex közben sem vizuálisak, ellenben a férfiakkal.


Amiket ide pozitív tulajdonságként tudnék felsorolni, mint amiket igazán keresnek:


- Odaadás

- Szeretet

- Megbízhatóság

- Talpraesettség

- Törődés



2023. máj. 14. 21:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/106 anonim ***** válasza:
76%

Azért hiszik ezt, vagy más hasonló balgaságokat, mert csalódás, visszautasítás érte őket, valószínűleg többször is. És akárhányszor ezt felhozzák, csak annyit kapnak hogy fejlesszék magukat, de konkrétumokat nem kapnak, semmi mankót, kapaszkodót, így ha csinálnak is valamit, csak csaponganak, közben nyilván látják, hogy xy, aki jóképű, magas... Stb sikeres. Az egyetlen hely, ahol jogosnak mondják az érzéseiket olyan fórumok, ahol incelek vannak, és nyilván a nyomor összeköt. És ezeken a helyeken bizony jócskán vannak radikálisok is, és aki erre fogékony, az belecsúszik. Így szinte észrevétlenül radikalizálódnak. Ilyesmin pl egy jó pszichológus rengeteget tud segíteni. Ami a legtöbb incelből valójában hiányzik, az a szociális készség. Hiszen azért a legtöbben ismerünk olyan férfit, aki külsőre nem extra, vagy még kicsit átlag alatti is, nem is gazdag, semmilyen téren semmi extra, kivéve, hogy borzalmasan jó a szociális érzéke. Jó vele beszélni, sokan ismerik, szeretik, és a nagy számok törvénye alapján talált olyan nőt, akár többet is, akivel vonzódnak egymáshoz. Az ilyen férfiak mögött általában egy erős és egészséges psziché van, ami a legtöbb esetben (nem anyagilag, hanem mentálisan) jó családi háttér van, ami ritka, mint a fehér holló, plusz egy kis szerencse, hogy olyan közösségbe került fiatalon, amiben érvényesülni tudott.

Szóval a legtöbb incel rossz közösségbe került, ahova nem tudott beilleszkedni, és a családi háttere is problémás (nem feltétlenül a klasszikus rossz, vagy bántalmazó család, elég ha nem volt megfelelő ismerete a szülőnek neveléssel kapcsolatban, ami azért elég gyakori, hisz nincs tökéletes szülő), és amint kudarcba, sikertelenségbe ütközött nem tudta ezt egészségesen feldolgozni, és eszkalálódott. Én nem mondanám őket rossz embernek, vagy ilyesmi, viszont a felvett viselkedésük toxikus, önpusztító, és nehezen megtörhető. Nyilván van kiút, de az nem a PUA, meg az incel fórumok, hanem egy jól képzett szakember.

2023. máj. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/106 A kérdező kommentje:

25,26



A hozzátok hasonló emberek miatt indult ez a téma.



Polly Lili ha szerinted ciki, az nagy baj. A szexről nyíltan beszélni kell, foglalkozni vele. Ha baj van, nem szakítani hanem megoldani.



Ez a baj sok férfival. Nem nyitottak a szex témával kapcsolatban. Tökre zavarba tudnak jönni, aztán csodálkoznak ha a nő baromi nagy libidóvak frusztrált. Ezeket a dolgokat is meg kell oldani, akárcsak más dolgokat egy kapcsolatom belül.


Kíváncsi lennék, mennyire lennél beszari elmenni egy szexről szóló bodyworkre. Ott nincs köntörfalazád sem semmi egyéb. Nyílt beszéd, beszélgetés, tanácsok.

2023. máj. 14. 22:13
 33/106 A kérdező kommentje:

31. Hidd el, én próbáltam konkrétumot írni nekik, mi az ami külső és belső jó dolog, hogyan lehet fejlődni plasztikai műtét és pszichológusok sora nélkül.



El lettem küldve a fenébe, finoman fogalmazva.. :)


Aztán jött a sírás, hogy ők nem tudnak változtatni. Őszintén, akarnak? :")

2023. máj. 14. 22:15
 34/106 anonim ***** válasza:
21%

#28: "Sok esetben szerintem tökéletesen okot adnak arra az incelek, hogy előítéletessek legyenek velük az emberek."

Ezzel egyetértek, de akkor mi a különbség a 2 oldal előítéletessége között? Az incelek a szövegeik egy részét nem a semmiből veszik. Az, hogy utána milyen szerencsétlenségeket hoznak össze ezekre, az más kérdés. De, az egyik fél előítéletességét alaptalannak tekinteni, a másikét meg nem, elég nevetséges...


"Egyébként persze, lehet itt példákkal dobálózni ami szerinted erősíti a nők felszínességét vagy szava hihetetlenséget, de te nem vagy benne az adott kapcsolatban és nem tudod, hogy mi zajlik ott."

Ugyanaz, mint az előbb: Én sem vagyok benne, ahogy te sem, meg ahogy a többi hozzászóló sem. Az egyik oldal mégis jogosan adja elő magát, a másik nem?


"Szóval előítéletesség vagy sem, ha nem hívnátok magatokat incelnek és mondjuk normálisan próbálnátok meg kommunikálni a nőkkel még az is lehet, hogy találnátok barátnőt."

Mondjuk én pont leírtam, hogy nem vagyok incel, de ez itt amúgy érdekelt valaha is valakit? Ennyire nézitek a válaszok tartalmát. :/

És nem, önmagában kb. semmit sem jelent az, hogy normálisan kommunikál az ember. Ez tök jó, ha barátokat keres, de ennyi. Egy párkapcsolat nem ennyiből áll... Egyszerűen hazugság úgy beállítani, mintha így találna bárki kapcsolatot, ha csak ennyit nyújt. Ez pont olyan általánosítás, mint amit az incelek tolnak... ÉÉÉS ismét a kettős mérce, mint mindenben...


#32: "Polly Lili ha szerinted ciki, az nagy baj. A szexről nyíltan beszélni kell, foglalkozni vele. Ha baj van, nem szakítani hanem megoldani."

Szerintem is kell a szexről nyíltan beszélni, a szakítás sem megoldás (de, néha az). Ettől függetlenül polly lili még mindig hihetetlenül cringe...


"Ez a baj sok férfival. Nem nyitottak a szex témával kapcsolatban."

Máskor meg itt napokon át szidva vannak a férfiak, hogy csak a szex érdekli őket... :D


"Kíváncsi lennék, mennyire lennél besari elmenni egy szexről szóló bodyworkre. Ott nincs köntörfalazád sem semmi egyéb. Nyílt beszéd, beszélgetés, tanácsok."

Személy szerint semennyire. Miért lennék az? Szeretem a szexet és érdekel is. Ettől még nem jönne be ott sem minden, ahogy polly lili sem jön be.

2023. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/106 anonim ***** válasza:
3%

#30


Jó, hogy nem érted, hogy is érthetnéd......


Én biztos nem fogok kitenni egy gyereket annak, amit én éltem át, és mivel nem vagyok időutazó, sem jövőbelátó, hogy megtörténik vagy sem, jobb a békesség, és inkább maradok a s*ggemen.


....hogy is érthetnéd, sajnos nemrégiben csaltak meg, és eléggé....eléggé belém égett ez a forgatókönyv, mindig mondtam a páromnak, hogy ha valamit, akkor azt akarom elkerülni, hogy egy harmadik miatt keljen szenvedünk, családalapítás után meg a gyereknek....ez nem lenne fair, persze mondta, "persze, persze, én is így akarom, ezt akarom" de a háttérben belógott egy pénisz és véletlenül beleesett....és beleszeretett, szóval lehet kicsit éles lettem és sarkos, de bebizonyosodott, hogy egy nőben sem lehet megbízni.

2023. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/106 anonim ***** válasza:
81%

"Máskor meg itt napokon át szidva vannak a férfiak, hogy csak a szex érdekli őket... :D"


Komolyan nem érted, mi a baj? Ne az érdekeljen, hogy hova dughatod meg verheted, hanem hogy mindkettőtöknek jó legyen a szex. Baromi egyszerű felfogni.

2023. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/106 anonim ***** válasza:
69%
#36: Akkor írjuk már úgy... És eleve, minden szexuális tartalmú helyen több a férfi. Nem, nem csak olyan, akit az érdekel, hogy neki jobb legyen. Esetleg te is ülj már le férfiakkal beszélni, hogy mennyire tudnak kommunikálni szexről a nőkkel... Sokkal több szexuális téren a gátlásos nő, mint a gátlásos férfi.
2023. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/106 anonim ***** válasza:
84%

#35


Sajnálatos, hogy ilyen sérelem ért és elárult valaki, de ebből még nem következik az, hogy mindenki ilyen lenne és mindenki ezt tenné. Ez most igazából a rasszizmus tipikus példája, hogyha egy bántott akkor az összes fog és az összes ilyen.


Azárt más az előítéletesség, mert még az aki magát incelnek nevezi az egyszerűen okot ad rá, hogy előítéletessek legyenek vele, mivel maga a megnevezés egy hatalmas negatívum az emberek szemében és igazából általában egy rossz viselkedési forma is társul ez mellé..


A nők felé szóló előítéletesség (ami egyébként férfiak felé is ugyanúgy megvan, de most nem ezt taglaljuk) pedig egy olyan dolog ami igazából.. kevésbé jogos. Azért van az előítélet, mert ő nőnek született és kész, vége pont. (De mondom, sokszor olvastam már hasonlót, hogy minden férfi megcsalja a párját és rohadék stb.. csak a szexre megy, szóval ez mindkét oldalon megvan..)


Szóval itt te olyat állítasz szemben egymással ami egy amolyan "nem tehet róla" és "szándékosan tesz érte" hogy előítéletet kapjon.


Jobban nem tudom elmagyarázni.

2023. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/106 anonim ***** válasza:
17%
Kicsit OFF, de ami megcsalásról én tudok, ott 80%-ban a nő k*rt félre. És itt is ezt olvasom, azért ez kicsit fura nekem...
2023. máj. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/106 anonim ***** válasza:
81%

"Akkor írjuk már úgy..."


Jaj, ne játszd már, hogy szájbarágás nélkül nem érted meg a legegyszerűbb dolgokat. Tudom, könnyű eljátszani, hogy nem tudod, mi van, hisz akkor nem kell semmit sem csinálni, de akkor nyávogni sem ér. Kuurva unalmas már ez a játszmázás.

2023. máj. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!