Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incelek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incelek miért hiszik azt, hogy minden nő felszínes?

Figyelt kérdés

Rengeteg prostituáltal kapcsolatos kérdés alatt látom, hogy a prosti jó út, mivel minden nőnek nagyon nagy elvárásai vannak, amik szerintük a következőek:


- 185 cm magasság, minimum

- saját lakás

- saját autó

- jó fizetés

- hosszú és vastag farok


És minden olyan felszínes dolog, amit fel lehet sorolni.


Miért hiszik azt, hogy a nők ennyire felszínesek? És hogy csak ennyiből állnak..


Miközben a nők a szex közben sem vizuálisak, ellenben a férfiakkal.


Amiket ide pozitív tulajdonságként tudnék felsorolni, mint amiket igazán keresnek:


- Odaadás

- Szeretet

- Megbízhatóság

- Talpraesettség

- Törődés



2023. máj. 14. 21:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/106 anonim ***** válasza:
38%

#38: Nem tehet és tehet róla? Tehet arról valaki, ha ronda és ezért nem talál társat?

Lehet húzogatni a dolgokat, de itt inkább szimplán a szimpátiáról van szó. És az a helyzet, hogy ha megnézzük, a legtöbb előítéletnek van alapja. Pl. ha megnézem az inceleket, 90%-uk tök egyforma. Ha megnézem a nőket, szintén. Ha megnézem a férfiakat, ők is. Egyszerűen hiába tehet-nem tehet dolog van, az emberek sablonokból állnak többnyire.


#39: Én is több félrelépő nőt látok már jó pár éve, de ez itt már nőgyűlöletnek számít és eltörölnék az itteni felhasználók ezeket a tapasztalatokat...

2023. máj. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/106 anonim ***** válasza:
74%
Igazából minden ember felszínes.
2023. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/106 anonim ***** válasza:
57%
#42: Így van, majdnem mindenki. A vicces az az egészben, hogyha itt ezt nőkről írják le, közfelháborodás van, de ha férfiakról, akkor azt leokézza a többség.
2023. máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/106 anonim ***** válasza:
34%

A környezetemben én is csak nőkről tudok, akik megcsalták a pasit.

Elő példa, barátnőm anyja megcsalta az akkori párját, kiderült, a barátnőm őrjöngve, hogy ő "ezt sosem képzelte volna el az anyjáról, úristen, Jézusom, Mária, József gyere le fúj, de undorító, ő ilyet akkor sem tudna tenni ha megölnék, hogy ő megcsaljon valakit, SOHA!!!"

Hát....rá másfél évre összehozta a dolgot és megcsalt. 😅😂

Úgy bánom, hogy azt a kirohanását nem vettem fel videóra, vagy hangfelvételre,

2023. máj. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/106 A kérdező kommentje:
39. A legtöbb topikban férfiak sírnak hogy a nő nem ad puncit. Vajon miért?:/
2023. máj. 14. 23:02
 46/106 anonim ***** válasza:
31%
#45: Mert férfiként nehezebb a társkeresés és a szex összehozása. Logikus, nem? Vagy mit szerettél volna ebből kihozni?
2023. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/106 anonim ***** válasza:
62%

41-es jól írta.

Saját példa, amiket leírtál hogy szerinted keresnek a nők, mind tudnám biztosítani. Sőt ennél sokkal többet is.

DE el sem jutok odáig, hogy meg tudjam mutatni ezeket, mert a nők meg sem akarnak ismerni. Azért amilyennek születtem.

Randira nem jönnek el velem, mert odáig el sem jutok.

Külső alapján ítélkeznek, és onnantól teljesen mindegy mit csinálsz.

Régen nagyon sok éven keresztül szinte mindennap jártunk el haverokkal valamerre, természetesen nőkkel is próbáltunk ismerkedni.

Nagyon sok embert ismertem, sok haverom volt.

Sok sztorit tudnék mesélni, mert millió hasonló volt.

Csak egy a sok közül:

- volt egy nagyon szerény, tök aranyos német lány így ismerősi körben.

- kulturáltan, értelmesen, normálisan próbáltam hozzá közeledni, szépen fokozatosan.

- már az elején leépített, pedig tényleg semmi rosszat nem mondtam neki, sőt még haverok is próbáltak segíteni benne(amiről a lány nem tudott egyáltalán).

- volt egy nagyon jóképű, izmos belga srác a haveri körben, és egyik este közös rendezvényen voltunk.

- Dumáltunk a csajokkal is, ahol ez a csaj is ott volt, de eléggé lekoptató stílusban viselkedtek velünk.

- A belga srác látta ezt, hogy eljöttünk onnan, és odament ő ahhoz a csajhoz.

- Fél óra múlva már egymás szájában voltak, egy óra múlva már vitte haza a csajt.

Ismertem a belga srácot is, semmi extra tudása nem volt, nem is volt valami túl okos sem, csak külsőben volt nagy előnye.

Ennyit számít.

Mint írtam, millió hasonló sztorim van, amik pont ugyanezt igazolták.

Társkeresőn évek óta 0 matchem van, pedig nagyon jó képeket is tettem már ki, leírást is változtattam, mindent.

0 eredmény.

Tehetek róla, hogy olyan genetikával és külsővel születtem, ami a nőknek nem tetszik? Nem.

2023. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/106 A kérdező kommentje:
44. Akkor olvasgassatok Gyakorin, hogy menji férj csalja a párját amiért a párja már lehet nem kívánja őket. Sokan 40 felett már lerobbannak. Bár a fiatalok többsége sem tesz nagyon magukért. Pedig a sport nem nagy áldozat.. nem azt mondom, ne legyen senki Kathi Béla 2.0, mert az baromira sok.
2023. máj. 14. 23:33
 49/106 anonim ***** válasza:
73%

#48: Itt olvasgassunk? Akkor bizony olvasgathatjuk a másik oldalt is ám...


És az edzés... Hát, én edzettem. Az pont jobban megmutatta, hogy mennyire felszínesek a nők.

2023. máj. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/106 A kérdező kommentje:

49. Ép testben, ép lélek.


De semmi baj, elnézzük neked. :)

2023. máj. 14. 23:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!