Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incelek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incelek miért hiszik azt, hogy minden nő felszínes?

Figyelt kérdés

Rengeteg prostituáltal kapcsolatos kérdés alatt látom, hogy a prosti jó út, mivel minden nőnek nagyon nagy elvárásai vannak, amik szerintük a következőek:


- 185 cm magasság, minimum

- saját lakás

- saját autó

- jó fizetés

- hosszú és vastag farok


És minden olyan felszínes dolog, amit fel lehet sorolni.


Miért hiszik azt, hogy a nők ennyire felszínesek? És hogy csak ennyiből állnak..


Miközben a nők a szex közben sem vizuálisak, ellenben a férfiakkal.


Amiket ide pozitív tulajdonságként tudnék felsorolni, mint amiket igazán keresnek:


- Odaadás

- Szeretet

- Megbízhatóság

- Talpraesettség

- Törődés



2023. máj. 14. 21:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/106 anonim ***** válasza:
45%

Mert az incekeket csak az ilyen felszínes nők, meg a prostik erdeklik. Ebből következően vagy csak prostival voltak meg, vagy csak kepernyőn láttak pucér nőt.

Beszélgetni meg nem fognak egy normalissal se, mert az nem tetszik. Az instracicak meg nem allnak szóba egyszerű emberekkel.

2023. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/106 anonim ***** válasza:
67%

Kezdésnek: szerintem nagyon nagy leegyszerűsítés az itteni közfelfogás, hogy az incelek azért lettek azok, mert nőgyűlölők és belül (is) defektesek. Ez kb. olyan, mint a hajléktalanokra azt mondani, hogy azért azok, mert alkoholisták. Holott, gyakran az ok és okozat fordítva van (de nem minden esetben).


Szóval, ők a sok sikertelenség miatt lassan keseredtek meg. Természetesen ilyenkor elkezdi mindenki keresni az okokat, ők is, hogy mi lehet a sok kudarc oka. Aztán a legkényelmesebb, saját belső integritást megőrző magyarázat az, hogy a nők a hibásak, mert felszínesek, illetve a világ, mert megengedte a nőknek, hogy csak felszínes értékek mentén válogassanak.


Például most írtad, hogy fontosabb az odaadás, szeretet stb., de ők erre azt mondják, hogy lóf@szt, mert még esélyt sem kaptak arra, hogy megmutassák, ők is tudnak szeretni, odaadóak lenni stb. Amit ők kaptak esély helyett az csak a tömény elutasítás, a sok "van barátom", "kösz, de nem", ghosting, vagy 0 közeli értesítés az appokon.


Szóval, ez sokkal komplexebb téma és a saját szemszögéből mindkét félnek igaza van.


35F

2023. máj. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/106 A kérdező kommentje:

6. Képzeld el, Polly Lilit követem. Ha akkora Adonisz vagy, biztosan ismered őt. Az egyik tanítványa ad nekem tanácsokat, hogy én is jobb legyek és a párom is.



Nem mondtam hogy nekik nem kell, de egy jó fenék vagy mell és áll is a pénisz. Egy nőnek azért ennél több kell.. :/


7. Imádom a hozzászólásaidat, mert mindenben van ráció amit írsz. Ment a zöld neked is. :)


8. Azok felszínesek, akik nem tudják milyen egy igazi kapcsolat, szerelem, jó szex. Ez nem csak a külső szemrevétele, hanem folyamatosan fejlődni kell szexuálisan is.



Számomra vonzóbb az, aki tudja mit kell egy nővel tenni és odaadó, mint egy 185 centis Chad, aki a farkát sem tudja használni és önző. Na látod, nem mindenki egyforma.. :(



9. Kifejtettem, mire gondolok.

2023. máj. 14. 21:34
 14/106 Kitana. ***** válasza:
97%
Nőkét mondom, hogy baromságokat írsz, kell nekünk is a látvány, viszont az incelek ott hibáznak, hogy szerintük csak az kell, mikor valójában az is kell, meg a többi dolog is, amit írtál, csak nem attól, aki nem jön be.
2023. máj. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/106 A kérdező kommentje:

10. De ha szép a férfi -vannak tényleg szép férfiak, de egyébként a sármos szót használom- akkor nem is baj ha az ágyban béna és önző?


Most komolyan?

2023. máj. 14. 21:38
 16/106 A kérdező kommentje:

14. Nem állítom hogy nem kell, de kérlek olvasd el amit írtam.


Helyes külső belső nélkül sokat nem ér. Azokat sem értem, akik meg csak erre mennek, mindkét nemnél..

2023. máj. 14. 21:38
 17/106 anonim ***** válasza:
86%

"De ha szép a férfi -vannak tényleg szép férfiak, de egyébként a sármos szót használom- akkor nem is baj ha az ágyban béna és önző?"


Ezt ki mondta? Most ugyanazt a hibát követed el, mint az incelek, odateszed a "csak" szót, ahol nincs.


A külső IS és a belső IS fontos. A látvány és az érzés IS.

2023. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/106 anonim ***** válasza:
76%

Egy nőt sem ismernek közelebbről, ezért tudat alatt a saját felszínes érzelmi világukat vetítik ki rájuk.


Egy incelt sem hallottam még a nők belső értékeiről beszélni. Amikor arról panaszkodnak hogy milyen nőktől nem kapnak figyelmet, akkor a vékony/fiatal/csinos "bombanőkről" beszélnek, és sosem azt fájlalják, hogy nincs mellettük egy intelligens, megbízható, vicces nő.

Emellett pedig önmagukat is sekélyes okok miatt gyűlölik. Kisebbségi komplexusuk van az alacsony fizetésük miatt, vagy a külsejük miatt, de belsőre nem találnak magukban problémát (pl napi szinten provokálják/ócsárolják a neten a nőket, alig mozdulnak ki otthonról, nem csak hogy párjuk nincs, de barátjuk is alig, stb)


Aki ennyire üres, az mást is csak üresnek tud látni.

2023. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/106 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nőként fontos a látvány is. Mindig is az volt. Rengeteget hozzátesz a szexuális életemhez, hogy vonzónak tartom a férjemet; a mimikái és bizonyos gesztusai így sokkal jobban izgatnak, mintha olyan tenné ezeket, akit nem tartok külsőleg vonzónak.
2023. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/106 anonim ***** válasza:
84%

#12 vagyok: Kérező, ne játsszuk már a naivat/álszentet a külső (ideértve az egzisztenciát is)-belső vonatkozásában. Mindenki tudja, hogy mindkettő fontos, max. egyeseknél mások a prioritások.


Az viszont tény, hogy ismerkedéskor csak a külsőt látja az ember, ezért csak ez alapján tud szelektálni. Utána pedig reménykedik, hogy a belső is rendben lesz, de ez csak az ismerkedés/kapcsolat során fog kiderülni...

2023. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!