Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incelek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incelek miért hiszik azt, hogy minden nő felszínes?

Figyelt kérdés

Rengeteg prostituáltal kapcsolatos kérdés alatt látom, hogy a prosti jó út, mivel minden nőnek nagyon nagy elvárásai vannak, amik szerintük a következőek:


- 185 cm magasság, minimum

- saját lakás

- saját autó

- jó fizetés

- hosszú és vastag farok


És minden olyan felszínes dolog, amit fel lehet sorolni.


Miért hiszik azt, hogy a nők ennyire felszínesek? És hogy csak ennyiből állnak..


Miközben a nők a szex közben sem vizuálisak, ellenben a férfiakkal.


Amiket ide pozitív tulajdonságként tudnék felsorolni, mint amiket igazán keresnek:


- Odaadás

- Szeretet

- Megbízhatóság

- Talpraesettség

- Törődés



2023. máj. 14. 21:18
 81/106 anonim ***** válasza:
71%

79


Nem.

De a fordítottja sem igaz. Hányingerem van attól, hogy ha felszínesnek, lelkileg alantasnak van bélyegezve valaki azért, mert olyan párt szeretne, aki külsőre is tetszik neki, tud hozzá vonzódni. Vagy attól is, amikor valakinek a párkapcsolati/ismerkedési problémáira az a reakció, hogy ha belsőre normálisat, hűségeset akar, akkor nem a jó kinézetűek között kell keresgélni. Vagy amikor úgy kezelnek egy nőt, hogy ha a jóképűek közül válogat, akkor önként mond igent a megcsalásra, vagy arra, hogy csak szexre fogják használgatni. Hogy mindig az a vége, hogy ha mi megbecsülést és komoly kapcsolatot akarunk, akkor az bizony azzal fog járni, hogy nem fogunk túlzottan ráizgulni a párunkra, meg kell alkudni a jó célért.

Az is ugyanilyen hányinger, amikor fordított nemekkel történik. Hogy ha egy nő szép, pláne ha még energiát is tesz a külsejébe, netán nagyon csinosan öltözik, dolgozik az alakján, tudatosan étkezik, kissé többet költ bőrápolásra, szép a sminkje, stb., azzal biztos nem lesz beszédtéma, max. dugni jó, de komolyra nem, nem ilyet képzelnek a gyerekeik anyjának, stb.


Akkor, hogy valakiből csak annyit látok, hogy szerintem nem néz ki jól, még nem következtetek arra, hogy fejben nincs rendben.

De ha akár csak egy mondatot szól általánosságban a "női felszínességről", vagy akár egy olyan megszólalása is van, hogy ő azért nem kell a nőknek mert ilyennek vagy olyannak született, vagy hogy ő túl jó, túl tisztességes erre a világra, akkor viszont 99,9%, hogy egy hulladék a személyisége, és igen, ennek megfelelően is fogom kezelni.

2023. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/106 anonim ***** válasza:
91%

80


Kicsit túl sok a leütött karakter, sarkítás, téveszme, mikor csak annyi a lényeg, hogy zavar téged, hogy a nőknek is lehet már saját akaratuk, élvezik a szexet, és azok a szemetek ráadásul nem minden férfival élvezik, hanem azokkal, akik tetszenek nekik. :D

Hát bocs, de én senki utálatát nem fogom saját magam felé megérteni, ha azért teszi az illető, mert azzal akarok lenni, aki vonzó.

2023. máj. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/106 anonim ***** válasza:
20%

82


“ Hát bocs, de én senki utálatát nem fogom saját magam felé megérteni, ha azért teszi az illető, mert azzal akarok lenni, aki vonzó.”


Az a baj, hogy neked ugyanaz a vonzó mint Julcsinak, Katinak és Noéminek. Miért is? Miért nem kicsit diverzifikáltabb az ízlésetek?

Igazából ezért vagytok felszínesnek nevezve, nem azért mert szexuális vonzódni szeretnétek, tehát mert csak egy típushoz tudtok szexuálisan vonzódni. Emiatt sok férfinak esély sem jut. Ne mond, hogy ez rendjén van mert nincs. Ez semmi más csak szexuális szelekció, génszelekció.

Minden embernek jogos igénye a párkapcsolat, szex, család, gyerek.

Ha nem kapja meg önhibán kívül had rághasson már be, ne tiltsd meg neki. Minek éljen le egy életet úgy, hogy végignézi mint pár privilegizált halomra töcsköli egymást neki meg nem jut semmi.

Ez semmilyen szempontból nem állja meg a helyét, a tiltakozás természetes. Az meg, hogy ösztön nem valami jó kifogás.

2023. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/106 anonim ***** válasza:
71%

" Miért nem kicsit diverzifikáltabb az ízlésetek?"


Nézd, én nem fogom igazolni a h.ülyeséged, szóval tőlem aztán hiába kérdezel ilyeneket.

Kérdezd az anyukádtól.


Amúgy pont annyira változatos a nők ízlése, mint a férfiaké. Mindenkiét alakítja az adott kor szépségideálja, de vannak mellé egyéni preferenciák. Van millió férfi, akikért más nő odavan, de nekem nem tetszik, és olyan is van, aki nekem nagyon tetszik, de csomó nőben nem mozgat meg semmit.

Pl. nekem Jason Momoa abszolút nem az etalon, de iszonyatos sok nőnek bejön.

A párom is olyan, hogy van egy bizonyos réteg, akinek bejön, de olyan is, akiknél szóba sem jöhetne.


"Igazából ezért vagytok felszínesnek nevezve,"


Majd én is nevezlek titeket mindenfélének, semmi gond. :)


" tehát mert csak egy típushoz tudtok szexuálisan vonzódni"


Még én magam sem csak egy típushoz vonzódom, nemhogy az összes különböző nő.

Tetszett már szőke, barna, vörös, fekete hajú, ovális fejű, kockafejű, lófejű, aranyos arcú, "fura" fejű, nagyszemű, kisszemű, ajtókilincs orrú, piszeorrú, nagyfülű, kisfülű, izmos, sportos, sovány, kocka szemüveges, metálos, néger, félvér, ázsiai, hosszú hajú, rövid hajú, stb. stb.

Nem, nem arról van szó, hogy "elfogadtam", mert "nem a külső a lényeg", hanem TETSZETTEK, megnéztem őket magamnak.



"Ez semmi más csak szexuális szelekció, génszelekció."


Nevezheted, ahogy akarod, megrendülni nem fogok. Ha pedig valaki eljut olyan szintre, hogy annyira bemeséli magának ezt, hogy egálban vagyunk, amiért én ilyen "erkölcstelen vagyok", és ő cserébe letaperol a "jogos igényei" miatt, akkor széttöröm vagy széttöretem a kezét.

Egyszerű. Gondolni bármit lehet, gondolatrendőrség nincs, csak maradjon meg ott. Sok vizet úgy nem zavar. :)


"Minden embernek jogos igénye a párkapcsolat, szex, család, gyerek."


Nem "jár" nem követelheti.


"Ha nem kapja meg önhibán kívül had rághasson már be, ne tiltsd meg neki."


Magában azt csinál, amit csak akar.

De ha személyesen rám rád be, és közli is, akkor ő meg ne tiltsa meg azt, hogy a büdös, retkes, utolsó qrva anyjába kérjem ki magamnak, és onnantól úgy bánjak vele, ahogy kedvem van.


"Ez semmilyen szempontból nem állja meg a helyét, a tiltakozás természetes. "


Az én tiltakozásom is természetes az ellen, hogy szexuális izgalom nélkül legyek megbszva, vagy épp olyan emberrel kelljen együttélnem, akihez az égvilágon semmi kedvem nincs.

Onnantól, hogy NEKEM nincs kedvem xy-al lenni, nem kívánom, nincs tovább a történet. Én nem tettem ellene semmit, nem csináltam semmi erkölcstelent.


Én is pont ugyanúgy csak szeretetre, párkapcsolatra, szövetségre, boldogságra, összetartásra vágytam mindig is, amióta csak fogalmam van, mik ezek a dolgok, ilyen kapcsolatban is élek már elég régóta. Családot is szeretnénk hamarosan.

Na de nem lesz egy morzsányi bűntudatom amiatt, hogy nem azokkal élek kapcsolatban, akiket elküldtem, és ők megsértődtek ezen, hanem szerettem annyira saját magam is, hogy eljött az a pillanat, hogy csak úgy mentem bele kapcsolatba, hogy az nekem is jó volt, nem volt hiányérzetem, nem kellett mélységesen megalkudnom.

2023. máj. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/106 anonim ***** válasza:
5%

"Egyszerű. Gondolni bármit lehet, gondolatrendőrség nincs, csak maradjon meg ott. Sok vizet úgy nem zavar"



Az a baj, hogy ha sokan gondoljak ugyanazt egyszerre, abbol elobb-utobb politikai mozgalom lesz. Ugy mar lehet zavargatni a vizet :)



38F incel

2023. máj. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/106 anonim ***** válasza:
5%

84


Te egyébként tudod, hogy rejtett pszichopata vagy? Abból is az erőszakra hajlamosabb?


Rendesen követeled, hogy megkapd az engedély erőszakos pszichopata éned szabadjára engedéséhez.


Nem, nem minden pszichopata sorozatgyilkos bűnöző. Van akik színlelik a normalitást…

2023. máj. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/106 anonim ***** válasza:
5%

85


Helyes észrevétel. Neki nem okoz semmiféle lelkiismereti problémát mások erőből való elnyomása amíg neki jól megy és mindene megvan ami kell (ha nem lenne ő sem lenne más mint mi csak ugye az álszentség nagy úr) de a fagyi visszanyalhat és a nagy mellény meg szívtelen erőszak sokszor fordult már az ilyen emberek ellen.

2023. máj. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/106 A kérdező kommentje:
80. Szerencse, hogy amit te állítasz, az maximum a nők 5%-a.
2023. máj. 16. 15:24
 89/106 anonim ***** válasza:
5%

Igazából az ilyen 84-es féle annyit tesz, hogy tovább hergel mert élvezi a betegje. A láncra kötött kutya mit tesz ha sokáig hergelik? Persze, hogy harapni kezd.

Na most ha ilyen empátiamentes, pszicho hajlamúaknak kell visszaharapnom semmiféle lelki problémát nem fog okozni.

2023. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/106 A kérdező kommentje:

89. Szerintem sem okés ahogy gondolkodsz. Csak jelenleg nincs időm kifejteni.



De nem a másiknak van problémája.



Neked nem csak másokkal, de magaddal is problémád van. Először ezt oldd meg, utána kezd dicsőítő diskurzusba, hogy a nőknek biztos 10/10 ugyanaz a férfi tetszik és miért.


Ne is haragudj, de a siralmas értékelésed mellett a válaszaid is azok, emellett laposak is.

2023. máj. 16. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!