Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incelek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incelek miért hiszik azt, hogy minden nő felszínes?

Figyelt kérdés

Rengeteg prostituáltal kapcsolatos kérdés alatt látom, hogy a prosti jó út, mivel minden nőnek nagyon nagy elvárásai vannak, amik szerintük a következőek:


- 185 cm magasság, minimum

- saját lakás

- saját autó

- jó fizetés

- hosszú és vastag farok


És minden olyan felszínes dolog, amit fel lehet sorolni.


Miért hiszik azt, hogy a nők ennyire felszínesek? És hogy csak ennyiből állnak..


Miközben a nők a szex közben sem vizuálisak, ellenben a férfiakkal.


Amiket ide pozitív tulajdonságként tudnék felsorolni, mint amiket igazán keresnek:


- Odaadás

- Szeretet

- Megbízhatóság

- Talpraesettség

- Törődés



2023. máj. 14. 21:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/106 anonim ***** válasza:
98%

Teljesen mindegy azon vitázni, hogy mi kell egy kapcsolathoz, mert annyira el tud térni személyenként, hogy az valami fenomenális. Alapvetően azért általánosságban elmondható, hogy a jól működő párkapcsolathoz a kölcsönös vonzalom és az egymás iránti tisztelet és szeretet az meg kell, hogy legyen. Aki mást mond az egyszerűen hazudik. Persze lehet úgy is kapcsolatban lenni, hogy nem működik a szex vagy nem szeretetitek egymás társaságát csak annak nem látom alapvetően értelmét.


és.. ez csak a jéghegy csúcsa.. vagy valami ilyesmi..


Ezen kívül fontos, hogy jól tudjatok együtt működni, tegyetek egymásért, ne áruljátok el egymást, tudjatok együtt élni, legyenek közös terveitek.. stb. tényleg nagyon sok minden van. Szeressétek egymás személyiségét.. le se tudnék kb minden írni, mert nem is lehet szerintem, mert annyi minden meg tudja határozni ezt.



A gond azzal van, hogy valaki azon lovagol, hogy alfának kell lenni és akkor minden probléma megoldásra kerül vagy csak szimplán amikor az anyagi javakkal jönnek. Persze biztos van az a réteg, hogy lehet találni barátnőt pénzzel, de azért nem biztos, hogy ez a legértelmesebb módja egy párkapcsolat fenntartásának.

2023. máj. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/106 A kérdező kommentje:

20. Egzisztencia azért elérhető.. lehet tenni érte és később is lehet jobb állása valakinek.


Miért lenne ez annyira fontos? Ráadásul a saját lakás, főleg az autó. Autó miért? Mert ennyire ellustultak az emberek? :/


Akkor még tökre megértem, mint ami nálunk van. Értem jön, mert nincs busz és egy másik ország szélén lakik.. de amikor 5-10 km van két ember között?

2023. máj. 14. 21:47
 23/106 anonim ***** válasza:
97%

#18


Mert az a hír járja, hogy a nőknek nincsenek belső értékei.. mivel úgyis ugyan oda jutunk, hogy csak a pénz, az egzisztencia és a külső számít. :D

2023. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/106 anonim ***** válasza:
96%
(Mármint ilyen incel/pua és hasonló elmebajos körökben.)
2023. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/106 anonim ***** válasza:
20%

"Képzeld el, Polly Lilit követem. Ha akkora Adonisz vagy, biztosan ismered őt. Az egyik tanítványa ad nekem tanácsokat, hogy én is jobb legyek és a párom is."

Hú... Ha a magyar net egyik legkínosabb személyét követed, szerintem tök felesleges neked bármit is írnunk. Fura, itt sokunknak nem kellett tanács, mégis tök jó szexben volt részünk.


"Nem mondtam hogy nekik nem kell, de egy jó fenék vagy mell és áll is a pénisz. Egy nőnek azért ennél több kell.. :/"

Hát, mondjuk az incelek is ezt mondják... Kell pl. a pénztárca... :D

Egyébként a nők is ugyanúgy begerjednek a jó külsőre, csak nekik magasabban van a léc.


"Azok felszínesek, akik nem tudják milyen egy igazi kapcsolat, szerelem, jó szex. Ez nem csak a külső szemrevétele, hanem folyamatosan fejlődni kell szexuálisan is."

Akkor most itt hol a probléma? Az emberek többsége ez alapján felszínes. Mondjuk, felszínesen is lehet egy kapcsolat igazi, szerelmes és jó szexel teli...


"Számomra vonzóbb az, aki tudja mit kell egy nővel tenni és odaadó, mint egy 185 centis Chad, aki a farkát sem tudja használni és önző. Na látod, nem mindenki egyforma.. :("

Nincs ezzel semmi gond. De, mit gondolnál akkor, ha ugyanezt hallanád a nők 90%-tól, de nem ezt látnád utána tőlük? Nagyon szépek a szavak, de esetleg nem gondoltál még arra, hogy a kérdésedben rejlő ellentmondást feloldja az, hogy a szavak nem egyenlőek a tettekkel?

Tök jó példa egy csaj ismerősöm, aki pont nemrég pasizott be. Ő nagyon lelkesen előadta jó pár hete a társaságunkban, hogy neki a belső a fontos és nem számít annyira a külső, nem fontos neki pl. hogy izmos legyen a pasi. Hát, eddig minden exe izmos volt és elég sokan nagy parasztok. Most összejött egy szálkásan izmos focistával, aki elég sokszor tojik rá. Szerinted, mennyit ért a szava? Ez is olyan dolog, ami mindenkire jellemző: NEMTŐL FÜGGETLENÜL az emberek többségének az önismeret sehol sincs...



Egyébként érdekes megnézni az inceles beszélgetések többségét az oldalon. Adottak az incelek, akik előítéletesek. Meg adottak azok, akik velük szemben előítéletesek. Nem érzitek a 2 oldal közti hasonlóságot?

2023. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/106 anonim ***** válasza:
27%

Mert minden nő felszínes, előbb utóbb kiütközik a nőkben sajnos ez és nem zavarja őket az sem, ha már családot is alapítottak, ha jön egy jobb, aki érzelmeket vállt ki belőlük, eldobják, viszik magukkal a gyereket, egy szebb élet reményében, de a szebb életből csak az lesz, hogy az új pasi nem is annyira jó, a gyerek meg fogadja el azt, hogy potapja lett, az igazi meg hétvégente jön hozzá.


1. Ezért tettem le arról, hogy én valaha is gyereket vállaljak, ezért nem szeretnék gyereket, mert én gyermekkoromban ezen mentem keresztül, és ismerem ezt a nem túl kellemes oldalát az életnek.


2. Fentebb írtam, hogy a nőkben előbb utóbb sarjadzani kezd a vágy, hogy egy másik pasi talán még magasabb szintre tudná emelni, hogy egy másik pasi talán sokkal jobban becsülné, sokkal jobban szeretné (miközben alapból szerette és tisztelte a párja), de mindig ott a "de" a nők részéről. Ezért tettem le a párkapcsolatról.


3. Minek adjak bele száz százalékot, minek, miért szenvedjek én azért, hogy felépítsek egy kapcsolatot, érzelmileg, lelkileg, testileg stb szinten, hogy aztán egy vágy a párom részéről tönkrebssza.


Ez a három pont jellemez engem, hogy miért nem akarok párkapcsolatot, nem érdemes időt, érzelmet, energiát a nőkbe ölni, mert sajnos nem tudják tisztelni azt, amit teszel értük, mert jön egy másik pasi, aki felülmúl, és onnantól nem nézik, hogy család, évek, közös ház, közös jövő, közös múlt, megélt, átélt élmények/történések stb....csak az van, hogy az a pasi olyat mozgatott meg bennük amit már rég éreztek...aztán jön a forgatókönyv.......kell ez nekem?


NEM!

2023. máj. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/106 anonim ***** válasza:
27%
Kontrakérdés: Az itteni emberkék miért hiszik azt, hogy csak az incelek látják az emberek felszínességét?
2023. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/106 anonim ***** válasza:
69%

#25


Sok esetben szerintem tökéletesen okot adnak arra az incelek, hogy előítéletessek legyenek velük az emberek. Mármint az egy dolog, hogy nem tudsz párt találni, mert valami gond van a külsőddel vagy a belsőddel, de alapvetően ezt így kiakasztani magadra, hogy "én már pedig incel vagyok" az nem egy túl előnyös dolog. Mármint úgy a társadalomnak nincs túl sok pozitív gondolata a szó hallattán, tehát saját magad alatt ásod a gödröt azzal, hogy ellátod magad ezzel a jelzővel..


Egyébként persze, lehet itt példákkal dobálózni ami szerinted erősíti a nők felszínességét vagy szava hihetetlenséget, de te nem vagy benne az adott kapcsolatban és nem tudod, hogy mi zajlik ott. Nem alap dolog az, hogy aki tényleg jól néz ki és izmos az már tapló is és nem szeretheti a barátnőjét. Ez csak amolyan incelhiszti, hogy még ők a kedves aranyos szerethető udvarias jófiúk akik sose kellenek a nőknek, de ezzel ellentétben a magas izmos férfiak igen, még akkor is, ha amúgy szarik rájuk.


Szóval előítéletesség vagy sem, ha nem hívnátok magatokat incelnek és mondjuk normálisan próbálnátok meg kommunikálni a nőkkel még az is lehet, hogy találnátok barátnőt. (ha csak nem valami nagyon komoly mentális betegséggel küzdőtök a háttérben.. vagy már elérte a személyiségetek a gyűlölködő szintet)

2023. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/106 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, leírtad azt, TE hogy látod a világot, valamiért ráhúztad minden nőre, és most értetlenkedsz.
2023. máj. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/106 anonim ***** válasza:
83%

#26


Gyakorlatilag ugyan azt írtad le egy kicsit másként, mind a három pontban. De igazából ez egy olyan dolog amit te és senki más sem tudhat előre, hogy valakivel hogy alakul a párkapcsolatod. Az nem egy túl jó hozzáállás valamihez, hogy minek vágjak bele, mert egyszer majd úgyis "rossz" fog történni. Igazából ezzel a hozzászólásoddal is csak ugyan azt erősíted meg, hogy benned van a negativitás és a gyűlölködés és esélyt sem adsz magadnak azzal, hogy esetleg ez másként legyen.


De igazából, ha neked nem kellenek a nők, te sem nekik egy ilyen hozzáállással akkor igazából itt nincs is semmi probléma. Te boldog leszel egyedül, ők meg majd találnak más balekot akit ott tudnak hagyni egy jobb balek reményében.


Igazából nem vitázni akarok, csak nagyon nem értem az ilyet. :D

2023. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!