Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az Incelek miért hiszik azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Incelek miért hiszik azt, hogy minden nő felszínes?

Figyelt kérdés

Rengeteg prostituáltal kapcsolatos kérdés alatt látom, hogy a prosti jó út, mivel minden nőnek nagyon nagy elvárásai vannak, amik szerintük a következőek:


- 185 cm magasság, minimum

- saját lakás

- saját autó

- jó fizetés

- hosszú és vastag farok


És minden olyan felszínes dolog, amit fel lehet sorolni.


Miért hiszik azt, hogy a nők ennyire felszínesek? És hogy csak ennyiből állnak..


Miközben a nők a szex közben sem vizuálisak, ellenben a férfiakkal.


Amiket ide pozitív tulajdonságként tudnék felsorolni, mint amiket igazán keresnek:


- Odaadás

- Szeretet

- Megbízhatóság

- Talpraesettség

- Törődés



2023. máj. 14. 21:18
 71/106 anonim ***** válasza:
5%

Mar a kerdes is klise. Miert "hiszik"?



Miert nem az a kerdes, hogy miert tapasztaljak azt az incelek, hogy minden no felszines? Talan azert, mert a nem felszines nok mar kora huszonevesen gyurus menyasszonyok, utana meg a kezukhoz van hegesztve a babakocsi?



38F incel

2023. máj. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/106 A kérdező kommentje:

71. 24 leszek, mégsem vagyok menyasszony. Szülni sem nagyon szeretnék.



Mindenkinek más az életcélja. :)

2023. máj. 16. 08:22
 73/106 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert sokaknak tényleg szinte kizárólag csak az általad specifikált férfitípus kell.

Lehet, hogy összejönnek mással, de titokban közben továbbra is az "alfára" gondolnak.

2023. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/106 anonim ***** válasza:
5%

73


Igen ez genetikailag kódolt. Minden áron az alfának szülni mert jó a fajnak.

Mármint ha közepes IQ magas tesztoszteronú agresszív barom annyira jó a fajnak…

2023. máj. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/106 anonim ***** válasza:
91%
Hát, én soha nem vonzódtam közepes IQ-jú, agresszív férfiakhoz. Ennél taszítóbb nem sok van. Pedig nem álszentkedek, hogy nincs "felszínes" szempontjaim, egy idő után eljutottam oda, hogy csak olyan férfi kell, akiért odavagyok külsőre (is), a többi csuklóból küldhető is elfele a búsba.
2023. máj. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/106 A kérdező kommentje:

73,74



Szerencse, hogy vannak kivételek. :)



75. Én is ilyen kapcsolatokban voltam, mindkettőben jól megszívtam. Folyamatos lelki zsarolás, fenyegetés, stb. Önbizalmam teljesen leépítették. Kinek jó ez?

2023. máj. 16. 13:35
 77/106 anonim ***** válasza:
56%
Én a folyamatos lelki zsarolást, önbizalom leépítést párkapcsolatban akkor kaptam, amikor olyan pasival jöttem össze, aki nem tetszett külsőre, csak "barátok" voltunk, aztán belém szeretett, és bemagyarázta ő is és a környezetem is, hogy aljas dolog lenne, ha ilyen jól kijövünk lelkileg, és mégsem adok esélyt neki a külseje miatt.
2023. máj. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/106 anonim ***** válasza:

#73


Természetesen az interneten és igazából bármikor. amikor szóbakerül a téma, teli van "kivételekkel" a társkeresési piac, de azért egy szabályszerűséget fel lehet és fel is kell állítani.

Mondjuk engem már annyira nem érdekel, gyakorlatilag a béka feneke alatt van a szexuális étvágyam.


F

2023. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/106 anonim ***** válasza:
53%

77


Tehát azt sugallod, hogy aki nem szép az fejben nincs rendben?

2023. máj. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/106 anonim ***** válasza:
5%

78


Persze, felesleges takargatni, meg szépítgetni, hogy a nők igényei bizony uniformizáltak, mindnek az a top 10-20% pasi kellene ha meg nem lehet akkor inkább kutyát tart vagy vár esetleg egy numerára vagy inkább lemegy leszbikusba.

Az egyház nem véletlen alakította ki a monogámiát és a családot, erre szükség volt a társadalmi stabilitás végett.


A nők ugrálnak folyton, hogy ők bizony nem tárgy senki ne kezelje őket úgy ennek ellenére simán mint tárgy viselkednek a chadekkel, kihasználtatják magukat, odadobják magukat nekik. Tehát végülis mélyen arra vágynak, hogy tárgyként legyenek kezelve de feltétlen ki kell hangsúlyozni, hogy nem AKÁRKI által, csakis chadek által. Egy csúnya incel igenis ne kezelje tárgyként, hajoljon meg előtte és nyaldossa a lábynomait.

Na az ilyen fasisztoid magatartás miatt kezdi egyre több férfi utálni a nőket mert egyszerűen már rég nem a jogaikért küzdenek hanem simán embertelenek.

2023. máj. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!