Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/287 anonim ***** válasza:
70%
Leragadtál a suliban, és nem is akarsz változtatni... Így macskás bácsi leszel.
márc. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/287 anonim ***** válasza:
78%
Semennyire. Nem vagyok szeretetszolgálat, hogy magam kárán vadidegeneket szolgáljak ki, se nem prostituált hogy pénzért legyek valakivel.
márc. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/287 anonim ***** válasza:
81%

Rettentő szörnyen érzem magam hogy életem szerelmén kívül aki a férjem, nem adok esélyt, szeretetet és pnat a többi eddig pórul járt pasinak. Mekkora szemét vagyok.

Ja, ezt nem ide....

márc. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/287 anonim ***** válasza:
74%
#45! Szégyelld magad! Igazán szolgálhatnád a közjót! 🤣
márc. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/287 anonim ***** válasza:
55%
De akkor nem a külső miatt van? Hogy incel lesz valaki vagy sem?
márc. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/287 anonim ***** válasza:
46%

Vegyetek példát rólam!

Legalább két pasit szoktam tartani, de inkább többet. Ha minden nő ezt tenné, kevesebb lenne a szingli pasi!

márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/287 anonim ***** válasza:
0%

48

Úúú, én lehetek az egyik? :3

márc. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/287 anonim ***** válasza:
86%
A legtöbb incelnek fiú barátai sincsenek, gondolom az is a nők hibája. Hogy szar a melód, idióta a főnököd, hangos a szomszédod, drága a kenyér, esik az eső, az is a nők hibája. Én jöttem már össze incellel, na az tényleg az én hibám volt. :D Inkább pusztuljak egyedül.
márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/287 anonim ***** válasza:
29%
Változó ki mit ért incel alatt. Valaki csak az antiszociális ronda fiút. Valaki meg azt is aki pusztán nem kiemelkedő "biztos lesz valakije mert rendes srác... persze nem én leszek azt mert nálam azért a szexis borosta beugró". Utólag fognak másként gondolkodni a nők ha majd a fiúgyereküknek is kijut 8-10 évnyi böjtölő bétáskodás. Én nem igénylem hogy sajnáljanak, de én ugyanúgy nem érzem magam felelősnek mikor pl kikloffolnak egy csajt a bántalmazó kapcsolatában. Mindenki oldja meg maga. Incel menjen hivatásoshoz ha hiánya van, bántalmazott csaj meg hívja a rendőrséget
márc. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/287 anonim ***** válasza:
46%
50-es én egész fiatalon társasági életet éltem voltak és vannak barátaim és mégis incelnek számítok és ezen az oldalon jöttem rá erre sajnos.
márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!