Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hatalmas elvárás?

Figyelt kérdés

Ápolt vagyok, fodrászhoz járok,drága ruháim vannak, sportolok.

És a nőknek ez sem elég.

Többet nem tudok tenni.



2015. jún. 19. 09:40
 11/96 anonim ***** válasza:
70%
Amiket írtál, az alap dolog. Mondjuk a drága ruha nem, az csak legfeljebb bizonyos szűk körökben számít(hat)... De ettől még nem fognak lábad elé borulni a csajok. Sokan hiszik ezt, de ez nem így van, ettől még simán átnéznek rajtad a lányok. Sokkal fontosabb a fellépésed, ahogy megszólalsz, az első benyomás, ami kialakul rólad. Ez a döntő. Ez annál is fontosabb, hogy mennyi pénzed van. Természetesen meg lehet venni csajokat pénzért, többféleképpen is, vannak ilyenek bőven, de ugye az nem ugyanaz, mint egy igazi barátnő...
2015. jún. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 A kérdező kommentje:

Drága illatszereim is vannak, napi 2 órát boxolok, összesen 20 órát sportolok egy héten.

Tényleg mindent megteszek, hogy jobb legyen.

2015. jún. 19. 10:01
 13/96 anonim ***** válasza:
43%
De nem érted, hogy most már nem a külsődre, hanem a belsődre kellene gyúrnod? :D Mert akkor azzal lehet a gond, ha ennyire nincsen barátnőd.
2015. jún. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 A kérdező kommentje:
A külsöm nem tetszik nekik,uszimpi vagyok nekik, már első ránézésre.
2015. jún. 19. 10:08
 15/96 anonim ***** válasza:
42%
boxolsz és unszimpi vagy? nem lehet hogy kopasz vagy és tele vagy fekete-fehér tetkókkal?
2015. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:

drága ruha = pazarolsz (még akkor is, ha megteheted), hagyod magad megvezetni

A magasabb ár nem mindig jelent jobb minőséget, tapasztalat. Nekem ez visszatetsző, ha valaki ezzel akar villogni, vagy ha ennyire átverhető, én ár-érték arány szerint vásárolok, sokszor ugyanazokat, amit mások drágán megvesznek, jóval olcsóbban (akár töredék áron), kevesebb pénzből szerzem meg, csak mert veszem a fáradságot és utánajárok.

2015. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
51%
Küldj egy képet, megmondom.
2015. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:

Küldj egy képet.

Egyébként találkoztam olyannal, aki külsőre rendben lévőnek látszott, aztán amikor beszélgettünk, az már nem működött, nyafogott, a volt menyasszonyára panaszkodott, nem épp egy jó kezdés, meg úgy egyáltalán, kiderült, hogy teljesen más az értékrendünk.

2015. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 A kérdező kommentje:

#15

Szerinted azért fodrászhoz járok, hogy lenyírja kopaszra?

Nincs tetkóm sem.

Én sem bírom, ezt a stílust.


Nem villogás, csak leírtam.

2015. jún. 19. 10:37
 20/96 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet!
2015. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!