Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hatalmas elvárás?

Figyelt kérdés

Ápolt vagyok, fodrászhoz járok,drága ruháim vannak, sportolok.

És a nőknek ez sem elég.

Többet nem tudok tenni.



2015. jún. 19. 09:40
 41/96 anonim ***** válasza:
De ha nem küldesz képet, akkor így nem tudunk segíteni...
2015. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
31%
Én már 30is elmúltam. Baromi ronda vagyok és nagyon csóró. Nem kellek egy nőnek sem. Pénz nem tudok többet szerezni. Honnan? A külsőm megváltoztatásához is kellene pénz. Bár ahhoz már plasztikai sebész kellene. Az elvárás nagyon nagy. A nőknek semmi nem elég. Talán ha nem eszem annyit hónap végén még telik egy fél órára ku.vára.
2015. jún. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 A kérdező kommentje:
A képpel én tennék szivességet nektek, valljuk be.
2015. jún. 19. 11:48
 44/96 anonim ***** válasza:
Kérdező, szóval nem mered elküldeni. :D Hát akkor meg ne nyavalyogj tényleg, mert így nem fogunk tudni még tippeket sem adni neked.
2015. jún. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 A kérdező kommentje:

Kiröhögsz?

Jó, akkor linkeld üzenetben a facebookodat, hogy tudjam ki is vagy te,és megbeszéljük.

Vagy nem mered?

2015. jún. 19. 11:54
 46/96 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, látszik, hogy nagyon gyerekesen viselkedsz...

Szerinted nem vicces amit csinálsz?

Szedd már össze magad, elvileg egy 18 éves felnőtt ember vagy, de közben úgy viselkedsz, mint egy óvodás.

Ne csodálkozz, hogy így egy lány sem áll szóba veled, kinek kellene egy ilyen nyafogós, siránkozós srác??


Nem küldök el neked semmit, én rendben vagyok magammal és elfogadom magam, nem rinyálok ilyeneken, Te nem vagy megelégedve magaddal és Te tetted fel a kérdést.

Nekem nincs szükségem megerősítésre.


Részemről is befejeződött a beszélgetés...

2015. jún. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
76%
És igen, elég nevetségesen viselkedsz!
2015. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 A kérdező kommentje:
Te kéregeted a képet, mert kíváncsi vagy.
2015. jún. 19. 12:02
 49/96 anonim ***** válasza:
Hát pedig a te korosztályodbeli lányokat még elég könnyű becserkészni, akkor is, ha csúnyácska vagy. Én elég jó csaj voltam gimiben, mégis szinte mindig csúnyácska fiúkkal voltam együtt. Nem tudom miért, akkor annyira nem érdekelt a külső. Ha vicces volt, kedves volt, gyengéd volt, szeretett, akkor engem megfogott. Nem számított se pattanás, se szemüveg, de soványség, se csóróság. Felnőtt fejjel sokkal kritikusabb lettem, a férjem nagyon jó pasi, anyagilag is elég jól áll. Szóval, ha most nem tudod befűzni a kis naivákat, akkor később esélyed se lesz.
2015. jún. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 A kérdező kommentje:
Majd akkor kérek a jézuskától egy új fejet.
2015. jún. 19. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!