Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hatalmas elvárás?

Figyelt kérdés

Ápolt vagyok, fodrászhoz járok,drága ruháim vannak, sportolok.

És a nőknek ez sem elég.

Többet nem tudok tenni.



2015. jún. 19. 09:40
 31/96 anonim ***** válasza:
55%

Úgy értettem, hogy fiatalka vagy és naiv, hogy még azt hiszed minden lányt a külsőddel fogsz megnyerni. Nem véletlenül írta itt mindenki, hogy csak a külsőddel nem fogsz tarolni a lányoknál, ha amúgy meg lehet 2 értelmes szót nem tudsz velük váltani. (ezt most csak úgy írtam, nem látom, hogy viselkedsz előttük/velük)

Egyébként meg hány olyan srác van, aki külsőleg átlagos és mégis van barátnője, mert esetleg tud valami mást, amit te még nem.:)

2015. jún. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:
55%

Te is csak picsogni tudsz. Tudod miért nincs barátnőd? Mert süt belőled ez a mentalitás, hogy a csajoknak csak a Brad Pitt típusú faszik kellenek.


18 éves kis nyikhaj vagy, de úgy parádézol itt, mint aki már olyan qrva nagy élettapasztalattal bír. Mindeközben pedig szart se tudsz. :)


De te csak picsogj tovább, igazából minket egyáltalán nem érdekel a sorsod.

2015. jún. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 A kérdező kommentje:

A velem egyidősekhez komolyodjak 18 éves léttemre?

Köszönöm.

2015. jún. 19. 11:16
 34/96 anonim ***** válasza:
Biztos velem van a baj, de nem is értem a kérdésedet..
2015. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 A kérdező kommentje:
A kérdés,hogy miért nem jó nekik semmi.
2015. jún. 19. 11:25
 36/96 anonim ***** válasza:
60%
Még mindig csak a külsődről volt szó..
2015. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 anonim ***** válasza:
Elég nehéz a felfogásod kérdező. Nem a külsőddel van bajuk, hanem a belsőddel. Nagyon nem akar leesni neked a tantusz..:D
2015. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 A kérdező kommentje:
A külsőmre mondják, hogy fuujjj és zavarnak el miatta.
2015. jún. 19. 11:38
 39/96 anonim ***** válasza:
Hát akkor meg csak baj van vele... Mondom hogy mutass egy képet és megmondjuk min változtass!
2015. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:
Akkor most már kíváncsi vagyok kérdező, küldj nekem is 1 képet. Amúgy nem hiszem, hogy olyan csúnya lehetsz, biztos vannak nálad rondább srácok is, akiknek meg van barátnőjük. Úgyhogy még mindig nem hinném, hogy a külsőd a gond, a lányok csak ezt mondják, mert ugye mondani kell valamit.
2015. jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!