Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hatalmas elvárás?

Figyelt kérdés

Ápolt vagyok, fodrászhoz járok,drága ruháim vannak, sportolok.

És a nőknek ez sem elég.

Többet nem tudok tenni.



2015. jún. 19. 09:40
 61/96 anonim ***** válasza:
Nem amiatt, rosszul gondolkodsz.
2015. jún. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 A kérdező kommentje:
Te pedig azt sem tudod, hogy mit beszélsz.
2015. jún. 19. 17:31
 63/96 anonim válasza:

Ez annyira ironikus! Arról panaszkodsz, hogy mekkorák a nők elvárásai, miközben ha lejjebb vennél az elvárásaidból, akkor sokkal kevesebb elutasítás érne (a leírtakból következtetve)... Nem poén?

Nem? Na mindegy is... szóval, elvárások...hmm....


Induljunk ki a kérdésből... Ápolt: mindenki az, aki az akar lenni, egészen kevés pénzből megoldható... fodrászhoz mindenki járhat, aki otthon nyírja, azon se veszed észre, hogy nem jár fodrászhoz... a drága ruháidat, csak a.....hmm hogy fogalmazzak finoman? Csak a haszonleső r'b@ncok értékelik. Ha valaki kedvel, az nem amiatt lesz, ráadásképp ha régi turkálós ruháid vannak, az sem lehet gond, én speciel nem teszek nagy különbséget...

És egy kérdéssel válaszolok a kérdésre... Brad Pitt? Komolyan?


De lapozzunk...Belső?

Egy csomószor írták már, ebben az hatvan valamennyi válaszban, de nem hallgattál senkire... És miért nem? Ez itten a kérdés! Mert a belsőn nem lehet akaratra nagyokat változtatni, csak hosszas idő, és sok belefektetett energia árán változhat egy kicsit a személyiséged, de én azt ajánlom ne is pazarold rá azt az időt...tök felesleges, olyan a belsőd amilyen, így alakult ki a jellemed, ha változtatnál rajta, azzal magadat tennéd mássá, ami rossz ötlet. Legyél önmagad, oszt majd megtetszel egy lánynak úgy, ahogy vagy

2015. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 A kérdező kommentje:

Igények.

Még azok is elküldenek, akik nekem nem tetszenek.

Nem születtem Mario Casas-nak, ez a problémájuk, még a csúnyáknak is...

2015. jún. 19. 22:17
 65/96 anonim ***** válasza:
Rohadtul a belso az elso:DD
2015. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 A kérdező kommentje:
Tévedsz.
2015. jún. 20. 14:29
 67/96 anonim ***** válasza:
Én baromi ronda vagyok. Egy nőt akarok. Most már bebizonyíthatná egy nő hogy csak a belső számít. De mindig menekülnek ha neglátnak. Várom a nők leveleit! Kért már itt nő fényképet. Küldtem aztán soha többet nem válaszolt. Én isten bizony képes vagyok magamra húzni egy zsákot hogy egy nő ne is lásson. Meghallgat és ha az tetszik akkor lehetne velem. Így bebizonyíthatná hogy nem számít a külső. De ugye hogy nincs ilyen?
2015. jún. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 A kérdező kommentje:
Nagyra vannak magukkal.
2015. jún. 20. 15:19
 69/96 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha felszínes kapcsolatot akarsz akkor ott tényleg csak a külső számít. Egy normális, szerelmes kapcsolatban meg a belső a legfontosabb. De sajnos még nincsen semmi élettapasztalatod, de ezt majd úgyis az élet hozza.
2015. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 A kérdező kommentje:

Könnyű élet a tietek.

Nektek csak egy miniszoknyát kell felvenni, és máris a pasik kedvencei vagytok.Ezért is vagytok elszállva, szabadon válogathattok.

Nem hiszem, hogy annyira gáz lenne a személyiségem, hogy azt senki sem bírná elviselni.

2015. jún. 20. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!