Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hatalmas elvárás?

Figyelt kérdés

Ápolt vagyok, fodrászhoz járok,drága ruháim vannak, sportolok.

És a nőknek ez sem elég.

Többet nem tudok tenni.



2015. jún. 19. 09:40
 81/96 anonim ***** válasza:

Kedves 80-as, de hány olyan férfit láttam már, aki tényleg szegény csúnya volt, mégis volt barátnője.

Én hiszek abban, hogy mindenki megtalálhatja a párját.:)

Csak te szerintem már bebeszélted magadnak, hogy nagyon ronda vagy stb és ezt az önbizalomhiányt a lányok is érzik rajtad és ettől menekülnek. Ez olyan tudatalatti dolog.

2015. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
81-es Te olyan kis kedves reményt keltő vagy. Legszívesebben írnék neked hogy adj még önbizalmat és segíts! De már nem te vagy az első. És tudom ha meglátnál soha nem írnál mint ahogy sokat tapasztaltam. De azért köszönöm.
2015. jún. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
Utolsó! Tényleg ne csüggedj. Csomó nőnél nem a kinézet a lényeg! Lásd a kérdező esetét :D
2015. jún. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 A kérdező kommentje:

Nincs önbizalmam, ez a visszautasítások miatt van.

Annyira sok visszautasítàs nem volt, de épp elég volt arra, hogy utáljam megam és ne próbálkozzak, maximum neten, ahol főleg kapom a bántásokat.

Ha csak átlagos vagy pl, az még nagyon kevés a nőknek.

Ha pedig olyan "jól nézel ki",mint én, akkor el is felejtheted a nőket.

Miért?

Mert még a csúnya/átlagos csajok is magasra teszik a lécet, (mert megtehetik!)

2015. jún. 22. 12:31
 85/96 A kérdező kommentje:

Az én esetemet??

Nem értelek.

2015. jún. 22. 12:32
 86/96 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem amúgy egy csúnya nő csak akkor találhat magának igazán jó pasit, ha a csúnyaságát a belsejével nagyon kompenzálni tudja, különben szerintem esélytelen. Tehát ha csúnya a külseje, akkor ahhoz egy nagyon-nagyon jó belső kell.
2015. jún. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 A kérdező kommentje:
Egy nagyon-nagyon jó punci kell, esetleg egy jó segg, azt viszik is.
2015. jún. 22. 12:37
 88/96 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szerintem mindenkinek tisztában kell lennie magával, mind külsőleg, mind belsőleg. Nyilván, aki nem olyan szép, az ne tegye magasra a mércét, hogy ilyen és olyan jó pasi kell. Mert milyen alapon vannak ilyen elvárásai, ha Ő sem néz ki úgy. Én pl külsőben sosem tettem magasra a mércét, mivel külsőleg én is átlagosnak tartom magam (még ha mások szépnek is), de belsőleg viszont magasra tettem, mert tisztában vagyok az értékeimmel és nem akartam ezt viszont lejjebb adni és lám sikerült találom egy férfit, aki ilyen.
2015. jún. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 A kérdező kommentje:
Errő beszélek, a csajok magasabbra teszik a lécet, mert megtehetik.
2015. jún. 22. 12:42
 90/96 anonim ***** válasza:
88-as. Én férfi vagyok és nagyon ronda. Nem tettem magasra a mércét. Én próbáltam udvarolni 100 kiló feletti nőnek. Volt amelyiknek úgy kiállt a foga, hogy beszélni alig tudott, de olyan is volt aki ha levette a szemüvegét és nem is látott. Volt amit én sem bírtam ki mert annyira dagadt volt és közben annyira izzadt és büdös volt. De már kínjába nem tud mással az ember akkor ezt is megpróbálja. Az egyiknek az volt a baja,hogy nem vagyok elég magas, a másiknak, hogy én sovány vagyok, a harmadiknak meg azért neki a kocsi az alap és hogy menjünk bárhova ha ő nem bír menni?/ a hölgy olyan 120kiló volt/ És ezeknek a ronda lányoknak olyan elvárásaik vannak, hogy fel sem fogom. Én leteszem a mércét. Ezeknek a lányoknak nem kéne??
2015. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!