Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a hatalmas elvárás?

Figyelt kérdés

Ápolt vagyok, fodrászhoz járok,drága ruháim vannak, sportolok.

És a nőknek ez sem elég.

Többet nem tudok tenni.



2015. jún. 19. 09:40
 51/96 anonim ***** válasza:
100%

Brad Pitt 51 éves, még jó, hogy férfias, ne hozzá hasonlítsd magad. Kölyök vagy még. Egyébként képet nem küldesz, pedig kértük, hogy akkor megnézzük, mire fujjognak annyira. De a korodbeli csajok is gyerekek még, szóval ne várj semmi komolyat ebben a korban.

Én nem fogok hasra esni előtted, mert 30 éves vagyok, és nem jön be a "gyerek" korosztály, de tanácsot adni tudnék, te viszont csak hisztizel.

2015. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:

Szerinted az összes srác akinek csaja van, az összes fiú akinek barátnője van és az összes férfi akinek felesége van úgy néz ki, mint Brad Pitt? Ő egy különlegesen jó pasi, azért is lett színész egyrészt.

Milyen csajoknál próbálkozol? A legszebb, lecsinosabb, legdögösebb, legmenőbb csajokkal? Vedd lejjebb az igényeidet, udvarolj a szerényebb, visszahízódobb, csúnyácskább, ducibb csajoknak. Ha azok is elküldenek akkor gáz van veled!

2015. jún. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:

Izmos vagy és arcod, mint egy leharcolt buldogé...

Hol lehet a hiba?

2015. jún. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:
52 es azok is elküldenek. Baromi ronda vagyok.
2015. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 A kérdező kommentje:

#51

Semmi komolyat nem szeretnék még, de hát komolytalanra sem kellek.

2015. jún. 19. 15:37
 56/96 anonim ***** válasza:
Szerintem tanulj tovább és szard le ezeket a csitriket, akik fujjognak. Régen én se néztem ki szépen, mert ragyás voltam és szemüveges. Egyébként nem lettem volna csúnya. Aztán eltelt egy kis idő, nem voltam már ragyás és szemüveges és az elutasító csajok már érdeklődtek felém, de le se szartam őket. Ha meglátok egyet a buszon, akkor fogom magam és elmegyek két ajtóval odébb. Tudod van egy olyan közmondás, hogy olyan szekér után ne szaladj aminek nem kellesz. Nem kellesz nekik? Akkor tojd le őket. Garantálom egyébként, hogy semmi gond nincs veled, csak ezek a válogatós csitrik várják a herceget fehér A8-as Audival.
2015. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
Nem vagy érett kapcsolatra, ha így állsz hozzá, de ha csak nyafogni akarsz, ne tegyél fel kérdést, mert a nyafogásra nem lesz segítséged. Ha kell segítség, írj valamelyikünknek, akik felajánlottuk.
2015. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 A kérdező kommentje:

Mire gondolsz, képre?

Csúnya biztos nem vagyok,csak hát álompasi kell a nőknek.

2015. jún. 19. 17:03
 59/96 anonim ***** válasza:

Rosszul állsz hozzá, és küldhetnél képet is, de még biztos kisfiús az arcod, de sokat elmond egy kép is, a tekintet, a tartás. Én amúgy nagyon pattanásos voltam tiniként, és még most is akad vele gondom, pedig már 30 vagyok, de nem olyan durva, mint anno volt.

Egyébként nem szabad erre rágörcsölni, most másra koncentrálj, szórakozz, élvezd ki ezeket az éveket, találj rá magadra, építs karriert, legyél céltudatos, de spontán. Tűzz ki magad elé célokat, és tegyél értük, hogy elérd, dolgozz, azt is kell.

2015. jún. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 A kérdező kommentje:

Kisfius?

Ha nincs szakállam, akkor már el is felejthetem a csajokat?

2015. jún. 19. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!