Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt eddig a legundorítóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legundorítóbb dolog amit az életben mondtak nektek a nők, amikor megpróbáltátok őket meghódítani?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok másokat milyen atrocitások értek ilyen téren. Továbbá ha a nők majd olvassák ezt, akkor látják, hogy miként bánik a férfiakkal a fajtájuk az életben, csak azért mert nem átlagon aluli a külsejük.


Nekem valami olyasmit mondott egyszer egy lány egy szórakozóhelyen, hogy annyira visszataszító vagyok, hogy inkább a halott kutyájával szexelne mint velem és ha nem hagyom béként itt bátyja és agyonveret vele. A vicc az, hogy egy italra akartam csak meghívni... Fel volt háborodva, hogy egyáltalán hozzászóltam, mindezt csak azért mert ocsmány és alacsony vagyok.



2016. febr. 26. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/88 A kérdező kommentje:

#6 ?


#7 Az vagyok igen. Sajnálom ha unod, én is unom, hogy nem vesznek emberszámba a nők, csak azért mert ocsmány vagyok és alacsony.


#8 Te egy normálisabb nő vagy, megjegyzem ilyet is átéltem számtalanszor, ez is nagyon rosszul esik, igaz már csak a rendszeresség miatt. A stílus elfogadható.


#9 Sokféleképpen. Vicces egy ember lehetsz te is, aki mások nyomorán szórakozol egyébként.


#10 Ezt már nekem is mondták, bár ez annyira nem volt bántó számomra.

2016. febr. 26. 21:40
 12/88 anonim ***** válasza:
98%

Elmesélek egy sztorit kedves kérdező, kérlek vedd a fáradtságot, hogy elolvasod.


Ültem a bárpultnál, éppen vártam, hogy a pultos haverom felszabaduljon és kiszolgálhasson. A párom pedig kint volt a haverokkal cigizni.

Odalépett hozzám egy srác (jelen szituációban mellékes volt, hogy tetszik e vagy sem, hiszen barátom van, de amúgy nem volt egy helyes gyerek):

-Szia, meghívhatlak egy italra? (már ennek is volt egy stílusa, de hagyjuk)

-Szia, köszönöm, nem szükséges. (miért hívassam meg magam, mikor tudom, hogy amúgy semmi esélye)

Ekkor kikértem a piámat, még volt hozzám 2-3 mondata a srácnak, már nem tudom mi, de lényegtelen. Én kulturáltan válaszoltam neki.

Megkaptam a piámat és megkérdeztem a pultos ismerőst, hogy mennyivel tartozom.

A srác:

- Látszik, hogy te is egy pénzéhes qrva vagy.

- Parancsolsz??

- Mi az, hogy mennyivel tartozol? Mindenki tudja mennyibe kerül a piája.

- Miért kéne tudnom? Nincs előttem az itallap, a táblára pedig nincs kiírva.

(Egyébként mindig megkérdem mennyivel tartozom, aztán adom neki a 20%-os borravalót. Hol több, hol kevesebb, kerekítéstől függően.)

- Hát, de ez hülyeség, ezt mindenki tudja. Nem is értem miért vagyok még itt..

- Na látod, ezt én sem értem. (Válaszoltam neki flegmán.)

Aztán eltakarodott. Bár megondom őszintén, egyébként sem értettem az összefüggést, hogy miért lennék pénzéhes ha ezt kérdezem.. Ezúton is kérem, aki tudja a választ, világosítson fel.

Később megint megtalált, amikor a barátom meg épp mosdóban volt, és egy másik pultot támasztottam az italomat szürcsölve.

A srác:

- Na látom megint itt állsz ilyen szerencsétlenül, gyere velem táncolni. NE legyen ilyen búval bszott arcod. (Mint ha ő tenne nekem szívességet, olyan stílusban.)

Na hát ez már nekem is sok volt és bizony a gyereket ott aláztam meg ahol tudtam. Elküldtem a bús büdös francba, nem szépen és nem kulturáltan, majd kidobattam. (Miután én ismerős voltam a helyen, ő meg minden bizonnyal nem.)


Na hát, én ehhez hasonlóan tudom elképzelni a ti közeledéseiteket. Persze nem tartom kizártnak, hogy van néhány pcsa, aki tényleg ekkora paraszt. Nekem is van régi gimis volt osztálytársam, akiből kinézem ezt, de mondjuk azoknál tuti nem is próbálkoznék, ha nem lennék egy helyes gyerek. Ez látszik rajtuk, hogy nincs értelme.


Nyilván a gyerek is rengeteget szenvedett már a sorozatos elutasítások miatt, de aki úgy beszél velem, mint akit a seggéből rántott elő..nos, tőlem se várjon jobbat. És az a helyzet, hogy még mielőtt bármi rosszat mondott volna, az ellenszenve a nők iránt, már akkor kiérződött, nem is kicsit.


Egyébként pedig még csak nem is nézek ki egy pénzes pcsának. Nem miniben és holdjáróban, 1 tonna vakolattal mentem bulizni, hanem egy nagyon szolid szerelésben.


Na mindegy..csak hogy ilyet is láss. ;)

2016. febr. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/88 anonim ***** válasza:
ÉS persze most nem azt mondom, hogy te is így beszélsz velük, vagy a többi sorstársad, de mint írtam, már az elején erősen kiérződött nála és szerintem neki erről akkor még fogalma nem volt..
2016. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/88 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy ez volt az egyetlen amikor így küldtem el valakit, de ne mondja nekem senki, hogy ez a szarzsák nem szolgált rá..
2016. febr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/88 anonim ***** válasza:
93%
Hát ez nem igaz. Alacsony ocsmány kifogja a sajnálkozás szelét a vitorlámból. Igazságot a magas vékonyoknak!
2016. febr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/88 anonim ***** válasza:
Inkább 10-en éves koromban voltak ilyen durvábbak, hogy hagyj békén, nagyon ronda vagy és ehhez hasonlók. Felnőttként, nem jössz be, nem vagy az esetem, mást keresek, tehát enyhébb kifejezése annak,hogy egy selejt vagyok. De utálom már ezt a fos életet.
2016. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/88 A kérdező kommentje:

#12, #13, #14 Jó memóriád lehet ha ilyen jól emlékszel a részletekre, vagy a másik lehetőség, hogy ez ennyire extrém volt.

Számomra ez teljesen átlagos ismerkedős est forgatókönyve a férfi oldaláról természetesen. Sosem ilyen stílusban próbálkoztam, inkább viccesen, nem idiótán. Nyilván nem gondoltam magam sosem egy nagymenőnek, meglepő lenne egy ocsmány és alacsony embertől mint én. Ezek a lányok viszonylag csinosak voltak a történetemben, de én odamentem mindenkihez szinte aki egy kicsit is tetszett, nem vagyok válogatós. Nem azért mert ez meg az, egyszerűen a legtöbb nő tetszik. Tudom ez is hihetetlen. Na mindegy. Szorozd be ezt az estét 15 évvel és kapni fogsz egy nevetségesen nagy számot, hogy vajon hányszor koptattak le.


Az elég vicces mondjuk, hogy eleve úgy kezded, hogy a pasid éppen kint volt, tehát te már eleve képtelen vagy ebben a helyzetben lenni teoretikusan is mint amiben én aktívan voltam/vagyok, de hagyjuk. Ettől függetlenül bunkó volt a férfi ezzel egyet értek, én valóban nem vagyok ilyen. Viszont abban is biztos vagyok, ha elég jól nézett volna ki akkor simán elmész vele, barát ide vagy oda. Lehet ez nem igaz persze, de sajnos simán el tudom képzelni.


#15 Aki magas az eleve nyert helyzetben van az alacsonyakhoz képest, a vékonyakat valóban utálja a legtöbb nő, de a dagadtak is, amilyen én vagyok.

2016. febr. 26. 21:56
 18/88 anonim ***** válasza:

Közel sincsen annyira jó memóriám, de egyszerűen olyan szinten beleégett a sokktól, a döbbenettől, hogy igen, emlékszem rá, méghozzá ennyire pontosan. Pedig még csak nem is pár hete történt, hanem szerintem lassan már 1 éve. A mai napig nem tudok dűlőre jutni, hogy mégis mi a fszt képzelt ez a gyerek..

Persze nincsenek miatta álmatlan éjszakáim, de amikor meglátom, hogy alacsony, ocsmány és mellé látom az ilyen sztorijaitokat, mint amit leírtál te is a halott kutyáról..hát akkor nem tudom nem emlékezni erre.


Még arra is emlékszem, hogy a gyerek milyen ruhában. Az arcára már nem, de tudom, hogy ronda volt, és amúgy alacsony. Bocs.

2016. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/88 anonim ***** válasza:
95%

"Viszont abban is biztos vagyok, ha elég jól nézett volna ki akkor simán elmész vele, barát ide vagy oda. Lehet ez nem igaz persze, de sajnos simán el tudom képzelni."


Tévedsz. NEm bukom a tapló parasztokra. Akkor se mentem volna el vele, ha egyedülálló vagyok.

De látod ez itt a nagy baj. Hogy gondolhatsz ilyet, mikor fingod nincs róla ki vagyok?! Nálad minden nő ott kezdi, hogy egy utolsó szar és biztos elmenne egy ilyen sggfejjel...pláne ha még amúgy barátja is van.

2016. febr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/88 A kérdező kommentje:

#16 Akkor tudod miről beszélek, részvétem. Nálam mondjuk a huszonévesek is viselkedtek így. Ez a kutyás csaj szerintem huszonéves volt. Tinikorban pont kevesebb volt az ilyen extrém gorombaság, vagy lehet csak nem emlékszem már.


#18 Nem akarok benned rossz emlékeket idézni, de most képzeld el, hogy egy férfi ilyet mondana neked, annyira visszataszítónak talál, hogy inkább a halott kutyája mint te. Nem hiszem, hogy jól esne. Meglepően én is nagyon xarul éreztem utána magamat... Utána egy hónapig nem szóltam nőkhöz kb.

És mindezt csak azért mert ocsmány és alacsony vagyok, mert más okot nem adtam neki tényleg.


Egyébként a zaklatód saját bevallásod szerint szintén egy alacsony és ocsmány férfi volt... kíváncsi lennék azért erre a történetre olyan formában is, ha egy magas, jóképű, izmos férfi lett volna. Mindegy sosem tudjuk meg.

2016. febr. 26. 22:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!