Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt eddig a legundorítóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legundorítóbb dolog amit az életben mondtak nektek a nők, amikor megpróbáltátok őket meghódítani?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok másokat milyen atrocitások értek ilyen téren. Továbbá ha a nők majd olvassák ezt, akkor látják, hogy miként bánik a férfiakkal a fajtájuk az életben, csak azért mert nem átlagon aluli a külsejük.


Nekem valami olyasmit mondott egyszer egy lány egy szórakozóhelyen, hogy annyira visszataszító vagyok, hogy inkább a halott kutyájával szexelne mint velem és ha nem hagyom béként itt bátyja és agyonveret vele. A vicc az, hogy egy italra akartam csak meghívni... Fel volt háborodva, hogy egyáltalán hozzászóltam, mindezt csak azért mert ocsmány és alacsony vagyok.



2016. febr. 26. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/88 anonim ***** válasza:
36%
Én az ilyen "nőknek" azt kívánom, hogy erőszakolja meg 6 néger vagy arab.
2016. febr. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/88 anonim ***** válasza:
Kedves vagy.
2016. febr. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/88 anonim ***** válasza:
Bocsánat, lehet, hogy egy kicsit elragadtattam magam, engem mindig is zavart, hogyha valakinek így beletaposnak a lelkébe, én soha nem szoktam beszólni egy molett nőnek sem, nekik is ugyan úgy megadom a tiszteletet mint egy szép nőnek.
2016. febr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/88 anonim ***** válasza:
Az ilyen embereket,akik mások lelkébe gázolnak nem embernek kell tekinteni,hanem kártevőknek! na nem majd ő gúnyolhat,meg megalázhat másokat,aztán este meg nyugodtan alszik,hogyne! Ott gyújtanám fel a főtéren az ilyet.
2016. febr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/88 anonim ***** válasza:
92%

En egy szep no vagyok (tudom, plusz visszajelzesek) es MINDIG hihetetlenul udvariasan utasitom el a pasikat, es utana mindig megkoszonom, hogy engem "valasztottak", es mindig hozzateszem, hogy nyugodtan szolitsanak le mas lanyokat is annak ellenere, h velem a dolog nem jott ossze, mert ki tudja, lehet h o lesz az igazi:-))))


Egyetlen egyszer voltam bunko egy sraccal. Latvanyosan nyomult, beszelgettunk, es a lenyege az volt, hogy kedvesen mondtam, h koszi de nem de o csak iitartoan hajtogatta, hogy o mekkora valasztas es mennyi penze van, es hogy szerezte es akkor jott valami psziches szarral a lenyeg az, h h a vegen annyira elborult az agyam es nem tudtam intelligensen eszkalalni a helyzetet, h elrohantam es kiabaltam, h hagyjon beken, kopjon le, semmit nem akarok tole, o pedig futott utanam:-))


Belefutottam ket sracba akik elkergettek. Atyaaaam. De egyeboent 100-bol egy ilyen van, a tobbi "jelentkezo" abszolut normalis, legalabbis nem extrem esetek:-))

2016. febr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/88 anonim ***** válasza:
100%

Tisztelt 85-ös!

Jó tudni, hogy léteznek még normális IGAZI nők, csak sajnos olyan ritka mint a fehér holló, Isten tartsa meg ezt a jó szokásod :) és minden jó kívánok Neked!

2016. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/88 anonim ***** válasza:
100%

Nosza, végeztem a túlórával, most van időm írni. Amugy az a csaj aztán megtalálta a helyes pasiját.. Bár a srácnak tényleg szép arca van csak egy kicsit alkoholista:D meg nem az a túlságosan barátságos természetű:) már nem dolgoznak nálunk, ám Állítólag nem egy kiegyensúlyozott mintakapcsolat az övüké.

Más ilyen durvább kikosarazást nem kaptam, de spontán beszólogatást már igen. Egyik nyáron a Balatonon történt hogy úszkáltam a vízben (pontosabban próbáltam átkűzdeni magam a képembe csapó hullámokon) aztán egy lány társaság egyik tagja kikiabált a gumicsónakból hogy "ússzá' Quasimodo!"

2016. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/88 anonim ***** válasza:

#84

Az ilyennel az a fő probléma, hogy rohadtul nem veszi észre magát, amit csinál, az szerinte teljesen természetes és semmi kivetni való nincs benne.


Számára teljesen normális dolog, hogy kigúnyol, kiröhög, kihasznál másokat és amikor valaki ezt szóvá teszi, akkor még ő van felháborodva.


Felesleges rosszat kívánni neki, mert előbb-utóbb az élettől úgyis mindent visszakap kamatostul. Persze az gondolom nem kérdés, hogy az ilyet kerülni kell nagyon messziről.

2016. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!