Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt eddig a legundorítóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt eddig a legundorítóbb dolog amit az életben mondtak nektek a nők, amikor megpróbáltátok őket meghódítani?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok másokat milyen atrocitások értek ilyen téren. Továbbá ha a nők majd olvassák ezt, akkor látják, hogy miként bánik a férfiakkal a fajtájuk az életben, csak azért mert nem átlagon aluli a külsejük.


Nekem valami olyasmit mondott egyszer egy lány egy szórakozóhelyen, hogy annyira visszataszító vagyok, hogy inkább a halott kutyájával szexelne mint velem és ha nem hagyom béként itt bátyja és agyonveret vele. A vicc az, hogy egy italra akartam csak meghívni... Fel volt háborodva, hogy egyáltalán hozzászóltam, mindezt csak azért mert ocsmány és alacsony vagyok.



2016. febr. 26. 21:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/88 anonim ***** válasza:

De alig akarom elhinni, h aki azt gondolja magáról, hogy "ocsmány" ne kelljen senkinek.... egy nőnek sem a világon...

Talán az az egyik főbb baj, hogy olyan nőknél próbálkoztatok, akikről ránézésre rí róluk, h az alapkövetelmény: BMW, IZOMAGY, PÉNZ.

Pedig vannak nők, akik hasonló problémákkal szenvednek mint a legtöbb férfi, akik ez okok miatt ír ide kérdést minden 2 nap minimum, csak ők nem rinyálnak annyit ezzel...

Talán ha lejjebb raknátok a lécet, és mondjuk egy kevésbé csinos lánynál/nőnél próbálkoznátok, talán több esély van a sikerre.

2016. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/88 A kérdező kommentje:

#46 érdekes amit írsz, mondjuk te tényleg csak teoretikusan evezel velünk egy hajóban. Inkább azt gondolnám, neked a kisugárzásoddal lehet valami gáz ? - Ahogy írtad ha van bármi egyáltalán.


Nézd, nekem nem magamat kell elfogadni, az mindegy, mivel az összes nő számára egy ocsmány szörnyeteg maradok mert ocsmány és alacsony vagyok.


#47 Az a baj, hogy ha nem lennének nők nem lenne élet sem. Ennyi erővel akkor már inkább az kéne hogy egyneműek legyünk és ne nagyon térjünk el külsőre. Akkor valóban nyugi lenne. Vagy ha mind ember szép lenne, akkor is békesség uralkodna a világban.


#48 Hát üdv a klubban, magas férfit még nem láttam ennyire kiutálva a nők által mint az ocsmány és alacsonyokat, de hiszek neked. Mi nem rekesztünk ki.


#50 Ehhez nem nagyon tudok mit hozzászólni. Konditerem... nem viccelj már szerinted 15 év alatt nem próbáltam ? Minden férfi azzal kezdi, azt hiszi azzal elérnek bármit.

írtam már valahol, hogy volt olyan hogy ott szenvedtem két éve jártam és odaszóltak "hogy semmi gáz, mindenki volt kezdő"... Pocsék genetikán semmi sem segít.

Látszik, hogy vagy nem vagy képes olvasni vagy más bajok (is) vannak. 15 év elég volt hidd el.

2016. febr. 26. 23:36
 53/88 anonim ***** válasza:
Pff kondi fogyas :D most komolyan? 3 eve jarok edzeni megsem volt bnom es nem vagyok dagadt sem es jofej is vagyok megsem volt bnom megis kaptam egy nagy alazast ami utan nem fogok tobbet odamenni mas lanyokhoz mert nem szeretnem atelni ujra.sajnos van egy testi hibam is amirol ugyanugy nem tehetek mint ahogy kinezek es nem tehetek ellene semmit sajnos pedig a 3 ev alatt szerintem latszik az edzes eredmenye de lanyoknal sikeres sajnos nem leszek
2016. febr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/88 anonim ***** válasza:
100%

"Talán ha lejjebb raknátok a lécet, és mondjuk egy kevésbé csinos lánynál/nőnél próbálkoznátok, talán több esély van a sikerre."


Van egy srácismerősöm, akivel a következő történt. Aranyszíve van és összejött egy cseppet sem vonzó nővel. Nála tizenegy évvel idősebb, elég túlsúlyos, kerek fejű és rövid hajú. A srácot teljesen kihasználta, agyba-főbe csalta, majd csinált nekin egy több százezer Ft-s adósságot is. Nagyon nehezen jött helyre utána. Ennyit arról, hogy aki szép, az gonosz, aki csúnya, az meg rendes.

2016. febr. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/88 A kérdező kommentje:

#51 Nálam sosem volt magasan az a bizonyos léc. Amit az #54 leírt hasonlóval én is próbálkoztam, annak sem kellettem. Ennyit erről.


#53 Igen, te legalább fejlődsz, nekem még az sem ment.


#54 Igen hallani ilyet is, viszont nálam a szép nők sokkal több bántást vágtak le mint mondjuk a csúnyábbak. Azok olyan csendesen, szolidan küldtek el általában. A szépek és az átlagosak sokszor nagyon bántóak voltak.


Ez mondjuk szomorú történet mindentől függetlenül. Szegény srác annyira kétségbe esetten kereste a szeretet, hogy ezt kapta cserébe.

2016. febr. 26. 23:46
 56/88 anonim ***** válasza:
Látszi hogy Te meg kifogásokat keresel. Azok vannak. Írtam már h hormonjaimmal bajok vannak,de marha érdekes h kemény munkával sokat fogytam. Hányszór kezdted a kondizást? Meddig bírtad? Amig nem jött az első beszólás. Nem lehet mindent a hormonokra fogni!!! Kifogás!!! Ezt nekem ne akart bemagyarázni,akarat kérdése minden.!! A többi csak gyáva duma.!!!
2016. febr. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/88 anonim ***** válasza:
45%
Nem belekötésből, de kondival hogy a francba lehetne fogyni? Futás, biciklizés, úszás azok, amik rendesen égetik a kalóriákat, a kondi nem. Ja de, végül is ha egész nap nem eszel, akkor persze, hogy fogysz. Én decemberben 85kg voltam, most 76 körül járok, pedig soha az életben nem voltam még konditerem közelében se, pusztán biciklizek és követem a bevitt kalóriákat.
2016. febr. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/88 anonim ***** válasza:

Igazatok van ,rosszúl írtam. Ak menjen futnl,cicajozni,csak ne itt rinyáljon. Mert avval kitörölheti.

Én amúgy Thai boxolok.

2016. febr. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/88 anonim ***** válasza:
Ja és amúgy meg a konditerembe pl van futópad vagy sok más sirégető eszköz.
2016. febr. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/88 anonim ***** válasza:

bicajozni*

zsírégető*

2016. febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!